klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1ZKS Stal Stalowa Wola 122526:13
2MUKS Sokół II Kolbuszowa Dolna122445:11
3GKS Majdan Sieniawski122315:8
4Olimpia Pysznica122123:12
5Izolator Boguchwała121416:25
6KS Korona Tuchola1266:27
7Inter Gnojnica1227:42

Kolejka 1 – 20-21 sierpnia
Pauza: Stal Stalowa Wola.
Olimpia Pysznica 1-2 WKS Majdan Sieniawski 20 sierpnia, 10:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 13-0 Inter Gnojnica 21 sierpnia, 15:00
Korona Tuchla 1-1 Izolator Boguchwała 19 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 – 24 sierpnia
Pauza: Izolator Boguchwała.
Inter Gnojnica 0-0 Korona Tuchla 24 sierpnia, 18:00
WKS Majdan Sieniawski 0-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 24 sierpnia, 17:00
Stal Stalowa Wola 1-3 Olimpia Pysznica 24 sierpnia, 16:00
Kolejka 3 – 27-28 sierpnia
Pauza: Olimpia Pysznica.
Sokół II Kolbuszowa Dolna 2-1 Stal Stalowa Wola 29 sierpnia, 17:00
Korona Tuchla 0-0 WKS Majdan Sieniawski 27 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 3-0 Inter Gnojnica 28 sierpnia, 11:00
Kolejka 4 – 3-4 września
Pauza: Inter Gnojnica.
WKS Majdan Sieniawski 2-0 Izolator Boguchwała 3 września, 11:00
Stal Stalowa Wola 3-1 Korona Tuchla 4 września, 12:00
Olimpia Pysznica 1-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 5 września, 17:00
w pierwotnym terminie (3 września, 17:00) odwołany
Kolejka 5 – 10-11 września
Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna.
Korona Tuchla 0-3 Olimpia Pysznica 10 września, 16:00
Izolator Boguchwała 2-3 Stal Stalowa Wola 10 września, 14:00
Inter Gnojnica 1-2 WKS Majdan Sieniawski 11 września, 11:00
Kolejka 6 – 17-18 września
Pauza: WKS Majdan Sieniawski.
Stal Stalowa Wola 6-0 Inter Gnojnica 17 września, 12:00
Olimpia Pysznica 3-2 Izolator Boguchwała 17 września, 10:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 8-0 Korona Tuchla 17 września, 12:00
Kolejka 7 – 24-25 września
Pauza: Korona Tuchla.
Izolator Boguchwała 0-9 Sokół II Kolbuszowa Dolna 20 września, 16:30
Inter Gnojnica 2-5 Olimpia Pysznica 25 września, 11:00
WKS Majdan Sieniawski 0-2 Stal Stalowa Wola 24 września, 17:00
Kolejka 8 – 1-2 października
Pauza: Stal Stalowa Wola.
WKS Majdan Sieniawski 0-0 Olimpia Pysznica 1 października, 11:00
Inter Gnojnica 1-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 2 października, 16:00
Izolator Boguchwała 1-0 Korona Tuchla 2 października, 11:00
Kolejka 9 – 8-9 października
Pauza: Izolator Boguchwała.
Korona Tuchla 1-1 Inter Gnojnica 8 października, 15:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 0-3 WKS Majdan Sieniawski 8 października, 14:30
Olimpia Pysznica 0-1 Stal Stalowa Wola 8 października, 10:00
Kolejka 10 – 15-16 października
Pauza: Olimpia Pysznica.
Stal Stalowa Wola 1-4 Sokół II Kolbuszowa Dolna 16 października, 12:00
WKS Majdan Sieniawski 3-0 Korona Tuchla 30 sierpnia, 17:00
Inter Gnojnica 1-4 Izolator Boguchwała 15 października, 14:00
Kolejka 11 – 22-23 października
Pauza: Inter Gnojnica.
Izolator Boguchwała 1-2 WKS Majdan Sieniawski 23 października, 13:00
Korona Tuchla 0-2 Stal Stalowa Wola 22 października, 14:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 1-1 Olimpia Pysznica 22 października, 11:00
Kolejka 12 – 29-30 października
Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna.
Olimpia Pysznica 4-0 Korona Tuchla 29 października, 11:00
Stal Stalowa Wola 0-0 Izolator Boguchwała 30 października, 12:00
WKS Majdan Sieniawski 1-0 Inter Gnojnica 29 października, 11:00
Kolejka 13 – 5-6 listopada
Pauza: WKS Majdan Sieniawski.
Inter Gnojnica 1-4 Stal Stalowa Wola 5 listopada, 14:00
Izolator Boguchwała 2-0 Olimpia Pysznica 5 listopada, 11:00
Korona Tuchla 3-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 5 listopada, 13:00
Kolejka 14 – 12-13 listopada
Pauza: Korona Tuchla.
Sokół II Kolbuszowa Dolna 4-0 Izolator Boguchwała 12 listopada, 12:00
Olimpia Pysznica 2-0 Inter Gnojnica 12 listopada, 11:00
Stal Stalowa Wola 2-0 WKS Majdan Sieniawski 13 listopada, 12:00
Kolejka 15 – 25-26 marca
Pauza: Stal Stalowa Wola.
Izolator Boguchwała 2-0 Korona Tuchla 26 marca, 11:00
Inter Gnojnica 0-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 26 marca, 11:00
WKS Majdan Sieniawski 3-0 Olimpia Pysznica 26 marca, 13:00

 

Kolejka 16 – 1-2 kwietnia
Pauza: Izolator Boguchwała.
Olimpia Pysznica 2-2 Stal Stalowa Wola 2 kwietnia, 17:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 0-3 WKS Majdan Sieniawski 1 kwietnia, 15:00
Korona Tuchla 1-1 Inter Gnojnica 1 kwietnia, 13:00
Kolejka 17 – 8-9 kwietnia
Pauza: Olimpia Pysznica.
Stal Stalowa Wola Sokół II Kolbuszowa Dolna
WKS Majdan Sieniawski Korona Tuchla
Inter Gnojnica Izolator Boguchwała
Kolejka 18 – 18 kwietnia
Pauza: Inter Gnojnica.
Izolator Boguchwała WKS Majdan Sieniawski
Sokół II Kolbuszowa Dolna Olimpia Pysznica
Korona Tuchla Stal Stalowa Wola
Kolejka 19 – 22-23 kwietnia
Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna.
Stal Stalowa Wola Izolator Boguchwała
WKS Majdan Sieniawski Inter Gnojnica
Olimpia Pysznica Korona Tuchla
Kolejka 20 – 29-30 kwietnia
Pauza: WKS Majdan Sieniawski.
Inter Gnojnica Stal Stalowa Wola
Korona Tuchla Sokół II Kolbuszowa Dolna
Izolator Boguchwała Olimpia Pysznica
Kolejka 21 – 3 maja
Pauza: Korona Tuchla.
Stal Stalowa Wola WKS Majdan Sieniawski
Sokół II Kolbuszowa Dolna Izolator Boguchwała
Olimpia Pysznica Inter Gnojnica
Kolejka 22 – 6-7 maja
Pauza: Stal Stalowa Wola.
Sokół II Kolbuszowa Dolna Inter Gnojnica
Olimpia Pysznica WKS Majdan Sieniawski
Korona Tuchla Izolator Boguchwała
Kolejka 23 – 13-14 maja
Pauza: Izolator Boguchwała.
Stal Stalowa Wola Olimpia Pysznica
WKS Majdan Sieniawski Sokół II Kolbuszowa Dolna
Inter Gnojnica Korona Tuchla
Kolejka 24 – 20-21 maja
Pauza: Olimpia Pysznica.
Korona Tuchla WKS Majdan Sieniawski
Sokół II Kolbuszowa Dolna Stal Stalowa Wola
Izolator Boguchwała Inter Gnojnica
Kolejka 25 – 27-28 maja
Pauza: Inter Gnojnica.
Stal Stalowa Wola Korona Tuchla
Olimpia Pysznica Sokół II Kolbuszowa Dolna
WKS Majdan Sieniawski Izolator Boguchwała
Kolejka 26 – 31 maja
Pauza: Sokół II Kolbuszowa Dolna.
Izolator Boguchwała Stal Stalowa Wola
Inter Gnojnica WKS Majdan Sieniawski
Korona Tuchla Olimpia Pysznica
Kolejka 27 – 3-4 czerwca
Pauza: WKS Majdan Sieniawski.
Stal Stalowa Wola Inter Gnojnica
Olimpia Pysznica Izolator Boguchwała
Sokół II Kolbuszowa Dolna Korona Tuchla
Kolejka 28 – 10-11 czerwca
Pauza: Korona Tuchla.
WKS Majdan Sieniawski Stal Stalowa Wola
Inter Gnojnica Olimpia Pysznica
Izolator Boguchwała Sokół II Kolbuszowa Dolna