klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1UKS 3 Staszówka Jelna205061:25
2Iskra Brzezinka205051:12
3Prądniczanka Kraków194445:14
4Tuchovia Tuchów204156:32
5LKS Szaflary202433:37
6ST.Siemacha AS Progres Kraków202223:33
7LKS Olimpia Osieczany202229:43
8Podgórze Kraków202223:38
9Naprzód II Sobolów201423:47
10Glinik Gorlice201321:56
11Zielonka Gamar Wrząsowice201021:49

Piast Wołowice wycofał się z III ligi.
kolejka 1 (20-08-2016/21-08-2016):
Prądniczanka Kraków 3-1 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2016-08-20 11:00
LKS Szaflary 1-0 Podgórze Kraków 2016-11-06 11:00
Glinik Gorlice 3-0 Zielonka Wrząsowice 2016-11-11 12:00
ustalony termin zaległego meczu na 11.11.2016; na boisku 1-2, po weryfikacji walkower 3-0 dla Glinika (gra nieuprawnionej zawodniczki)
Tuchovia Tuchów 4-0 AS Progres Kraków 2016-08-24 18:00
pauza   Iskra Brzezinka
Olimpia Osieczany 3-0 Naprzód II Sobolów
mecz się nie odbył; sędzina napisała w sprawozdaniu, że boisko nie nadawało się do gry; spotkanie rozegrane zostanie wiosną 2017. Termin 26.3.2017, godz. 11:00, mecz nie doszedł do skutku. Ostatecznie walkower 3-0
 

kolejka 2 (27-08-2016/28-08-2016):

UKS 3 Staszkówka-Jelna 3-0 Naprzód II Sobolów 2016-09-07 17:00
Iskra Brzezinka 4-0 Olimpia Osieczany 2016-11-05 12:00
AS Progres Kraków   pauza
Zielonka Wrząsowice 2-3 Tuchovia Tuchów 2016-11-05 15:00
LKS Szaflary 4-1 Glinik Gorlice 2016-08-28 14:30
Prądniczanka Kraków 3-0 Podgórze Kraków 2016-08-27 10:00
walkower (brak gości)
 

kolejka 3 (03-09-2016/04-09-2016):

UKS 3 Staszkówka-Jelna 5-2 Podgórze Kraków 2016-09-04 11:00
Glinik Gorlice 1-1 Prądniczanka Kraków 2016-09-04 12:00
Tuchovia Tuchów 4-1 LKS Szaflary 2016-09-04 11:30
pauza   Zielonka Wrząsowice
Olimpia Osieczany 3-0 AS Progres Kraków 2016-10-19 15:30
Naprzód II Sobolów 1-1 Iskra Brzezinka 2016-09-04 16:00
 

kolejka 4 (10-09-2016/11-09-2016):

UKS 3 Staszkówka-Jelna 2-2 Iskra Brzezinka 2016-09-21 17:00
AS Progres Kraków 1-2 Naprzód II Sobolów 2016-09-14 17:00
Zielonka Wrząsowice 0-2 Olimpia Osieczany 2016-09-11 11:00
LKS Szaflary   pauza
Prądniczanka Kraków 0-4 Tuchovia Tuchów 2016-09-10 10:00
Glinik Gorlice 1-0 Podgórze Kraków 2016-09-11 12:00
 

kolejka 5 (17-09-2016/18-09-2016):

Glinik Gorlice 1-2 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2016-09-18 12:00
Tuchovia Tuchów 4-0 Podgórze Kraków 2016-09-18 18:00
pauza   Prądniczanka Kraków
Olimpia Osieczany 2-2 LKS Szaflary 2016-09-18 11:00
Naprzód II Sobolów 1-1 Zielonka Wrząsowice 2016-09-17 16:00
Iskra Brzezinka 2-1 AS Progres Kraków 2016-09-17 17:00
 

kolejka 6 (24-09-2016/25-09-2016):

UKS 3 Staszkówka-Jelna 1-0 AS Progres Kraków 2016-09-25 16:30
Zielonka Wrząsowice 1-3 Iskra Brzezinka 2016-09-25 11:00
LKS Szaflary 0-1 Naprzód II Sobolów 2016-09-25 14:00
Prądniczanka Kraków 2-1 Olimpia Osieczany 2016-09-24 11:00
pauza Podgórze Kraków
Glinik Gorlice 1-5 Tuchovia Tuchów 2016-09-25 12:00
 

kolejka 7 (01-10-2016/02-10-2016):

Tuchovia Tuchów 3-3 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2016-10-01 11:00
pauza   Glinik Gorlice
Olimpia Osieczany 3-0 Podgórze Kraków 2016-10-01 16:00
Naprzód II Sobolów 0-2 Prądniczanka Kraków 2016-10-01 14:00
Iskra Brzezinka 6-1 LKS Szaflary 2016-10-01 16:00
AS Progres Kraków 1-0 Zielonka Wrząsowice 2016-10-02 12:00
 

kolejka 8 (08-10-2016/09-10-2016):

UKS 3 Staszkówka-Jelna 3-1 Zielonka Wrząsowice 2016-10-09 13:00
LKS Szaflary 4-1 AS Progres Kraków 2016-10-08 11:00
Prądniczanka Kraków 0-1 Iskra Brzezinka 2016-10-08 11:30
Naprzód II Sobolów 0-1 Podgórze Kraków 2016-10-12 16:00
Glinik Gorlice 2-2 Olimpia Osieczany 2016-10-09 12:00
Tuchovia Tuchów   pauza
 

kolejka 9 (15-10-2016/16-10-2016):

pauza   UKS 3 Staszkówka-Jelna
Olimpia Osieczany 2-2 Tuchovia Tuchów 2016-10-15 15:00
Naprzód II Sobolów 6-0 Glinik Gorlice 2016-10-16 13:00
Iskra Brzezinka 4-0 Podgórze Kraków 2016-10-15 16:00
AS Progres Kraków 0-2 Prądniczanka Kraków 2016-11-12 12:00
Zielonka Wrząsowice 2-3 LKS Szaflary 2016-10-16 11:00
 

kolejka 10 (22-10-2016/23-10-2016):

UKS 3 Staszkówka-Jelna 4-3 LKS Szaflary 2016-11-12 12:00
Prądniczanka Kraków 3-1 Zielonka Wrząsowice 2016-10-22 11:30
AS Progres Kraków 1-1 Podgórze Kraków 2016-11-19 13:30
Glinik Gorlice 1-3 Iskra Brzezinka 2016-10-23 12:00
Tuchovia Tuchów 4-0 Naprzód II Sobolów 2016-10-22 16:00
pauza   Olimpia Osieczany
 

kolejka 11 (29-10-2016/30-10-2016):

Olimpia Osieczany 0-1 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2016-10-29 14:00
Naprzód II Sobolów   pauza
Iskra Brzezinka 3-2 Tuchovia Tuchów 2016-10-29 15:00
AS Progres Kraków 2-1 Glinik Gorlice 2016-10-29 11:00
Zielonka Wrząsowice 0-2 Podgórze Kraków 2016-10-30 11:00
LKS Szaflary 3-2 Prądniczanka Kraków 2016-10-30 14:00
 

kolejka 12 (01-04-2017/02-04-2017):

UKS 3 Staszkówka-Jelna 0-3 Prądniczanka Kraków 2017-04-02 11:00
Podgórze Kraków 1-0 LKS Szaflary 2017-04-02 11:00
Zielonka Wrząsowice 2-1 Glinik Gorlice 2017-04-02 11:00
AS Progres Kraków 1-2 Tuchovia Tuchów 2017-04-01 11:00
Iskra Brzezinka   pauza
Naprzód II Sobolów 2-3 Olimpia Osieczany 2017-04-02 13:00
 

kolejka 13 (08-04-2017/09-04-2017):

Naprzód II Sobolów 0-6 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-04-09 13:00
Olimpia Osieczany 0-3 Iskra Brzezinka 2017-04-09 11:00
AS Progres Kraków   pauza
Tuchovia Tuchów 4-1 Zielonka Wrząsowice 2017-04-09 11:00
Glinik Gorlice 2-2 LKS Szaflary 2017-04-09 11:30
Podgórze Kraków 0-3 Prądniczanka Kraków 2017-04-09 17:00
 

kolejka 14 (22-04-2017/23-04-2017):

Podgórze Kraków 3-5 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-04-23 11:00
Prądniczanka Kraków 1-0 Glinik Gorlice 2017-04-12 17:00
LKS Szaflary 1-3 Tuchovia Tuchów 2017-04-17 15:00
Zielonka Wrząsowice pauza
AS Progres Kraków 3-0 Olimpia Osieczany 2017-04-22 11:00
Iskra Brzezinka 6-0 Naprzód II Sobolów 2017-05-24 18:00
 

kolejka 15 (29-04-2017/30-04-2017):

Iskra Brzezinka 1-2 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-06-07 18:00
Naprzód II Sobolów 0-2 AS Progres Kraków 2017-05-11 17:00
Olimpia Osieczany 2-2 Zielonka Wrząsowice 2017-05-31 18:00
LKS Szaflary   pauza
Tuchovia Tuchów 0-3 Prądniczanka Kraków 2017-04-30 16:00
Na boisku 1-1; po weryfikacji decyzja WG MZPN z 9.05.2017 o walkowerze dla Prądniczanki. W drużynie Tuchovii wystąpiła zawodniczka nieuprawniona (nieważna legitymacja szkolna)
Podgórze Kraków 3-0 Glinik Gorlice 2017-04-30 12:00
 

kolejka 16 (06-05-2017/07-05-2017):

UKS 3 Staszkówka-Jelna 7-0 Glinik Gorlice 2017-06-14 17:30
Podgórze Kraków 3-4 Tuchovia Tuchów 2017-05-07 12:00
Prądniczanka Kraków   pauza
LKS Szaflary 4-0 Olimpia Osieczany 2017-05-18 17:30
Zielonka Wrząsowice 4-2 Naprzód II Sobolów 2017-05-07 11:00
AS Progres Kraków 0-1 Iskra Brzezinka 2017-05-07 11:00
 

kolejka 17 (13-05-2017/14-05-2017):

AS Progres Kraków 2-5 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-05-14 11:00
Iskra Brzezinka 1-0 Zielonka Wrząsowice 2017-05-13 16:00
Naprzód II Sobolów 1-2 LKS Szaflary 2017-05-13 13:00
Olimpia Osieczany 1-8 Prądniczanka Kraków 2017-05-14 11:00
Podgórze Kraków   pauza
Tuchovia Tuchów 3-0 Glinik Gorlice 2017-04-14
Mecz zaplanowany na 14.05.2017 przełożony na inny termin (prośba Glinika); ostatecznie walkower 3-0
 

kolejka 18 (20-05-2017/21-05-2017):

UKS 3 Staszkówka-Jelna 3-0 Tuchovia Tuchów 2017-05-20 11:00
Glinik Gorlice   pauza
Podgórze Kraków 1-0 Olimpia Osieczany 2017-05-21 12:00
Prądniczanka Kraków 2-0 Naprzód II Sobolów 2017-05-19 18:00
LKS Szaflary 0-1 Iskra Brzezinka 2017-05-21 11:00
Zielonka Wrząsowice 1-1 AS Progres Kraków 2017-05-20 17:00
 

kolejka 19 (27-05-2017/28-05-2017):

Zielonka Wrząsowice 1-5 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-05-28 11:00
AS Progres Kraków 3-1 LKS Szaflary 2017-05-28 11:00
Iskra Brzezinka 0-1 Prądniczanka Kraków 2017-05-28 17:00
Podgórze Kraków 3-1 Naprzód II Sobolów 2017-05-28 10:00
Olimpia Osieczany 2-4 Glinik Gorlice 2017-05-28 11:00
Tuchovia Tuchów   pauza
 

kolejka 20 (03-06-2017/04-06-2017):

UKS 3 Staszkówka-Jelna   pauza
Tuchovia Tuchów 2-3 Olimpia Osieczany 2017-06-03 17:00
Glinik Gorlice 0-4 Naprzód II Sobolów 2017-06-04 11:30
Podgórze Kraków 0-1 Iskra Brzezinka 2017-06-04 12:00
Prądniczanka Kraków 1-1 AS Progres Kraków 2017-05-31 18:00
LKS Szaflary 1-1 Zielonka Wrząsowice 2017-06-08 18:00
 

kolejka 21 (10-06-2017/11-06-2017):

LKS Szaflary 0-2 UKS 3 Staszkówka-Jelna 2017-06-11 17:00
Zielonka Wrząsowice 0-5 Prądniczanka Kraków 2017-06-11 11:00
Podgórze Kraków 0-1 AS Progres Kraków 2017-06-13 18:00
Iskra Brzezinka 5-0 Glinik Gorlice 2017-06-10 17:00
Naprzód II Sobolów 2-3 Tuchovia Tuchów 2017-06-10 13:00
Olimpia Osieczany   pauza
 

kolejka 22 (17-06-2017/18-06-2017):

UKS 3 Staszkówka-Jelna 1-0 Olimpia Osieczany 2017-06-17 15:00
Naprzód II Sobolów   pauza
Tuchovia Tuchów 0-3 Iskra Brzezinka 2017-06-17 15:00
Glinik Gorlice 2-2 AS Progres Kraków 2017-06-17 15:00
Podgórze Kraków 3-1 Zielonka Wrząsowice 2017-06-17 16:30
Prądniczanka Kraków  goście 

nie dojechali

LKS Szaflary 2017-06-17 15:00