klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1Pogorzanka Pogorzyce 102729:3
2Piast Skawina 102346:8
3Górnik Wieliczka 91931:5
4Prądniczanka II Kraków101628:15
5Quenns Witanowice101517:22
6Jedynka/Świt Krzeszowice011341:16
7Novi Narama9916:28
8Victoria Zalas10710:47
9AS Świątniki Górne1003:77

 

KKPN Galena Trzebinia wycofała się z rozgrywek
kolejka 1 (27-08-2016/28-08-2016):
1 Piast Skawina 4-0 Jedynka Krzeszowice 2016-08-28 10:00
2 Prądniczanka II Kraków 11-1 AS Świątniki Górne 2016-08-27 12:30
3 Victoria Zalas 0-11 Górnik Wieliczka 2016-08-27 11:00
4 pauza Novi Narama
5 Pogorzanka Pogorzyce 2-0 Queens Witanowice 2016-08-28 11:00
 

 

kolejka 2 (03-09-2016/04-09-2016):

6 Jedynka Krzeszowice 4-1 Queens Witanowice 2016-09-04 17:00
7 Novi Narama 0-3 Pogorzanka Pogorzyce 2016-09-07 18:00
8 Górnik Wieliczka pauza
9 AS Świątniki Górne 0-3 Victoria Zalas 2016-09-04 11:00
10 Piast Skawina 8-2 Prądniczanka II Kraków 2016-09-04 13:30
 

 

kolejka 3 (10-09-2016/11-09-2016):

11 Prądniczanka II Kraków 1-0 Jedynka Krzeszowice 2016-09-10 13:00
12 Victoria Zalas 1-11 Piast Skawina 2016-09-11 16:00
13 pauza AS Świątniki Górne
14 Pogorzanka Pogorzyce 1-0 Górnik Wieliczka 2016-09-11 11:00
15 Queens Witanowice 4-1 Novi Narama 2016-09-10 16:00
 

 

kolejka 4 (17-09-2016/18-09-2016):

16 Jedynka Krzeszowice 7-0 Novi Narama 2016-09-18 17:00
17 Górnik Wieliczka 1-0 Queens Witanowice 2016-09-17 11:00
18 AS Świątniki Górne 1-8 Pogorzanka Pogorzyce 2016-09-18 11:00
19 Piast Skawina pauza
20 Prądniczanka II Kraków 3-0 Victoria Zalas 2016-09-17 10:00
 

 

kolejka 5 (24-09-2016/25-09-2016):

21 Victoria Zalas 2-6 Jedynka Krzeszowice 2016-09-25 16:30
22 pauza Prądniczanka II Kraków
23 Pogorzanka Pogorzyce 1-0 Piast Skawina 2016-09-25 11:00
24 Queens Witanowice 3-0 AS Świątniki Górne 2016-09-24 16:00
25 Novi Narama 0-5 Górnik Wieliczka 2016-09-25 15:00
 

 

kolejka 6 (01-10-2016/02-10-2016):

26 Jedynka Krzeszowice 1-2 Górnik Wieliczka 2016-10-02 16:30
27 AS Świątniki Górne 1-5 Novi Narama 2016-10-02 11:00
28 Piast Skawina 8-0 Queens Witanowice 2016-10-02 10:00
29 Prądniczanka II Kraków 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 2016-10-01 10:00
30 Victoria Zalas pauza
 

 

kolejka 7 (08-10-2016/09-10-2016):

31 pauza Jedynka Krzeszowice
32 Pogorzanka Pogorzyce 6-0 Victoria Zalas 2016-10-29 14:00
zmiana z 9.10 na 29.10.2016; boisko KS Tempo Płaza
33 Queens Witanowice 3-1 Prądniczanka II Kraków 2016-10-08 13:00
zmiana godziny z 14:00 na 13:00
34 Novi Narama 2-4 Piast Skawina 2016-10-09 12:30
zmiana godziny z 13:30 na 12:30
35 Górnik Wieliczka 11-0 AS Świątniki Górne 2016-10-09 11:00
 

 

kolejka 8 (15-10-2016/16-10-2016):

36 Jedynka Krzeszowice 20-0 AS Świątniki Górne 2016-10-16 16:00
37 Piast Skawina 3-0 Górnik Wieliczka 2016-10-16 10:00
38 Prądniczanka II Kraków 2-0 Novi Narama 2016-10-15 11:00
39 Victoria Zalas 1-4 Queens Witanowice 2016-10-16 15:00
40 pauza Pogorzanka Pogorzyce
 

 

kolejka 9 (22-10-2016):

41 Pogorzanka Pogorzyce 2-0 Jedynka Krzeszowice 2016-10-23 11:00
42 Queens Witanowice pauza
43 Novi Narama 6-1 Victoria Zalas 2016-10-23 13:00
44 Górnik Wieliczka 1-0 Prądniczanka II Kraków 2016-10-23 11:00
mecz na sztucznej trawie Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce, ul. Bogucka 6
45 AS Świątniki Górne 0-6 Piast Skawina 2016-10-23 11:00
 

 

kolejka 10 (08-04-2017/09-04-2017):

46 Jedynka Krzeszowice  2-2 Piast Skawina 2017-04-09 17:00
47 AS Świątniki Górne  0-8 Prądniczanka II Kraków 2017-04-09 11:00
Na boisku Pasternika Ochojno
48 Górnik Wieliczka  0-0 Victoria Zalas 2017-04-09 17:30
Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce, ul. Bogucka 9
49 Novi Narama pauza
50 Queens Witanowice  0-3 Pogorzanka Pogorzyce 2017-04-08 14:00
 

 

kolejka 11 (22-04-2017/23-04-2017):

51 Queens Witanowice  2-1 Jedynka Krzeszowice 2017-04-22 16:00
52 Pogorzanka Pogorzyce  1-2 Novi Narama
53 Górnik Wieliczka pauza
Górnik zagra mecz towarzyski z Zielonymi Niegowić 22.4, godz. 11:00, boisko w Wieliczce ul. Daniłowicza 6
54 Victoria Zalas  2-0 AS Świątniki Górne 2017-04-23 15:00
Zmiana godziny z 14:00 na 15:00
55 Prądniczanka II Kraków  0-0 Piast Skawina 2017-04-22 11:30
 

 

kolejka 12 (29-04-2017/30-04-2017):

56 Jedynka Krzeszowice  3-0 (v.o) Prądniczanka II Kraków 2017-04-29 13:00
57 Piast Skawina  7-0 Victoria Zalas 2017-04-30 10:00
58 AS Świątniki Górne pauza
59 Górnik Wieliczka  1-1 Pogorzanka Pogorzyce 2017-04-30 11:00
boisko trawiaste Górnika, ul. Daniłowicza 6
60 Novi Narama  1-1 Queens Witanowice 2017-04-29 13:00
 

 

kolejka 13 (06-05-2017/07-05-2017):

61 Novi Narama  2-4 Jedynka Krzeszowice 2017-05-07 17:30
62 Queens Witanowice  0-1 Górnik Wieliczka 2017-05-06 17:00
63 Pogorzanka Pogorzyce  15-0 AS Świątniki Górne
64 Piast Skawina pauza
65 Victoria Zalas Prądniczanka II Kraków 2017-05-06 14:30
 

 

kolejka 14 (13-05-2017/14-05-2017):

66 Jedynka Krzeszowice Victoria Zalas 2017-05-14 17:00
67 Prądniczanka II Kraków pauza
68 Piast Skawina Pogorzanka Pogorzyce 2017-05-13 10:00
69 AS Świątniki Górne Queens Witanowice 2017-05-14 11:00
Na boisku Pasternika Ochojno
70 Górnik Wieliczka Novi Narama 2017-05-13 15:30
Arena Lekkoatletyczna w Wieliczce, ul. Bogucka 9
 

 

kolejka 15 (20-05-2017/21-05-2017):

71 Górnik Wieliczka Jedynka Krzeszowice 2017-05-20 11:00
boisko trawiaste Górnika, ul. Daniłowicza 6
72 Novi Narama AS Świątniki Górne 2017-05-20 14:00
73 Queens Witanowice Piast Skawina 2017-05-20 17:00
74 Pogorzanka Pogorzyce Prądniczanka II Kraków
75 Victoria Zalas pauza
 

 

kolejka 16 (27-05-2017/28-05-2017):

76 Jedynka Krzeszowice pauza
77 Victoria Zalas Pogorzanka Pogorzyce 2017-05-28 16:00
78 Prądniczanka II Kraków Queens Witanowice 2017-05-27 11:30
79 Piast Skawina Novi Narama 2017-05-28 10:00
80 AS Świątniki Górne Górnik Wieliczka 2017-05-28 11:00
Na boisku Pasternika Ochojno
 

 

kolejka 17 (03-06-2017/04-06-2017):

81 AS Świątniki Górne Jedynka Krzeszowice 2017-06-04 11:00
Na boisku Pasternika Ochojno
82 Górnik Wieliczka Piast Skawina 2017-06-04 11:00
boisko trawiaste Górnika, ul. Daniłowicza 6
83 Novi Narama Prądniczanka II Kraków 2017-06-03 11:00
84 Queens Witanowice Victoria Zalas 2017-06-03 17:00
85 Pogorzanka Pogorzyce pauza
 

 

kolejka 18 (10-06-2017/11-06-2017):

86 Jedynka Krzeszowice Pogorzanka Pogorzyce 2017-06-10 11:00
87 Queens Witanowice pauza
88 Victoria Zalas Novi Narama 2017-06-10 11:00
89 Prądniczanka II Kraków Górnik Wieliczka 2017-06-10 11:00
90 Piast Skawina AS Świątniki Górne 2017-06-10 11:00