Kolejka 1 – 19-20 sierpnia

Stradom Częstochowa 0-7 Czarni II Sosnowiec 19 sierpnia, 17:00
MKS Myszków Polonia GKS Tychy przełożony
Gimnazjum Istebna 1-1 SWD II Wodzisław Śląski 19 sierpnia, 17:00
Polonia Poraj 0-2 ROW II Rybnik 19 sierpnia, 17:00
Polonia Bytom 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 20 sierpnia, 17:00
Jaskółki Chorzów 9-0 Gwarek Ornontowice 19 sierpnia, 17:00
Bory Pietrzykowice Wisła Skoczów nie odbył się 
AKS Mikołów 5-0 UKS Gamów 20 sierpnia, 17:00
 

Kolejka 2 – 26-27 sierpnia

SWD II Wodzisław Śląski Polonia Poraj
Polonia Bytom Jaskółki Chorzów 27 sierpnia, 17:00
Bory Pietrzykowice AKS Mikołów
Czarni Sosnowiec MKS Myszków 27 sierpnia, 15:00
Wisła Skoczów UKS Gamów 26 sierpnia, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) Gwarek Ornontowice 27 sierpnia, 17:00
Gimnazjum Istebna ROW II Rybnik
Stradom Częstochowa Polonia GKS Tychy

 Kolejka 3

Gimnazjum Istebna Polonia Poraj
UKS Gamów Bory Pietrzykowice
Gwarek Ornontowice Polonia Bytom
AKS Mikołów Wisła Skoczów
Jaskółki Chorzów Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
MKS Myszków Stradom Częstochowa
SWD II Wodzisław Śląski ROW II Rybnik
Polonia Tychy Czarni Sosnowiec
 

Kolejka 4

Gimnazjum Istebna Stradom Częstochowa
Polonia Poraj MKS Myszków
Bory Pietrzykowice Polonia Bytom
AKS Mikołów Jaskółki Chorzów
UKS Gamów Gwarek Ornontowice
Wisła Skoczów Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
SWD II Wodzisław Śląski Czarni Sosnowiec
ROW II Rybnik Polonia Tychy
 

 Kolejka 5

Gwarek Ornontowice Bory Pietrzykowice
Polonia Tychy Gimnazjum Istebna
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) AKS Mikołów
Stradom Częstochowa SWD II Wodzisław Śląski
MKS Myszków ROW II Rybnik
Polonia Bytom Wisła Skoczów
Jaskółki Chorzów UKS Gamów
Czarni Sosnowiec Polonia Poraj
 

Kolejka 6

UKS Gamów Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Wisła Skoczów Gwarek Ornontowice
SWD II Wodzisław Śląski Polonia Tychy
Polonia Poraj Stradom Częstochowa
Gimnazjum Istebna MKS Myszków
ROW II Rybnik Czarni Sosnowiec
AKS Mikołów Polonia Bytom
Bory Pietrzykowice Jaskółki Chorzów
 

Kolejka 7

Polonia Tychy Polonia Poraj
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) Bory Pietrzykowice
Gwarek Ornontowice AKS Mikołów
Czarni Sosnowiec Gimnazjum Istebna
Polonia Bytom UKS Gamów
Stradom Częstochowa ROW II Rybnik
Jaskółki Chorzów Wisła Skoczów
MKS Myszków SWD II Wodzisław Śląski
 

Kolejka 8

Polonia Bytom Stradom Częstochowa
Jaskółki Chorzów MKS Myszków
Bory Pietrzykowice Gimnazjum Istebna
AKS Mikołów Polonia Poraj
UKS Gamów ROW II Rybnik
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) Czarni Sosnowiec
Wisła Skoczów SWD II Wodzisław Śląski
Gwarek Ornontowice Polonia Tychy
 

Kolejka 9

ROW II Rybnik Polonia Bytom
SWD II Wodzisław Śląski AKS Mikołów
Polonia Tychy Bory Pietrzykowice
Stradom Częstochowa Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
MKS Myszków Gwarek Ornontowice
Gimnazjum Istebna Wisła Skoczów
Polonia Poraj UKS Gamów
Czarni Sosnowiec Jaskółki Chorzów
 

Kolejka 10

UKS Gamów SWD II Wodzisław Śląski
Wisła Skoczów Polonia Tychy
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) ROW II Rybnik
Gwarek Ornontowice Czarni Sosnowiec
Jaskółki Chorzów Stradom Częstochowa
Bory Pietrzykowice MKS Myszków
Polonia Bytom Polonia Poraj
AKS Mikołów Gimnazjum Istebna
 

Kolejka 11

SWD II Wodzisław Śląski Polonia Bytom
ROW II Rybnik Jaskółki Chorzów
Polonia Tychy AKS Mikołów
Gimnazjum Istebna UKS Gamów
MKS Myszków Wisła Skoczów
Stradom Częstochowa Gwarek Ornontowice
Czarni Sosnowiec Bory Pietrzykowice
Polonia Poraj Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
 

Kolejka 12

Polonia Bytom Gimnazjum Istebna
Bory Pietrzykowice Stradom Częstochowa
Jaskółki Chorzów Polonia Poraj
AKS Mikołów MKS Myszków
Wisła Skoczów Czarni Sosnowiec
Gwarek Ornontowice ROW II Rybnik
UKS Gamów Polonia Tychy
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) SWD II Wodzisław Śląski
 

Kolejka 13

ROW II Rybnik Bory Pietrzykowice
SWD II Wodzisław Śląski Jaskółki Chorzów
Polonia Tychy Polonia Bytom
Stradom Częstochowa Wisła Skoczów
MKS Myszków UKS Gamów
Gimnazjum Istebna Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Polonia Poraj Gwarek Ornontowice
Czarni Sosnowiec AKS Mikołów
 

Kolejka 14

Wisła Skoczów ROW II Rybnik
Gwarek Ornontowice SWD II Wodzisław Śląski
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) Polonia Tychy
UKS Gamów Czarni Sosnowiec
Polonia Bytom MKS Myszków
AKS Mikołów Stradom Częstochowa
Jaskółki Chorzów Gimnazjum Istebna
Bory Pietrzykowice Polonia Poraj
 

Kolejka 15

Gwarek Ornontowice Gimnazjum Istebna
Polonia Tychy Jaskółki Chorzów
SWD II Wodzisław Śląski Bory Pietrzykowice
ROW II Rybnik AKS Mikołów
Czarni Sosnowiec Polonia Bytom
Stradom Częstochowa UKS Gamów
Polonia Poraj Wisła Skoczów
MKS Myszków Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
 

Kolejka 16

Czarni Sosnowiec Stradom Częstochowa
Polonia Tychy MKS Myszków
SWD II Wodzisław Śląski Gimnazjum Istebna
ROW II Rybnik Polonia Poraj
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) Polonia Bytom
Gwarek Ornontowice Jaskółki Chorzów
Wisła Skoczów Bory Pietrzykowice
UKS Gamów AKS Mikołów
 

Kolejka 17

MKS Myszków Czarni Sosnowiec
UKS Gamów Wisła Skoczów
Gwarek Ornontowice Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
ROW II Rybnik Gimnazjum Istebna
Polonia Tychy Stradom Częstochowa
Polonia Poraj SWD II Wodzisław Śląski
Jaskółki Chorzów Polonia Bytom
AKS Mikołów Bory Pietrzykowice
 

Kolejka 18

Wisła Skoczów AKS Mikołów
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) Jaskółki Chorzów
Stradom Częstochowa MKS Myszków
ROW II Rybnik SWD II Wodzisław Śląski
Czarni Sosnowiec Polonia Tychy
Polonia Poraj Gimnazjum Istebna
Bory Pietrzykowice UKS Gamów
Polonia Bytom Gwarek Ornontowice
 

Kolejka 19

Gwarek Ornontowice UKS Gamów
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) Wisła Skoczów
Czarni Sosnowiec SWD II Wodzisław Śląski
Polonia Tychy ROW II Rybnik
Stradom Częstochowa Gimnazjum Istebna
MKS Myszków Polonia Poraj
Polonia Bytom Bory Pietrzykowice
Jaskółki Chorzów AKS Mikołów
 

Kolejka 20

Polonia Poraj Czarni Sosnowiec
Bory Pietrzykowice Gwarek Ornontowice
Gimnazjum Istebna Polonia Tychy
AKS Mikołów Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
SWD II Wodzisław Śląski Stradom Częstochowa
ROW II Rybnik MKS Myszków
Wisła Skoczów Polonia Bytom
UKS Gamów Jaskółki Chorzów
 

Kolejka 21

Stradom Częstochowa Polonia Poraj
MKS Myszków Gimnazjum Istebna
Czarni Sosnowiec ROW II Rybnik
Polonia Bytom AKS Mikołów
Jaskółki Chorzów Bory Pietrzykowice
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) UKS Gamów
Gwarek Ornontowice Wisła Skoczów
Polonia Tychy SWD II Wodzisław Śląski
 

Kolejka 22

Polonia Poraj Polonia Tychy
Bory Pietrzykowice Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
AKS Mikołów Gwarek Ornontowice
Gimnazjum Istebna Czarni Sosnowiec
UKS Gamów Polonia Bytom
ROW II Rybnik Stradom Częstochowa
Wisła Skoczów Jaskółki Chorzów
SWD II Wodzisław Śląski MKS Myszków
 

Kolejka 23

ROW II Rybnik UKS Gamów
Czarni Sosnowiec Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
SWD II Wodzisław Śląski Wisła Skoczów
Polonia Tychy Gwarek Ornontowice
Stradom Częstochowa Polonia Bytom
MKS Myszków Jaskółki Chorzów
Gimnazjum Istebna Bory Pietrzykowice
Polonia Poraj AKS Mikołów
 

Kolejka 24

Jaskółki Chorzów Czarni Sosnowiec
Polonia Bytom ROW II Rybnik
AKS Mikołów SWD II Wodzisław Śląski
Bory Pietrzykowice Polonia Tychy
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) Stradom Częstochowa
Gwarek Ornontowice MKS Myszków
Wisła Skoczów Gimnazjum Istebna
UKS Gamów Polonia Poraj
 

Kolejka 25

Czarni Sosnowiec Gwarek Ornontowice
Stradom Częstochowa Jaskółki Chorzów
MKS Myszków Bory Pietrzykowice
Polonia Poraj Polonia Bytom
Gimnazjum Istebna AKS Mikołów
SWD II Wodzisław Śląski UKS Gamów
Polonia Tychy Wisła Skoczów
ROW II Rybnik Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
 

Kolejka 26

Polonia Bytom SWD II Wodzisław Śląski
Jaskółki Chorzów ROW II Rybnik
AKS Mikołów Polonia Tychy
UKS Gamów Gimnazjum Istebna
Wisła Skoczów MKS Myszków
Gwarek Ornontowice Stradom Częstochowa
Bory Pietrzykowice Czarni Sosnowiec
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) Polonia Poraj
 

Kolejka 27

Czarni Sosnowiec Wisła Skoczów
ROW II Rybnik Gwarek Ornontowice
Polonia Tychy UKS Gamów
SWD II Wodzisław Śląski Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Gimnazjum Istebna Polonia Bytom
Stradom Częstochowa Bory Pietrzykowice
Polonia Poraj Jaskółki Chorzów
MKS Myszków AKS Mikołów
 

Kolejka 28

AKS Mikołów Czarni Sosnowiec
Bory Pietrzykowice ROW II Rybnik
Jaskółki Chorzów SWD II Wodzisław Śląski
Polonia Bytom Polonia Tychy
Wisła Skoczów Stradom Częstochowa
UKS Gamów MKS Myszków
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) Gimnazjum Istebna
Gwarek Ornontowice Polonia Poraj
 

Kolejka 29

Czarni Sosnowiec UKS Gamów
MKS Myszków Polonia Bytom
Stradom Częstochowa AKS Mikołów
Gimnazjum Istebna Jaskółki Chorzów
Polonia Poraj Bory Pietrzykowice
ROW II Rybnik Wisła Skoczów
SWD II Wodzisław Śląski Gwarek Ornontowice
Polonia Tychy Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
 

Kolejka 30

Jaskółki Chorzów Polonia Tychy
Bory Pietrzykowice SWD II Wodzisław Śląski
AKS Mikołów ROW II Rybnik
Polonia Bytom Czarni Sosnowiec
UKS Gamów Stradom Częstochowa
Wisła Skoczów Polonia Poraj
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) MKS Myszków
Gimnazjum Istebna Gwarek Ornontowice