klubyrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1UKS Sparta Daleszyce123672:4
2LUKS Wisła Nowy Korczyn122860:17
3UKS Hetmanki Włoszczowa122641:23
4Stal Kunów122237:21
5KSP Kielce122022:10
6Orlicz Suchedniów121934:26
7TOPSPIN Promnik121222:35
8Victoria Pińczów121014:40
9Kamienna Brody12413:85
10Kobiecy KP Kielce1215:49

Kolejka 1 – 27-28 sierpnia
Wisła Nowy Korczyn 5-0 KKP Kielce 28 sierpnia, 13:00
Top-Spin Promnik 3-4 Stal Kunów 29 października, 12:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:00) odwołany
Hetmanki Włoszczowa 1-0 KSP Kielce 28 sierpnia, 14:00
Kamienna Brody 0-8 Orlicz Suchedniów 28 sierpnia, 16:00
Victoria Pińczów 0-8 Sparta Daleszyce 27 sierpnia, 11:00
Kolejka 2 – 3-4 września
Sparta Daleszyce 4-1 Wisła Nowy Korczyn 7 września, 16:00
Victoria Pińczów 3-1 Kamienna Brody 8 września, 17:00
Orlicz Suchedniów 0-3 Hetmanki Włoszczowa 7 września, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (3 września, 12:30) odwołany / w drugim terminie na boisku 2-2
KSP Kielce 4-0 Top-Spin Promnik 4 września, 11:00
Stal Kunów 8-0 KKP Kielce 3 września, 15:00
Kolejka 3 – 10-11 września
Wisła Nowy Korczyn 4-1 Stal Kunów 11 września, 13:00
KKP Kielce 0-7 KSP Kielce 11 września, 11:00
Top-Spin Promnik 4-2 Orlicz Suchedniów 10 września, 12:00
Hetmanki Włoszczowa 5-0 Victoria Pińczów 11 września, 11:30
Kamienna Brody 0-11 Sparta Daleszyce 11 września, 11:00
Kolejka 4 – 17-18 września
Sparta Daleszyce 10-0 Hetmanki Włoszczowa 16 września, 16:00
Victoria Pińczów 0-1 Top-Spin Promnik 17 września, 15:00
Orlicz Suchedniów 7-1 KKP Kielce 18 września, 15:30
Wisła Nowy Korczyn 10-0 Kamienna Brody 18 września, 13:00
Stal Kunów 0-1 KSP Kielce 17 września, 15:00
Kolejka 5 – 24-25 września
KKP Kielce 1-2 Victoria Pińczów 25 września, 11:00
Hetmanki Włoszczowa 9-1 Kamienna Brody 6 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (28 września, 16:00) odwołany
KSP Kielce 0-1 Wisła Nowy Korczyn 25 września, 16:00
Orlicz Suchedniów 2-2 Stal Kunów 27 września, 16:30
w pierwotnym terminie (24 września, 13:00) odwołany
Sparta Daleszyce 3-0 Top-Spin Promnik 5 listopada, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (28 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie goście nie dojechali
Kolejka 6 – 1-2 października
Wisła Nowy Korczyn 2-2 Hetmanki Włoszczowa 2 października, 13:00
Top-Spin Promnik 6-1 Kamienna Brody 2 października, 14:00
KKP Kielce 0-5 Sparta Daleszyce 2 października, 11:00
Stal Kunów 6-1 Victoria Pińczów 1 października, 15:00
KSP Kielce 0-1 Orlicz Suchedniów 2 października, 12:00
Kolejka 7 – 8-9 października
Stal Kunów 1-4 Sparta Daleszyce 8 października, 14:00
Top-Spin Promnik 3-4 Hetmanki Włoszczowa 8 października, 15:00
Orlicz Suchedniów 2-5 Wisła Nowy Korczyn 30 października, 13:00
w pierwotnym terminie (8 października, 13:30) odwołany
Victoria Pińczów 0-1 KSP Kielce 8 października, 15:00
Kamienna Brody 4-3 KKP Kielce 9 października, 11:00
Kolejka 8 – 15-16 października
Hetmanki Włoszczowa 8-0 KKP Kielce 30 października, 13:00
Kamienna Brody 0-2 Stal Kunów 16 października, 11:00
Wisła Nowy Korczyn Top-Spin Promnik 13 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (16 października, 13:00) odwołany
KSP Kielce 0-6 Sparta Daleszyce 29 października, 10:00
w pierwotnym terminie (16 października, 15:00) odwołany
Orlicz Suchedniów 3-1 Victoria Pińczów 16 października, 11:00
Kolejka 9 – 22-23 października
Wisła Nowy Korczyn 4-1 Victoria Pińczów 18 marca, 12:30
w pierwotnym terminie (22 października, 14:00) w Pińczowie odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (11 listopada, 11:00) w Pińczowie nie odbył się z powodu braku sędziów
Stal Kunów 5-2 Hetmanki Włoszczowa 22 października, 14:00
KKP Kielce 0-2 Top-Spin Promnik 23 października, 11:00
Sparta Daleszyce 3-0 Orlicz Suchedniów 22 października, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Kamienna Brody 1-4 KSP Kielce 23 października, 11:00
Kolejka 10 – 22 marca
Sparta Daleszyce Victoria Pińczów 13 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 12:00) odwołany
KKP Kielce 0-9 Wisła Nowy Korczyn 26 marca, 12:30
Stal Kunów 5-0 Top-Spin Promnik 25 marca, 15:00
KSP Kielce 0-0 Hetmanki Włoszczowa 22 marca, 16:00
Orlicz Suchedniów 6-1 Kamienna Brody 25 marca, 15:30

 

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia
Wisła Nowy Korczyn 2-5 Sparta Daleszyce 1 kwietnia, 16:00
Kamienna Brody 3-3 Victoria Pińczów 1 kwietnia, 16:00
Hetmanki Włoszczowa 5-1 Orlicz Suchedniów 2 kwietnia, 10:00
Top-Spin Promnik 2-5 KSP Kielce 1 kwietnia, 13:00
KKP Kielce 0-2 Stal Kunów 1 kwietnia, 15:00
Kolejka 12 – 8-9 kwietnia
Stal Kunów 1-4 Wisła Nowy Korczyn  
KSP Kielce 0-0 KKP Kielce  
Orlicz Suchedniów 2-1 Top-Spin Promnik
Victoria Pińczów Hetmanki Włoszczowa  w pierwotnym terminie (8 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu zalania boiska
Sparta Daleszyce 7-0 Kamienna Brody
Kolejka 13 – 22-23 kwietnia
Kamienna Brody 1-13 Wisła Nowy Korczyn
KSP Kielce Stal Kunów  4 czerwca, 16:00
Hetmanki Włoszczowa Sparta Daleszyce  8 czerwca, 16:00
Top-Spin Promnik 1-3 Victoria Pińczów
KKP Kielce Orlicz Suchedniów  w Suchedniowie; KKP gospodarzem / w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolejka 14 – 29-30 kwietnia
Wisła Nowy Korczyn 2-1 KSP Kielce
Stal Kunów Orlicz Suchedniów
Top-Spin Promnik Sparta Daleszyce
Victoria Pińczów KKP Kielce
Kamienna Brody Hetmanki Włoszczowa
Kolejka 15 – 6-7 maja
Hetmanki Włoszczowa Wisła Nowy Korczyn  3 czerwca, 16:00
Kamienna Brody 1-2 Top-Spin Promnik  
Sparta Daleszyce 8-0 KKP Kielce  
Victoria Pińczów 2-1 Stal Kunów
Orlicz Suchedniów KSP Kielce  6 maja, 12:00
Kolejka 16 – 10 maja
Wisła Nowy Korczyn 4-1 Orlicz Suchedniów
KSP Kielce Victoria Pińczów
KKP Kielce Kamienna Brody  14 maja, 15:00
Sparta Daleszyce Stal Kunów  10 maja, 16:00
Hetmanki Włoszczowa 2-1 Top-Spin Promnik
Kolejka 17 – 20-21 maja
Top-Spin Promnik Wisła Nowy Korczyn
Sparta Daleszyce KSP Kielce
Victoria Pińczów Orlicz Suchedniów
KKP Kielce Hetmanki Włoszczowa
Stal Kunów Kamienna Brody
Kolejka 18 – 27-28 maja
Orlicz Suchedniów Sparta Daleszyce
KSP Kielce Kamienna Brody
Victoria Pińczów Wisła Nowy Korczyn
Hetmanki Włoszczowa Stal Kunów
Top-Spin Promnik KKP Kielce