Kolejka 1 – 9-10 września

Zjednoczeni Kaczory Warta Międzychód
Sokół Pniewy AZS UAM Poznań
Polonia II Poznań Grom Wolsztyn
LZS Stare Oborzyska GSS II Grodzisk Wielkopolski
 

 Kolejka 2

Warta Międzychód GSS II Grodzisk Wielkopolski
Grom Wolsztyn LZS Stare Oborzyska
AZS UAM Poznań Polonia II Poznań
Zjednoczeni Kaczory Sokół Pniewy
 

 Kolejka 3

Sokół Pniewy Warta Międzychód
Polonia II Poznań Zjednoczeni Kaczory
LZS Stare Oborzyska AZS UAM Poznań
GSS II Grodzisk Wielkopolski Grom Wolsztyn
 

 Kolejka 4

Warta Międzychód Grom Wolsztyn
AZS UAM Poznań GSS II Grodzisk Wielkopolski
Zjednoczeni Kaczory LZS Stare Oborzyska
Sokół Pniewy Polonia II Poznań
 

 Kolejka 5

Polonia II Poznań Warta Międzychód
LZS Stare Oborzyska Sokół Pniewy
GSS II Grodzisk Wielkopolski Zjednoczeni Kaczory
Grom Wolsztyn AZS UAM Poznań
 

 Kolejka 6

Warta Międzychód AZS UAM Poznań
Zjednoczeni Kaczory Grom Wolsztyn
Sokół Pniewy GSS II Grodzisk Wielkopolski
Polonia II Poznań LZS Stare Oborzyska
 

 Kolejka 7

LZS Stare Oborzyska Warta Międzychód
GSS II Grodzisk Wielkopolski Polonia II Poznań
Grom Wolsztyn Sokół Pniewy
AZS UAM Poznań Zjednoczeni Kaczory
 

 Kolejka 8

Warta Międzychód Zjednoczeni Kaczory
AZS UAM Poznań Sokół Pniewy
Grom Wolsztyn Polonia II Poznań
GSS II Grodzisk Wielkopolski LZS Stare Oborzyska
 

 Kolejka 9

GSS II Grodzisk Wielkopolski Warta Międzychód
LZS Stare Oborzyska Grom Wolsztyn
Polonia II Poznań AZS UAM Poznań
Sokół Pniewy Zjednoczeni Kaczory
 

 Kolejka 10

Warta Międzychód Sokół Pniewy
Zjednoczeni Kaczory Polonia II Poznań
AZS UAM Poznań LZS Stare Oborzyska
Grom Wolsztyn GSS II Grodzisk Wielkopolski
 

 Kolejka 11

Grom Wolsztyn Warta Międzychód
GSS II Grodzisk Wielkopolski AZS UAM Poznań
LZS Stare Oborzyska Zjednoczeni Kaczory
Polonia II Poznań Sokół Pniewy
 

 Kolejka 12

Warta Międzychód Polonia II Poznań
Sokół Pniewy LZS Stare Oborzyska
Zjednoczeni Kaczory GSS II Grodzisk Wielkopolski
AZS UAM Poznań Grom Wolsztyn
 

 Kolejka 13

AZS UAM Poznań Warta Międzychód
Grom Wolsztyn Zjednoczeni Kaczory
GSS II Grodzisk Wielkopolski Sokół Pniewy
LZS Stare Oborzyska Polonia II Poznań
 

 Kolejka 14

Warta Międzychód LZS Stare Oborzyska
Polonia II Poznań GSS II Grodzisk Wielkopolski
Sokół Pniewy Grom Wolsztyn
Zjednoczeni Kaczory AZS UAM Poznań