klubrozegrane
spotkania
zdobyte
punkty
bilans
bramkowy
1Włókniarz Konstantynów Łódzki139:0
2UKS SMS III Łódź138:0
3Róża Kutno136:0
4Kotan Ozorków130:5
5Kolejarz Łódź
6PTC Pabianice
7Zawisza Rzgów
8Astoria Szczerców
9Błękitni Dmosin100:5
10Grabka Grabica100:6
11Piotrcovia Piotrków Trybunalski 100:8
12Górnik Łęczyca 100:9

 

1.kolejka : 1-2 września

  • Kolejarz Łódź – Astoria Szczerców 
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Górnik Łęczyca 9:0
  • Kotan Ozorków – Błękitni Dmosin 5:0
  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – UKS SMS III Łódź 0:8
  • Róża Kutno – Grabka Grabica 6:0
  • PTC Pabianice – Zawisza Rzgów

2.  kolejka : 8-9 września

  • Astoria Szczerców – Zawisza Rzgów 
  • Grabka Grabica – PTC Pabianice 
  • UKS SMS III Łódź – Róża Kutno 
  • Błękitni Dmosin – Piotrcovia Piotrków Trybunalski 
  • Górnik Łęczyca – Kotan Ozorków 
  • Kolejarz Łódź – Włókniarz Konstantynów Łódzki

3. kolejka : 15-16 września

  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Astoria Szczerców
  • Kotan Ozorków – Kolejarz Łódź
  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Górnik Łęczyca
  • Róża Kutno – Błękitni Dmosin
  • PTC Pabianice – UKS SMS III Łódź
  • Zawisza Rzgów – Grabka Grabica

4. kolejka : 22-23 września

  • Astoria Szczerców – Grabka Grabica
  • UKS SMS III Łódź – Zawisza Rzgów
  • Błękitni Dmosin – PTC Pabianice
  • Górnik Łęczyca – Róża Kutno
  • Kolejarz Łódź – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Kotan Ozorków

5. kolejka : 29-30 września

  • Kotan Ozorków – Astoria Szczerców
  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • Róża Kutno – Kolejarz Łódź
  • PTC Pabianice – Górnik Łęczyca
  • Zawisza Rzgów – Błękitni Dmosin
  • Grabka Grabica – UKS SMS III Łódź

6. kolejka : 6-7 października

  • Astoria Szczerców – UKS SMS III Łódź
  • Błękitni Dmosin – Grabka Grabica
  • Górnik Łęczyca – Zawisza Rzgów
  • Kolejarz Łódź – PTC Pabianice
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Róża Kutno
  • Kotan Ozorków – Piotrcovia Piotrków Trybunalski

7. kolejka : 13-14 października

  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Astoria Szczerców
  • Róża Kutno – Kotan Ozorków
  • PTC Pabianice – Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • Zawisza Rzgów – Kolejarz Łódź
  • Grabka Grabica – Górnik Łęczyca
  • UKS SMS III Łódź – Błękitni Dmosin

8. kolejka : 20-21 października

  • Astoria Szczerców – Błękitni Dmosin
  • Górnik Łęczyca – UKS SMS III Łódź
  • Kolejarz Łódź – Grabka Grabica
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Zawisza Rzgów
  • Kotan Ozorków – PTC Pabianice
  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Róża Kutno

9. kolejka : 27-28 października

  • Róża Kutno – Astoria Szczerców
  • PTC Pabianice – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  • Zawisza Rzgów – Kotan Ozorków
  • Grabka Grabica – Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • UKS SMS III Łódź – Kolejarz Łódź
  • Błękitni Dmosin – Górnik Łęczyca

10. kolejka : 3-4 listopada

  • Astoria Szczerców – Górnik Łęczyca
  • Kolejarz Łódź – Błękitni Dmosin
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – UKS SMS III Łódź
  • Kotan Ozorków – Grabka Grabica
  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Zawisza Rzgów
  • Róża Kutno – PTC Pabianice

11. kolejka : 10-11 listopada

  • PTC Pabianice – Astoria Szczerców
  • Zawisza Rzgów – Róża Kutno
  • Grabka Grabica – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  • UKS SMS III Łódź – Kotan Ozorków
  • Błękitni Dmosin – Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • Górnik Łęczyca – Kolejarz Łódź

12. kolejka

  • Astoria Szczerców – Kolejarz Łódź
  • Górnik Łęczyca – Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • Błękitni Dmosin – Kotan Ozorków
  • UKS SMS III Łódź – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  • Grabka Grabica – Róża Kutno
  • Zawisza Rzgów – PTC Pabianice

13. kolejka

  • Zawisza Rzgów – Astoria Szczerców
  • PTC Pabianice – Grabka Grabica
  • Róża Kutno – UKS SMS III Łódź
  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Błękitni Dmosin
  • Kotan Ozorków – Górnik Łęczyca
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Kolejarz Łódź

14. kolejka 

  • Astoria Szczerców – Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • Kolejarz Łódź – Kotan Ozorków
  • Górnik Łęczyca – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  • Błękitni Dmosin – Róża Kutno
  • UKS SMS III Łódź – PTC Pabianice
  • Grabka Grabica – Zawisza Rzgów

15. kolejka 

  • Grabka Grabica – Astoria Szczerców
  • Zawisza Rzgów – UKS SMS III Łódź
  • PTC Pabianice – Błękitni Dmosin
  • Róża Kutno – Górnik Łęczyca
  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Kolejarz Łódź
  • Kotan Ozorków – Włókniarz Konstantynów Łódzki

16. kolejka 

  • Astoria Szczerców – Kotan Ozorków
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  • Kolejarz Łódź – Róża Kutno
  • Górnik Łęczyca – PTC Pabianice
  • Błękitni Dmosin – Zawisza Rzgów
  • UKS SMS III Łódź – Grabka Grabica

17. kolejka 

  • UKS SMS III Łódź – Astoria Szczerców
  • Grabka Grabica – Błękitni Dmosin
  • Zawisza Rzgów – Górnik Łęczyca
  • PTC Pabianice – Kolejarz Łódź
  • Róża Kutno – Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Kotan Ozorków

18. kolejka 

  • Astoria Szczerców – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  • Kotan Ozorków – Róża Kutno
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – PTC Pabianice
  • Kolejarz Łódź – Zawisza Rzgów
  • Górnik Łęczyca – Grabka Grabica
  • Błękitni Dmosin – UKS SMS III Łódź

19. kolejka 

  • Błękitni Dmosin – Astoria Szczerców
  • UKS SMS III Łódź – Górnik Łęczyca
  • Grabka Grabica – Kolejarz Łódź
  • Zawisza Rzgów – Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • PTC Pabianice – Kotan Ozorków
  • Róża Kutno – Piotrcovia Piotrków Trybunalski

20. kolejka 

  • Astoria Szczerców – Róża Kutno
  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – PTC Pabianice
  • Kotan Ozorków – Zawisza Rzgów
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Grabka Grabica
  • Kolejarz Łódź – UKS SMS III Łódź
  • Górnik Łęczyca – Błękitni Dmosin

21. kolejka 

  • Górnik Łęczyca – Astoria Szczerców
  • Błękitni Dmosin – Kolejarz Łódź
  • UKS SMS III Łódź – Włókniarz Konstantynów Łódzki
  • Grabka Grabica – Kotan Ozorków
  • Zawisza Rzgów – Piotrcovia Piotrków Trybunalski
  • PTC Pabianice – Róża Kutno

22. kolejka 

  • Astoria Szczerców – PTC Pabianice
  • Róża Kutno – Zawisza Rzgów
  • Piotrcovia Piotrków Trybunalski – Grabka Grabica
  • Kotan Ozorków – UKS SMS III Łódź
  • Włókniarz Konstantynów Łódzki – Błękitni Dmosin
  • Kolejarz Łódź – Górnik Łęczyca