klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1Fala Międzyzdroje122850:10
2AP Kotwica Kołobrzeg 122648:7
3Pomorzanin Nowogard122649:8
4Zalew Stępnica122333:23
5UKS Victoria II Sianów122157:27
6Vielgovia Szczecin121836:15
7Błękitni II Stargard121425:33
8Energetyk Junior Gryfino12822:37
9Olimpia III Szczecin12717:56
10Hattrick Kołobrzeg1212:123

Kolejka 1 – 3-4 września
Olimpia III Szczecin 1-9 Fala Międzyzdroje 3 września, 17:00
Victoria II Sianów 0-6 Pomorzanin Nowogard 3 września, 12:00
AP Kotwica Kołobrzeg 5-0 Energetyk Junior Gryfino 3 września, 11:00
Zalew Stepnica 2-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3 września, 11:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 10-0 Hattrick Kołobrzeg 3 września, 12:00
Kolejka 2 – 10-11 września
Fala Międzyzdroje 14-0 Hattrick Kołobrzeg 11 września, 14:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Błękitni II Stargard Szczeciński 11 września, 12:00
Energetyk Junior Gryfino 0-2 Zalew Stepnica 9 września, 17:00
Pomorzanin Nowogard 2-2 AP Kotwica Kołobrzeg 10 września, 11:00
Olimpia III Szczecin 3-10 Victoria II Sianów 10 września, 10:00
Kolejka 3 – 17-18 września
Victoria II Sianów 2-3 Fala Międzyzdroje 17 września, 12:00
AP Kotwica Kołobrzeg 4-0 Olimpia III Szczecin 18 września, 15:00
Zalew Stepnica 2-4 Pomorzanin Nowogard 17 września, 11:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 2-1 Energetyk Junior Gryfino 15 września, 15:00
Hattrick Kołobrzeg 0-9 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 18 września, 9:00
Kolejka 4 – 24-25 września
Fala Międzyzdroje 2-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 25 września, 14:00
Energetyk Junior Gryfino 13-0 Hattrick Kołobrzeg 28 września, 19:30
w pierwotnym terminie (25 września, 13:00) odwołany
Pomorzanin Nowogard 4-0 Błękitni II Stargard Szczeciński 24 września, 11:00
Olimpia III Szczecin 2-5 Zalew Stepnica 5 listopada, 11:00
Victoria II Sianów 2-1 AP Kotwica Kołobrzeg 24 września, 12:00
Kolejka 5 – 1-2 października
AP Kotwica Kołobrzeg 1-1 Fala Międzyzdroje 1 października, 15:00
Zalew Stepnica 3-2 Victoria II Sianów 1 października, 11:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 4-1 Olimpia III Szczecin 2 października, 17:30
Hattrick Kołobrzeg 0-21 Pomorzanin Nowogard 5 listopada, 16:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 7-0 Energetyk Junior Gryfino 2 października, 15:00
Kolejka 6 – 8-9 października
Fala Międzyzdroje 2-0 Energetyk Junior Gryfino 9 października, 14:00
Pomorzanin Nowogard 1-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 9 października, 11:00
Olimpia III Szczecin 3-0 Hattrick Kołobrzeg 16 listopada, 13:00
(wo)
w pierwotnym terminie (8 października, 13:30) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Victoria II Sianów 2-6 Błękitni II Stargard Szczeciński 8 października, 12:00
AP Kotwica Kołobrzeg 5-1 Zalew Stepnica 8 października, 13:00
Kolejka 7 – 15-16 października
Zalew Stepnica 2-1 Fala Międzyzdroje 15 października, 11:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 0-6 AP Kotwica Kołobrzeg 15 października, 11:00
Hattrick Kołobrzeg 0-16 Victoria II Sianów 15 października, 13:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-3 Olimpia III Szczecin 16 października, 15:00
Energetyk Junior Gryfino 2-2 Pomorzanin Nowogard 16 października, 12:00
Kolejka 8 – 22-23 października
Fala Międzyzdroje 0-1 Pomorzanin Nowogard 23 października, 14:00
Olimpia III Szczecin 1-1 Energetyk Junior Gryfino 23 października, 11:00
Victoria II Sianów 5-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 22 października, 12:00
AP Kotwica Kołobrzeg 15-0 Hattrick Kołobrzeg 22 października, 13:00
Zalew Stepnica 5-0 Błękitni II Stargard Szczeciński 22 października, 11:00
Kolejka 9 – 29-30 października
Błękitni II Stargard Szczeciński 0-5 Fala Międzyzdroje 30 października, 17:00
Hattrick Kołobrzeg 0-6 Zalew Stepnica 30 października, 16:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-0 AP Kotwica Kołobrzeg 30 października, 14:00
Energetyk Junior Gryfino 2-8 Victoria II Sianów 30 października, 12:00
Pomorzanin Nowogard 2-0 Olimpia III Szczecin 29 października, 11:00

 

Kolejka 10 – 1-2 kwietnia
Fala Międzyzdroje 7-3 Olimpia III Szczecin 2 kwietnia, 13:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Victoria II Sianów 1 kwietnia, 13:00
Energetyk Junior Gryfino 0-4 AP Kotwica Kołobrzeg 1 kwietnia, 17:00
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-1 Zalew Stepnica 2 kwietnia, 12:00
Hattrick Kołobrzeg 2-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 1 kwietnia, 19:00
Kolejka 11 – 8-9 kwietnia
Hattrick Kołobrzeg 0-3 Fala Międzyzdroje  
Błękitni II Stargard Szczeciński 1-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)  
Zalew Stepnica 4-0 Energetyk Junior Gryfino  
AP Kotwica Kołobrzeg 1-0 Pomorzanin Nowogard  
Victoria II Sianów 9-0 Olimpia III Szczecin
Kolejka 12 – 22-23 kwietnia
Fala Międzyzdroje 3-0 Victoria II Sianów  
Olimpia III Szczecin 0-4 AP Kotwica Kołobrzeg  walkower, wynik pozostaje
Pomorzanin Nowogard 6-0 Zalew Stepnica  
Energetyk Junior Gryfino 3-0 Błękitni II Stargard Szczeciński  
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 11-0 Hattrick Kołobrzeg
Kolejka 13 – 29-30 kwietnia
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-1 Fala Międzyzdroje  
Hattrick Kołobrzeg 0-4 Energetyk Junior Gryfino  
Błękitni II Stargard Szczeciński 0-0 Pomorzanin Nowogard  
Zalew Stepnica 1-0 Olimpia III Szczecin  
AP Kotwica Kołobrzeg 1-0 Victoria II Sianów
Kolejka 14 – 6-7 maja
Fala Międzyzdroje 1-3 AP Kotwica Kołobrzeg  
Victoria II Sianów 7-2 Zalew Stepnica  
Olimpia III Szczecin 0-1 Błękitni II Stargard Szczeciński  
Pomorzanin Nowogard 14-0 Hattrick Kołobrzeg  
Energetyk Junior Gryfino 0-6 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Kolejka 15 – 13-14 maja
Energetyk Junior Gryfino Fala Międzyzdroje  13 maja, 17:30
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) Pomorzanin Nowogard  14 maja, 12:00
Hattrick Kołobrzeg Olimpia III Szczecin  13 maja, 15:00
Błękitni II Stargard Szczeciński Victoria II Sianów
Zalew Stepnica AP Kotwica Kołobrzeg  13 maja, 11:00
Kolejka 16 – 20-21 maja
Fala Międzyzdroje Zalew Stepnica
AP Kotwica Kołobrzeg Błękitni II Stargard Szczeciński
Victoria II Sianów Hattrick Kołobrzeg
Olimpia III Szczecin Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Pomorzanin Nowogard Energetyk Junior Gryfino
Kolejka 17 – 27-28 maja
Pomorzanin Nowogard Fala Międzyzdroje
Energetyk Junior Gryfino Olimpia III Szczecin
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) Victoria II Sianów
Hattrick Kołobrzeg AP Kotwica Kołobrzeg
Błękitni II Stargard Szczeciński Zalew Stepnica
Kolejka 18 – 3-4 czerwca
Fala Międzyzdroje Błękitni II Stargard Szczeciński
Zalew Stepnica Hattrick Kołobrzeg
AP Kotwica Kołobrzeg Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Victoria II Sianów Energetyk Junior Gryfino
Olimpia III Szczecin Pomorzanin Nowogard