klubyrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1KKP Stomilanki II Olsztyn205172:17
2Stomil II Olsztyn SA.203236:14
3MBKS Victoria Bartoszyce202940:45
4GKS LZS Wikielec202330:35
5MKS MOSIR Kętrzyn202029:53
6ZKS Olimpia Elbląg201623:59

 

Kolejka 1 – 3-4 września
Pauza: GKS Wikielec.
KKP Stomil II Olsztyn 3-1 Victoria Bartoszyce 4 września, 12:00
MOSiR Kętrzyn 5-0 Olimpia Elbląg 4 września, 15:00
Stomil II Olsztyn Sokół Ostróda 4 września, 16:00
goście nie dojechali

 

Kolejka 2 – 10-11 września
Victoria Bartoszyce 5-1 MOSiR Kętrzyn 10 września, 13:00
GKS Wikielec 0-4 KKP Stomil II Olsztyn 11 września, 11:00
Stomil II Olsztyn 4-0 Olimpia Elbląg 10 września, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

 

Kolejka 3 – 14 września
Pauza: Olimpia Elbląg, KKP Stomil II Olsztyn.
MOSiR Kętrzyn 3-0 GKS Wikielec 14 września, 17:00
Stomil II Olsztyn 4-2 Victoria Bartoszyce 14 września, 17:00
w Łukcie

 

Kolejka 4 – 17-18 września
Pauza: Olimpia Elbląg, Victoria Bartoszyce.
GKS Wikielec 4-1 Stomil II Olsztyn 18 września, 14:00
KKP Stomil II Olsztyn 8-0 MOSiR Kętrzyn 18 września, 11:00

 

Kolejka 5 – 24-25 września
Pauza: MOSiR Kętrzyn, GKS Wikielec.
Stomil II Olsztyn 1-3 KKP Stomil II Olsztyn 25 listopada, 17:30
w pierwotnym terminie (25 września, 14:00) odwołany z powodu powołań zawodniczek Stomilu II do reprezentacji wojewódzkiej
Olimpia Elbląg 0-4 Victoria Bartoszyce 25 września, 12:00

 

Kolejka 6 – 28 września
Pauza: KKP Stomil II Olsztyn, Victoria Bartoszyce.
GKS Wikielec 6-0 Olimpia Elbląg 28 września, 16:30
MOSiR Kętrzyn 1-4 Stomil II Olsztyn 1 października, 16:00
w pierwotnym terminie (28 września, 16:30) odwołany

 

Kolejka 7 – 1-2 października
Pauza: MOSiR Kętrzyn, Stomil II Olsztyn.
Olimpia Elbląg 1-10 KKP Stomil II Olsztyn 1 października, 16:00
Victoria Bartoszyce 3-2 GKS Wikielec 2 października, 14:00

 

Kolejka 8 – 8-9 października
Pauza: GKS Wikielec, Stomil II Olsztyn.
Victoria Bartoszyce 0-9 KKP Stomil II Olsztyn 9 października, 14:00
Olimpia Elbląg 0-1 MOSiR Kętrzyn 8 października, 11:00

 

Kolejka 9 – 15-16 października
Olimpia Elbląg 0-6 Stomil II Olsztyn 16 października, 12:00
MOSiR Kętrzyn 2-2 Victoria Bartoszyce 15 października, 13:30
KKP Stomil II Olsztyn 1-0 GKS Wikielec 16 października, 10:00

 

Kolejka 10 – 22-23 października
Pauza: Olimpia Elbląg, KKP Stomil II Olsztyn.
GKS Wikielec 0-3 MOSiR Kętrzyn 23 października, 14:00
Victoria Bartoszyce 0-1 Stomil II Olsztyn 23 października, 14:00

 

Kolejka 11 – 29-30 października
Pauza: Victoria Bartoszyce, Olimpia Elbląg.
Stomil II Olsztyn 1-1 GKS Wikielec 30 października, 11:00
MOSiR Kętrzyn 0-1 KKP Stomil II Olsztyn 29 października, 11:00

 

Kolejka 12 – 5-6 listopada
Pauza: GKS Wikielec, MOSiR Kętrzyn.
KKP Stomil II Olsztyn 2-1 Stomil II Olsztyn 6 listopada, 15:00
Victoria Bartoszyce 4-3 Olimpia Elbląg 6 listopada, 13:30

 

Kolejka 13 – 12-13 listopada
Pauza: KKP Stomil II Olsztyn, Victoria Bartoszyce.
Olimpia Elbląg 5-0 GKS Wikielec 12 listopada, 13:00
Stomil II Olsztyn 1-0 MOSiR Kętrzyn 13 listopada, 11:00

 

Kolejka 14 – 19-20 listopada
Pauza: MOSiR Kętrzyn, Stomil II Olsztyn.
KKP Stomil II Olsztyn 5-0 Olimpia Elbląg 19 listopada, 11:00
GKS Wikielec 2-2 Victoria Bartoszyce 19 listopada, 11:30

 

Kolejka 15 – 8-9 kwietnia
GKS Wikielec 1-2 MOSiR Kętrzyn 9 kwietnia, 11:30
Victoria Bartoszyce 2-2 Olimpia Elbląg 9 kwietnia, 14:00
Stomil II Olsztyn 3-0 KKP Stomil II Olsztyn 8 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / na boisku 0-8

 

Kolejka 16 – 15 kwietnia
Stomil II Olsztyn 6-1 MOSiR Kętrzyn 15 kwietnia, 16:00
KKP Stomil II Olsztyn 3-1 Olimpia Elbląg 15 kwietnia, 12:00
GKS Wikielec 2-1 Victoria Bartoszyce 19 kwietnia, 17:30

 

Kolejka 17 – 22-23 kwietnia
MOSiR Kętrzyn 0-3 KKP Stomil II Olsztyn 23 kwietnia, 17:30
Victoria Bartoszyce 2-1 Stomil II Olsztyn 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 16:00) odwołany
Olimpia Elbląg 0-0 GKS Wikielec 22 kwietnia, 11:00

 

Kolejka 18 – 29-30 kwietnia
GKS Wikielec 3-1 Stomil II Olsztyn 29 kwietnia, 11:15
Victoria Bartoszyce 3-0 KKP Stomil II Olsztyn 29 kwietnia, 14:00
Olimpia Elbląg 2-2 MOSiR Kętrzyn 29 kwietnia, 15:00

 

Kolejka 19 – 6-7 maja
KKP Stomil II Olsztyn 0-3 GKS Wikielec 7 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpiły nieuprawnione zawodniczki
Olimpia Elbląg 2-1 Stomil II Olsztyn 14 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (6 maja, 13:00) odwołany
MOSiR Kętrzyn 1-2 Victoria Bartoszyce 7 maja, 17:00

 

Kolejka 20 – 20-21 maja
Stomil II Olsztyn 1-2 GKS Wikielec 21 maja, 14:00
MOSiR Kętrzyn 0-2 Olimpia Elbląg 21 maja, 17:00
KKP Stomil II Olsztyn 4-0 Victoria Bartoszyce 21 maja, 12:00

 

Kolejka 21 – 27-28 maja
MOSiR Kętrzyn 0-1 Stomil II Olsztyn 28 maja, 17:30
Victoria Bartoszyce 1-1 GKS Wikielec 28 maja, 16:00
Olimpia Elbląg 0-2 KKP Stomil II Olsztyn 27 maja, 13:00

 

Kolejka 22 – 3-4 czerwca
KKP Stomil II Olsztyn 9-2 MOSiR Kętrzyn 4 czerwca, 17:00
Stomil II Olsztyn 1-1 Victoria Bartoszyce 4 czerwca, 17:00
w Bartoszycach; Stomil II gospodarzem
GKS Wikielec 1-1 Olimpia Elbląg 4 czerwca, 11:00

 

 Kolejka 23 – 10-11 czerwca
KKP Stomil II Olsztyn 3-0 Stomil II Olsztyn 10 czerwca, 11:00
MOSiR Kętrzyn 3-1 GKS Wikielec 11 czerwca, 15:00
Olimpia Elbląg 4-0 Victoria Bartoszyce 10 czerwca, 16:00

 

Kolejka 24 – 17-18 czerwca
Victoria Bartoszyce 5-2 MOSiR Kętrzyn 14 czerwca, 18:00
Stomil II Olsztyn 3-0 Olimpia Elbląg 18 czerwca, 13:00
GKS Wikielec 1-2 KKP Stomil II Olsztyn 17 czerwca, 12:30