klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1Sztorm II Gdańsk133161:8
2Czarni Pruszcz Gdański122435:16
3Olimpico Malbork122341:22
4Biało-Zielone Gdańsk112237:20
5Pogoń Tczew121943:24
6Stal Jerzyce141921:30
7Checz Gdynia101631:31
8GKS Żukowo121319:56
9Canicuła Bytów 13934:72
10Lew Lębork KTS-K11014:57
11KTS-K Luzino - wycofane z rozgrywek po rundzie jesiennej. Wyniki Anulowano!---

 

Kolejka 1 – 27-28 sierpnia
Pauza: Canicuła Bytów, GKS Żukowo.
Czarni Pruszcz Gdański 6-0 Stal Jezierzyce 28 sierpnia, 11:00
Pogoń Tczew Centrum Pelplin 28 sierpnia, 17:00
nie odbył się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Olimpico Malbork 0-5 Sztorm II Gdańsk 28 sierpnia, 13:00
Lew Lębork GOSRiT Luzino 30 sierpnia, 16:30
było 1-3, anulowany
Biało-Zielone Gdańsk 6-0 TKKF Checz Gdynia 28 sierpnia, 17:00
Kolejka 2 – 3-4 września
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, TKKF Checz Gdynia.
GOSRiT Luzino Biało-Zielone Gdańsk 4 września, 13:00
było 1-3, anulowany
Centrum Pelplin Olimpico Malbork 4 września, 17:00
było 0-17, anulowany
Stal Jezierzyce 2-1 Pogoń Tczew 4 września, 11:00
Canicuła Bytów 7-2 GKS Żukowo 4 września, 13:00
Lew Lębork 0-5 Sztorm II Gdańsk 8 września, 16:30
w pierwotnym terminie (3 września, 19:00) odwołany
Kolejka 3 – 10-11 września
Pauza: Pogoń Tczew, GKS Żukowo.
Czarni Pruszcz Gdański 8-3 Canicuła Bytów 10 września, 11:00
Olimpico Malbork 0-3 Stal Jezierzyce 11 września, 13:00
(wo)
na boisku 5-1
Lew Lębork Centrum Pelplin 11 września, 18:00
było 8-0, anulowany
Biało-Zielone Gdańsk 0-7 Sztorm II Gdańsk 11 września, 11:00
TKKF Checz Gdynia GOSRiT Luzino 10 września, 11:00
było 3-0, anulowany
Kolejka 4 – 17-18 września
Pauza: Olimpico Malbork.
Sztorm II Gdańsk 1-3 TKKF Checz Gdynia 18 września, 17:00
Centrum Pelplin Biało-Zielone Gdańsk 17 września, 13:30
było 1-23, anulowany
Stal Jezierzyce 6-3 Lew Lębork 18 września, 11:00
Canicuła Bytów 0-8 Pogoń Tczew 17 września, 13:00
GKS Żukowo 0-4 Czarni Pruszcz Gdański 18 września, 15:00
Kolejka 5 – 24-25 września
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Lew Lębork.
Pogoń Tczew 2-4 GKS Żukowo 25 września, 11:00
Olimpico Malbork 9-2 Canicuła Bytów 25 września, 13:00
Biało-Zielone Gdańsk 5-0 Stal Jezierzyce 25 września, 11:00
TKKF Checz Gdynia Centrum Pelplin 24 września, 11:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
GOSRiT Luzino Sztorm II Gdańsk 25 września, 11:00
było 0-4, anulowany
Kolejka 6 – 1-2 października
Pauza: Sztorm II Gdańsk, Biało-Zielone Gdańsk.
Centrum Pelplin GOSRiT Luzino 2 października, 11:00
gospodarze nie stawili się na mecz, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Stal Jezierzyce 0-0 TKKF Checz Gdynia 2 października, 11:00
Canicuła Bytów 5-4 Lew Lębork 2 października, 15:30
GKS Żukowo 3-3 Olimpico Malbork 2 października, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 3-2 Pogoń Tczew 2 października, 14:00
Kolejka 7 – 8-9 października
Pauza: Pogoń Tczew, Sztorm II Gdańsk, TKKF Checz Gdynia.
Olimpico Malbork 3-1 Czarni Pruszcz Gdański 9 października, 13:00
Lew Lębork 1-3 GKS Żukowo 9 października, 16:00
Biało-Zielone Gdańsk 4-1 Canicuła Bytów 8 października, 11:00
GOSRiT Luzino Stal Jezierzyce 8 października, 15:00
było 3-0, anulowany
Kolejka 8 – 15-16 października
Stal Jezierzyce 0-3 Sztorm II Gdańsk 16 października, 11:00
Canicuła Bytów 8-9 TKKF Checz Gdynia 16 października, 13:00
GKS Żukowo 1-8 Biało-Zielone Gdańsk 16 października, 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 6-0 Lew Lębork 16 października, 12:00
Pogoń Tczew 3-1 Olimpico Malbork 16 października, 11:00
Kolejka 9 – 22-23 października
Pauza: Olimpico Malbork, Stal Jezierzyce, Sztorm II Gdańsk.
Lew Lębork 2-4 Pogoń Tczew 23 października, 16:00
Biało-Zielone Gdańsk 2-1 Czarni Pruszcz Gdański 23 października, 11:00
TKKF Checz Gdynia 8-0 GKS Żukowo 22 października, 11:00
GOSRiT Luzino Canicuła Bytów 23 października, 14:00
było 1-1, anulowany
Kolejka 10 – 29-30 października
Pauza: Stal Jezierzyce.
Canicuła Bytów 1-5 Sztorm II Gdańsk 29 października, 11:00
GKS Żukowo GOSRiT Luzino 29 października, 16:00
było 0-1, anulowany
Czarni Pruszcz Gdański 1-0 TKKF Checz Gdynia 29 października, 14:00
Pogoń Tczew 2-4 Biało-Zielone Gdańsk 30 października, 11:00
Olimpico Malbork 5-1 Lew Lębork 30 października, 13:00
Kolejka 11 – 5-6 listopada
Pauza: Stal Jezierzyce, Lew Lębork, Canicuła Bytów.
Biało-Zielone Gdańsk 1-1 Olimpico Malbork 5 listopada, 11:00
TKKF Checz Gdynia 5-4 Pogoń Tczew 5 listopada, 11:00
GOSRiT Luzino Czarni Pruszcz Gdański 6 listopada, 15:00
było 4-0, anulowany
Sztorm II Gdańsk 15-0 GKS Żukowo 6 listopada, 15:00
Kolejka 12 – 12-13 listopada
Pauza: GKS Żukowo.
Canicuła Bytów 4-1 Stal Jezierzyce 13 listopada, 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-3 Sztorm II Gdańsk 13 listopada, 13:30
Pogoń Tczew GOSRiT Luzino 12 listopada, 11:00
było 1-3, anulowany
Olimpico Malbork 8-2 TKKF Checz Gdynia 13 listopada, 13:00
Lew Lębork 2-6 Biało-Zielone Gdańsk 12 listopada, 14:00
Kolejka 13 – 19-20 listopada
Pauza: Biało-Zielone Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański, Canicuła Bytów.
TKKF Checz Gdynia 4-0 Lew Lębork 19 listopada, 11:00
GOSRiT Luzino Olimpico Malbork
w pierwotnym terminie (19 listopada, 13:00) odwołany / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (18 marca, 13:30)
Sztorm II Gdańsk 1-1 Pogoń Tczew 20 listopada, 15:00
Stal Jezierzyce 1-0 GKS Żukowo 20 listopada, 11:00
Kolejka 14 – 25-26 marca
Pauza: Canicuła Bytów, GKS Żukowo, Lew Lębork, Pogoń Tczew.
Stal Jezierzyce 2-3 Czarni Pruszcz Gdański 26 marca, 11:00
Sztorm II Gdańsk 0-3 Olimpico Malbork 26 marca, 17:00
(wo)
na boisku 4-0
TKKF Checz Gdynia Biało-Zielone Gdańsk 10 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 16:00) odwołany
Kolejka 15 – 1-2 kwietnia
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Olimpico Malbork, Biało-Zielone Gdańsk, TKKF Checz Gdynia.
Sztorm II Gdańsk 11-0 Lew Lębork 1 kwietnia, 19:30
w Gdyni; na boisku B Gdyńskiego Centrum Sportu
Pogoń Tczew 2-1 Stal Jezierzyce 1 kwietnia, 11:00
GKS Żukowo 4-2 Canicuła Bytów 2 kwietnia, 14:00
Kolejka 16 – 8-9 kwietnia
Pauza: TKKF Checz Gdynia, GKS Żukowo, Lew Lębork, Pogoń Tczew.
Canicuła Bytów 0-2 Czarni Pruszcz Gdański  
Stal Jezierzyce 0-1 Olimpico Malbork  
Sztorm II Gdańsk 2-0 Biało-Zielone Gdańsk
Kolejka 17 – 12 kwietnia
Pauza: Olimpico Malbork, Biało-Zielone Gdańsk.
TKKF Checz Gdynia 0-3 Sztorm II Gdańsk  
Lew Lębork 1-3 Stal Jezierzyce  
Pogoń Tczew 9-0 Canicuła Bytów 26 marca, 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 0-1 GKS Żukowo
Kolejka 18 – 22-23 kwietnia
Pauza: TKKF Checz Gdynia, Lew Lębork, Sztorm II Gdańsk, Czarni Pruszcz Gdański.
GKS Żukowo 1-5 Pogoń Tczew  
Canicuła Bytów 1-7 Olimpico Malbork  
Stal Jezierzyce 3-1 Biało-Zielone Gdańsk
Kolejka 19 – 29-30 kwietnia
Pauza: Sztorm II Gdańsk, Biało-Zielone Gdańsk.
TKKF Checz Gdynia Stal Jezierzyce
Lew Lębork 5-2 Canicuła Bytów  
Olimpico Malbork 4-1 GKS Żukowo  
Pogoń Tczew 7-0 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 20 – 6-7 maja
Pauza: Pogoń Tczew, Sztorm II Gdańsk, TKKF Checz Gdynia, Stal Jezierzyce.
Czarni Pruszcz Gdański 0-0 Olimpico Malbork  
GKS Żukowo 1-4 Lew Lębork  
Canicuła Bytów 1-3 Biało-Zielone Gdańsk
Kolejka 21 – 13-14 maja
Sztorm II Gdańsk Stal Jezierzyce  14 maja, 19:00
TKKF Checz Gdynia Canicuła Bytów  13 maja, 11:00
Biało-Zielone Gdańsk GKS Żukowo  14 maja, 18:00
Lew Lębork Czarni Pruszcz Gdański  14 maja, 12:00
Olimpico Malbork Pogoń Tczew  14 maja, 13:00
Kolejka 22 – 20-21 maja
Pauza: Olimpico Malbork, Stal Jezierzyce, Canicuła Bytów, Sztorm II Gdańsk.
Pogoń Tczew Lew Lębork
Czarni Pruszcz Gdański Biało-Zielone Gdańsk
GKS Żukowo TKKF Checz Gdynia
Kolejka 23 – 27-28 maja
Pauza: GKS Żukowo, Stal Jezierzyce.
Sztorm II Gdańsk Canicuła Bytów
TKKF Checz Gdynia Czarni Pruszcz Gdański
Biało-Zielone Gdańsk Pogoń Tczew
Lew Lębork Olimpico Malbork
Kolejka 24 – 3-4 czerwca
Pauza: Stal Jezierzyce, Czarni Pruszcz Gdański, Lew Lębork, Canicuła Bytów.
Olimpico Malbork Biało-Zielone Gdańsk
Pogoń Tczew TKKF Checz Gdynia
GKS Żukowo Sztorm II Gdańsk
Kolejka 25 – 10-11 czerwca
Pauza: GKS Żukowo, Pogoń Tczew.
Stal Jezierzyce Canicuła Bytów
Sztorm II Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański
TKKF Checz Gdynia Olimpico Malbork
Biało-Zielone Gdańsk Lew Lębork
Kolejka 26 – 15 czerwca
Pauza: Biało-Zielone Gdańsk, Olimpico Malbork, Canicuła Bytów, Czarni Pruszcz Gdański.
Lew Lębork TKKF Checz Gdynia
Pogoń Tczew Sztorm II Gdańsk
GKS Żukowo Stal Jezierzyce