Kolejka 1 – 26-27 sierpnia

Victoria Gaj Progres Kraków
Tuchovia Tuchów Glinik Gorlice
Rysy II Bukowina Tatrzańska Iskra Brzezinka
Puszcza Niepołomice LKS Szaflary
Prądniczanka Kraków Olimpia Osieczany
Podgórze Kraków Piast Skawina
 

 Kolejka 2 – 2-3 września

Progres Kraków Piast Skawina
Olimpia Osieczany Podgórze Kraków
LKS Szaflary Prądniczanka Kraków
Iskra Brzezinka Puszcza Niepołomice
Glinik Gorlice Rysy II Bukowina Tatrzańska
Victoria Gaj Tuchovia Tuchów
 

 Kolejka 3 – 9-10 września

Tuchovia Tuchów Progres Kraków
Rysy II Bukowina Tatrzańska Victoria Gaj
Puszcza Niepołomice Glinik Gorlice
Prądniczanka Kraków Iskra Brzezinka
Podgórze Kraków LKS Szaflary
Piast Skawina Olimpia Osieczany
 

 Kolejka 4 – 16-17 września

Progres Kraków Olimpia Osieczany
LKS Szaflary Piast Skawina
Iskra Brzezinka Podgórze Kraków
Glinik Gorlice Prądniczanka Kraków
Victoria Gaj Puszcza Niepołomice
Tuchovia Tuchów Rysy II Bukowina Tatrzańska
 

 Kolejka 5 – 23-24 września

Rysy II Bukowina Tatrzańska Progres Kraków
Puszcza Niepołomice Tuchovia Tuchów
Prądniczanka Kraków Victoria Gaj
Podgórze Kraków Glinik Gorlice
Piast Skawina Iskra Brzezinka
Olimpia Osieczany LKS Szaflary
 

 Kolejka 6 – 30 września-1 października

Progres Kraków LKS Szaflary
Iskra Brzezinka Olimpia Osieczany
Glinik Gorlice Piast Skawina
Victoria Gaj Podgórze Kraków
Tuchovia Tuchów Prądniczanka Kraków
Rysy II Bukowina Tatrzańska Puszcza Niepołomice
 

 Kolejka 7 – 7-8 października

Puszcza Niepołomice Progres Kraków
Prądniczanka Kraków Rysy II Bukowina Tatrzańska
Podgórze Kraków Tuchovia Tuchów
Piast Skawina Victoria Gaj
Olimpia Osieczany Glinik Gorlice
LKS Szaflary Iskra Brzezinka
 

 Kolejka 8 – 14-15 października

Progres Kraków Iskra Brzezinka
Glinik Gorlice LKS Szaflary
Victoria Gaj Olimpia Osieczany
Tuchovia Tuchów Piast Skawina
Rysy II Bukowina Tatrzańska Podgórze Kraków
Puszcza Niepołomice Prądniczanka Kraków
 

 Kolejka 9 – 21-22 października

Prądniczanka Kraków Progres Kraków
Podgórze Kraków Puszcza Niepołomice
Piast Skawina Rysy II Bukowina Tatrzańska
Olimpia Osieczany Tuchovia Tuchów
LKS Szaflary Victoria Gaj
Iskra Brzezinka Glinik Gorlice
 

 Kolejka 10 – 28-29 października

Progres Kraków Glinik Gorlice
Victoria Gaj Iskra Brzezinka
Tuchovia Tuchów LKS Szaflary
Rysy II Bukowina Tatrzańska Olimpia Osieczany
Puszcza Niepołomice Piast Skawina
Prądniczanka Kraków Podgórze Kraków
 

 Kolejka 11 – 4-5 listopada

Podgórze Kraków Progres Kraków
Piast Skawina Prądniczanka Kraków
Olimpia Osieczany Puszcza Niepołomice
LKS Szaflary Rysy II Bukowina Tatrzańska
Iskra Brzezinka Tuchovia Tuchów
Glinik Gorlice Victoria Gaj
 

 Kolejka 12

Progres Kraków Victoria Gaj
Glinik Gorlice Tuchovia Tuchów
Iskra Brzezinka Rysy II Bukowina Tatrzańska
LKS Szaflary Puszcza Niepołomice
Olimpia Osieczany Prądniczanka Kraków
Piast Skawina Podgórze Kraków
 

 Kolejka 13

Piast Skawina Progres Kraków
Podgórze Kraków Olimpia Osieczany
Prądniczanka Kraków LKS Szaflary
Puszcza Niepołomice Iskra Brzezinka
Rysy II Bukowina Tatrzańska Glinik Gorlice
Tuchovia Tuchów Victoria Gaj
 

 Kolejka 14

Progres Kraków Tuchovia Tuchów
Victoria Gaj Rysy II Bukowina Tatrzańska
Glinik Gorlice Puszcza Niepołomice
Iskra Brzezinka Prądniczanka Kraków
LKS Szaflary Podgórze Kraków
Olimpia Osieczany Piast Skawina
 

 Kolejka 15

Olimpia Osieczany Progres Kraków
Piast Skawina LKS Szaflary
Podgórze Kraków Iskra Brzezinka
Prądniczanka Kraków Glinik Gorlice
Puszcza Niepołomice Victoria Gaj
Rysy II Bukowina Tatrzańska Tuchovia Tuchów
 

 Kolejka 16

Progres Kraków Rysy II Bukowina Tatrzańska
Tuchovia Tuchów Puszcza Niepołomice
Victoria Gaj Prądniczanka Kraków
Glinik Gorlice Podgórze Kraków
Iskra Brzezinka Piast Skawina
LKS Szaflary Olimpia Osieczany
 

 Kolejka 17

LKS Szaflary Progres Kraków
Olimpia Osieczany Iskra Brzezinka
Piast Skawina Glinik Gorlice
Podgórze Kraków Victoria Gaj
Prądniczanka Kraków Tuchovia Tuchów
Puszcza Niepołomice Rysy II Bukowina Tatrzańska
 

 Kolejka 18

Progres Kraków Puszcza Niepołomice
Rysy II Bukowina Tatrzańska Prądniczanka Kraków
Tuchovia Tuchów Podgórze Kraków
Victoria Gaj Piast Skawina
Glinik Gorlice Olimpia Osieczany
Iskra Brzezinka LKS Szaflary
 

 Kolejka 19

Iskra Brzezinka Progres Kraków
LKS Szaflary Glinik Gorlice
Olimpia Osieczany Victoria Gaj
Piast Skawina Tuchovia Tuchów
Podgórze Kraków Rysy II Bukowina Tatrzańska
Prądniczanka Kraków Puszcza Niepołomice
 

 Kolejka 20

Progres Kraków Prądniczanka Kraków
Puszcza Niepołomice Podgórze Kraków
Rysy II Bukowina Tatrzańska Piast Skawina
Tuchovia Tuchów Olimpia Osieczany
Victoria Gaj LKS Szaflary
Glinik Gorlice Iskra Brzezinka
 

 Kolejka 21

Glinik Gorlice Progres Kraków
Iskra Brzezinka Victoria Gaj
LKS Szaflary Tuchovia Tuchów
Olimpia Osieczany Rysy II Bukowina Tatrzańska
Piast Skawina Puszcza Niepołomice
Podgórze Kraków Prądniczanka Kraków
 

 Kolejka 22

Progres Kraków Podgórze Kraków
Prądniczanka Kraków Piast Skawina
Puszcza Niepołomice Olimpia Osieczany
Rysy II Bukowina Tatrzańska LKS Szaflary
Tuchovia Tuchów Iskra Brzezinka
Victoria Gaj Glinik Gorlice