klubyrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1UKS Jaskółki Chorzów133281:5
2KKS Czarni II Sosnowiec133292:7
3LKS Polonia Poraj132842:8
4KS Górnik Bobrowniki Śląskie132551:27
5MKS Myszków132337:28
6LKS Orzeł Pawonków131615:62
7UKKS Katowice131526:65
8ISD AJD Gol II Częstochowa13916:44
9KTS Polonia II Bytom- drużyna wycofana po rundzie jesienne13412:75
10GTW Piastunki Gliwice
- drużyna wycofana po rundzie jesiennej
1345:56

Kolejka 1 – 3-4 września
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-10 Jaskółki Chorzów 4 września, 16:00
GTW Gliwice 3-0 KKS Katowice 3 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-0
Orzeł Pawonków 3-0 Gol II Częstochowa 3 września, 14:30
(wo)
na boisku 3-2
Polonia II Bytom 2-3 MKS Myszków 3 września, 11:00
Polonia Poraj 5-0 Czarni II Sosnowiec 3 września, 16:00
Kolejka 2 – 10-11 września
Jaskółki Chorzów 3-0 MKS Myszków 10 września, 16:00
Polonia Poraj 10-0 Polonia II Bytom 11 września, 11:00
Gol II Częstochowa 0-13 Czarni II Sosnowiec 11 września, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 8-0 GTW Gliwice 11 września, 16:00
Orzeł Pawonków 0-8 KKS Katowice 10 września, 16:00
Kolejka 3 – 17-18 września
GTW Gliwice 0-10 Jaskółki Chorzów 18 września, 16:00
Orzeł Pawonków 0-9 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 18 września, 16:00
Czarni II Sosnowiec 21-0 KKS Katowice 17 września, 13:00
Polonia II Bytom 0-7 Gol II Częstochowa 17 września, 11:00
MKS Myszków 1-5 Polonia Poraj 17 września, 16:00
Kolejka 4 – 24-25 września
Jaskółki Chorzów 2-0 Polonia Poraj 24 września, 16:00
KKS Katowice 8-1 Polonia II Bytom 25 września, 13:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-4 Czarni II Sosnowiec 24 września, 16:00
GTW Gliwice 1-3 Orzeł Pawonków 29 września, 16:30
MKS Myszków 2-2 Gol II Częstochowa 24 września, 12:00
Kolejka 5 – 1-2 października
Orzeł Pawonków 0-21 Jaskółki Chorzów 2 października, 15:00
Czarni II Sosnowiec 3-0 GTW Gliwice 2 października, 11:00
(wo)
nie odbył się
Polonia II Bytom 3-8 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1 października, 11:00
MKS Myszków 4-1 KKS Katowice 1 października, 15:30
Gol II Częstochowa 2-6 Polonia Poraj 2 października, 11:00
Kolejka 6 – 8-9 października
Jaskółki Chorzów 0-0 Gol II Częstochowa 8 października, 15:00
KKS Katowice 0-2 Polonia Poraj 8 października, 11:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 8-1 MKS Myszków 9 października, 15:00
GTW Gliwice 0-6 Polonia II Bytom 13 października, 16:00
Orzeł Pawonków 0-8 Czarni II Sosnowiec 8 października, 15:00
Kolejka 7 – 15-16 października
Czarni II Sosnowiec 1-1 Jaskółki Chorzów 16 października, 11:00
Polonia II Bytom 0-0 Orzeł Pawonków 15 października, 15:00
MKS Myszków 7-0 GTW Gliwice 15 października, 15:30
Polonia Poraj 1-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 16 października, 12:00
Gol II Częstochowa 0-3 KKS Katowice 15 października, 14:30
Kolejka 8 – 22-23 października
Jaskółki Chorzów 8-0 KKS Katowice 22 października, 15:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-1 Gol II Częstochowa 23 października, 15:00
GTW Gliwice 0-6 Polonia Poraj 23 października, 15:00
Orzeł Pawonków 1-9 MKS Myszków 22 października, 15:00
Czarni II Sosnowiec 11-0 Polonia II Bytom 22 października, 11:00
Kolejka 9 – 29-30 października
Polonia II Bytom 0-16 Jaskółki Chorzów 29 października, 14:00
MKS Myszków 0-5 Czarni II Sosnowiec 29 października, 11:00
Polonia Poraj 3-0 Orzeł Pawonków 30 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Gol II Częstochowa 1-1 GTW Gliwice 30 października, 16:00
KKS Katowice 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 października, 13:30
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu
Kolejka 10 – 25-26 marca
Czarni II Sosnowiec 1-0 Polonia Poraj 26 marca, 11:00
Jaskółki Chorzów 6-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 25 marca, 15:30
KKS Katowice 3-0 GTW Gliwice
(wo)
Gol II Częstochowa 0-2 Orzeł Pawonków 25 marca, 15:30
MKS Myszków 3-0 Polonia II Bytom
(wo)

 

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia
KKS Katowice 5-2 Orzeł Pawonków 1 kwietnia, 13:30
MKS Myszków 1-0 Jaskółki Chorzów 1 kwietnia, 12:15
Polonia II Bytom 0-3 Polonia Poraj
(wo)
Czarni II Sosnowiec 4-0 Gol II Częstochowa 2 kwietnia, 11:00
GTW Gliwice 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
(wo)
Kolejka 12 – 8-9 kwietnia
Jaskółki Chorzów 3-0 GTW Gliwice  walkower
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Orzeł Pawonków  walkower – goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KKS Katowice 0-20 Czarni II Sosnowiec  
Gol II Częstochowa 3-0 Polonia II Bytom  walkower
Polonia Poraj 1-1 MKS Myszków
Kolejka 13 – 22-23 kwietnia
Gol II Częstochowa 0-5 MKS Myszków  
Polonia Poraj 0-1 Jaskółki Chorzów  
Polonia II Bytom 0-3 KKS Katowice  walkower
Czarni II Sosnowiec 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)  
Orzeł Pawonków 3-0 GTW Gliwice  walkower
Kolejka 14 – 29-30 kwietnia
Polonia Poraj Gol II Częstochowa  
Jaskółki Chorzów Orzeł Pawonków  
GTW Gliwice 0-3 (v.o) Czarni II Sosnowiec  
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 (v.o) Polonia II Bytom
KKS Katowice MKS Myszków
Kolejka 15 – 6-7 maja
Gol II Częstochowa 0-4 Jaskółki Chorzów  
Polonia Poraj 9-0 KKS Katowice  
MKS Myszków 2-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)  
Polonia II Bytom obustronny walkower GTW Gliwice
Czarni II Sosnowiec Orzeł Pawonków  7 maja, 13:30
Kolejka 16 – 13-14 maja
Jaskółki Chorzów Czarni II Sosnowiec  13 maja, 17:00
Orzeł Pawonków Polonia II Bytom
GTW Gliwice MKS Myszków
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) Polonia Poraj  14 maja, 17:00
KKS Katowice Gol II Częstochowa  13 maja, 17:00
Kolejka 17 – 21 maja
KKS Katowice Jaskółki Chorzów
Gol II Częstochowa Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Polonia Poraj GTW Gliwice
MKS Myszków Orzeł Pawonków
Polonia II Bytom Czarni II Sosnowiec
Kolejka 18 – 28 maja
Jaskółki Chorzów Polonia II Bytom
Czarni II Sosnowiec MKS Myszków
Orzeł Pawonków Polonia Poraj
GTW Gliwice Gol II Częstochowa
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) KKS Katowice