klubyrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1LKS Rolnik III B.Głogówek92759:4
2KS Unia Opole92447:11
3UKS SAP Brzeg91624:28
4LKS Plon Błotnica Strzelecka81326:12
5MUKS Pogoń Prudnik7716:18
6MKS Gwiazda II Prószków8613:46
7ULKS II Bogdańczowice946:47
8TS Chemik Kędzierzyn-Koźle937:33

Kolejka 1 – 3-4 września
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-9 Rolnik III Biedrzychowice 31 sierpnia, 18:00
UKS SAP Brzeg 0-2 Unia Opole 3 września, 15:00
Gwiazda II Prószków 0-3 Pogoń Prudnik 3 września, 15:00
(wo)
nie odbył się
Plon Błotnica Strzelecka 15-0 KKS II Bogdańczowice 3 września, 13:00
Kolejka 2 – 10-11 września
Rolnik III Biedrzychowice 10-1 KKS II Bogdańczowice 7 września, 17:30
Pogoń Prudnik 1-1 Plon Błotnica Strzelecka 10 września, 15:00
Unia Opole 8-1 Gwiazda II Prószków 11 września, 16:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 4-6 UKS SAP Brzeg 10 września, 15:00
Kolejka 3 – 17-18 września
UKS SAP Brzeg 1-6 Rolnik III Biedrzychowice 14 września, 16:30
w pierwotnym terminie (17 września, 15:00) odwołany
Gwiazda II Prószków 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 18 września, 10:00
(wo)
goście nie dojechali
Plon Błotnica Strzelecka 0-3 Unia Opole 17 września, 13:30
KKS II Bogdańczowice 0-6 Pogoń Prudnik 17 września, 12:00
Kolejka 4 – 24-25 września
Rolnik III Biedrzychowice 8-2 Pogoń Prudnik 29 września, 18:00
w pierwotnym terminie (24 września, 15:00) odwołany
Unia Opole 4-0 KKS II Bogdańczowice 24 września, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1-4 Plon Błotnica Strzelecka 24 września, 15:00
UKS SAP Brzeg 4-2 Gwiazda II Prószków 28 września, 16:30
Kolejka 5 – 1-2 października
Gwiazda II Prószków 0-9 Rolnik III Biedrzychowice 5 października, 16:30
Plon Błotnica Strzelecka 2-4 UKS SAP Brzeg 1 października, 12:00
KKS II Bogdańczowice 3-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 października, 11:00
(wo)
nie odbył się
Pogoń Prudnik 1-3 Unia Opole 1 października, 15:00
Kolejka 6 – 8-9 października
Rolnik III Biedrzychowice 6-0 Unia Opole 8 października, 15:00
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2-0 Pogoń Prudnik 9 października, 11:00
UKS SAP Brzeg 1-1 KKS II Bogdańczowice 8 października, 15:00
Gwiazda II Prószków 0-3 Plon Błotnica Strzelecka 8 października, 13:00

 

Kolejka 7 – 15-16 października
KKS II Bogdańczowice 1-5 Gwiazda II Prószków 20 października, 17:00
Pogoń Prudnik 3-4 UKS SAP Brzeg 22 października, 14:00
w pierwotnym terminie (15 października, 15:00) odwołany
Unia Opole 2-0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 15 października, 15:00
Rolnik III Biedrzychowice 3-0 Plon Błotnica Strzelecka 11 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (15 października, 15:00) w Błotnicy Strzeleckiej odwołany / w drugim terminie goście nie dojechali
Kolejka 8 – 8-9 kwietnia
Rolnik III Biedrzychowice 3-0

walkower

Chemik Kędzierzyn-Koźle  
Unia Opole 7-1 UKS SAP Brzeg
Pogoń Prudnik Gwiazda II Prószków  24 maja, 18:00
KKS II Bogdańczowice 0-1 Plon Błotnica Strzelecka
Kolejka 9 – 22-23 kwietnia
KKS II Bogdańczowice 0-5 Rolnik III Biedrzychowice
Plon Błotnica Strzelecka Pogoń Prudnik  13 maja, 16:00
Gwiazda II Prószków 2-18 Unia Opole  
UKS SAP Brzeg 3-0

walkower

Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 10 – 29-30 kwietnia
Rolnik III Biedrzychowice 3-2 UKS SAP Brzeg  
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0-3

(v.o)

Gwiazda II Prószków
Unia Opole Plon Błotnica Strzelecka
Pogoń Prudnik KKS II Bogdańczowice
Kolejka 11 – 6-7 maja
Pogoń Prudnik Rolnik III Biedrzychowice  10 maja, 17:30
KKS II Bogdańczowice 0-16 Unia Opole
Plon Błotnica Strzelecka 3-0 (v.0) Chemik Kędzierzyn-Koźle
Gwiazda II Prószków UKS SAP Brzeg  9 maja, 17:00
Kolejka 12 – 20-21 maja
Rolnik III Biedrzychowice Gwiazda II Prószków
UKS SAP Brzeg Plon Błotnica Strzelecka
Chemik Kędzierzyn-Koźle KKS II Bogdańczowice
Unia Opole Pogoń Prudnik
Kolejka 13 – 27-28 maja
Unia Opole Rolnik III Biedrzychowice
Pogoń Prudnik Chemik Kędzierzyn-Koźle
KKS II Bogdańczowice UKS SAP Brzeg
Plon Błotnica Strzelecka Gwiazda II Prószków
Kolejka 14 – 3-4 czerwca
Plon Błotnica Strzelecka Rolnik III Biedrzychowice
Gwiazda II Prószków KKS II Bogdańczowice
UKS SAP Brzeg Pogoń Prudnik
Chemik Kędzierzyn-Koźle Unia Opole