Kolejka 1 – 1-2 września
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
ŁKS Łochów El Pistolero Piaseczno
LKS Ostrówek Zły Warszawa
Kurpik Kadzidło Fuks Pułtusk
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) Husarki Mochowo
KS II Raszyn KS Łomianki
Kolejka 2 – 8-9 września
KS Łomianki
Husarki Mochowo KS II Raszyn
Fuks Pułtusk Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Zły Warszawa Kurpik Kadzidło
El Pistolero Piaseczno LKS Ostrówek
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki ŁKS Łochów
 Kolejka 3 – 15-16 września
ŁKS Łochów
LKS Ostrówek Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
Kurpik Kadzidło El Pistolero Piaseczno
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) Zły Warszawa
KS II Raszyn Fuks Pułtusk
KS Łomianki Husarki Mochowo
 Kolejka 4 – 22-23 września
Husarki Mochowo
Fuks Pułtusk KS Łomianki
Zły Warszawa KS II Raszyn
El Pistolero Piaseczno Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki Kurpik Kadzidło
ŁKS Łochów LKS Ostrówek
 Kolejka 5 – 29-30 września
LKS Ostrówek
Kurpik Kadzidło ŁKS Łochów
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
KS II Raszyn El Pistolero Piaseczno
KS Łomianki Zły Warszawa
Husarki Mochowo Fuks Pułtusk
 Kolejka 6 – 6-7 października
Fuks Pułtusk
Zły Warszawa Husarki Mochowo
El Pistolero Piaseczno KS Łomianki
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki KS II Raszyn
ŁKS Łochów Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
LKS Ostrówek Kurpik Kadzidło
 Kolejka 7 – 13-14 października
Kurpik Kadzidło
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) LKS Ostrówek
KS II Raszyn ŁKS Łochów
KS Łomianki Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
Husarki Mochowo El Pistolero Piaseczno
Fuks Pułtusk Zły Warszawa
 Kolejka 8 – 20-21 października
Zły Warszawa
El Pistolero Piaseczno Fuks Pułtusk
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki Husarki Mochowo
ŁKS Łochów KS Łomianki
LKS Ostrówek KS II Raszyn
Kurpik Kadzidło Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
 Kolejka 9 – 27-28 października
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
KS II Raszyn Kurpik Kadzidło
KS Łomianki LKS Ostrówek
Husarki Mochowo ŁKS Łochów
Fuks Pułtusk Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
Zły Warszawa El Pistolero Piaseczno
 Kolejka 10 – 3-4 listopada
El Pistolero Piaseczno
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki Zły Warszawa
ŁKS Łochów Fuks Pułtusk
LKS Ostrówek Husarki Mochowo
Kurpik Kadzidło KS Łomianki
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) KS II Raszyn
 Kolejka 11 – 10-11 listopada
KS II Raszyn
KS Łomianki Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Husarki Mochowo Kurpik Kadzidło
Fuks Pułtusk LKS Ostrówek
Zły Warszawa ŁKS Łochów
El Pistolero Piaseczno Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
 Kolejka 12
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
El Pistolero Piaseczno ŁKS Łochów
Zły Warszawa LKS Ostrówek
Fuks Pułtusk Kurpik Kadzidło
Husarki Mochowo Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
KS Łomianki KS II Raszyn
 Kolejka 13
KS Łomianki
KS II Raszyn Husarki Mochowo
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) Fuks Pułtusk
Kurpik Kadzidło Zły Warszawa
LKS Ostrówek El Pistolero Piaseczno
ŁKS Łochów Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
 Kolejka 14
ŁKS Łochów
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki LKS Ostrówek
El Pistolero Piaseczno Kurpik Kadzidło
Zły Warszawa Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Fuks Pułtusk KS II Raszyn
Husarki Mochowo KS Łomianki
 Kolejka 15
Husarki Mochowo
KS Łomianki Fuks Pułtusk
KS II Raszyn Zły Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) El Pistolero Piaseczno
Kurpik Kadzidło Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
LKS Ostrówek ŁKS Łochów
 Kolejka 16
LKS Ostrówek
ŁKS Łochów Kurpik Kadzidło
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
El Pistolero Piaseczno KS II Raszyn
Zły Warszawa KS Łomianki
Fuks Pułtusk Husarki Mochowo
 Kolejka 17
Fuks Pułtusk
Husarki Mochowo Zły Warszawa
KS Łomianki El Pistolero Piaseczno
KS II Raszyn Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) ŁKS Łochów
Kurpik Kadzidło LKS Ostrówek
 Kolejka 18
Kurpik Kadzidło
LKS Ostrówek Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
ŁKS Łochów KS II Raszyn
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki KS Łomianki
El Pistolero Piaseczno Husarki Mochowo
Zły Warszawa Fuks Pułtusk
 Kolejka 19
Zły Warszawa
Fuks Pułtusk El Pistolero Piaseczno
Husarki Mochowo Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
KS Łomianki ŁKS Łochów
KS II Raszyn LKS Ostrówek
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) Kurpik Kadzidło
 Kolejka 20
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
Kurpik Kadzidło KS II Raszyn
LKS Ostrówek KS Łomianki
ŁKS Łochów Husarki Mochowo
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki Fuks Pułtusk
El Pistolero Piaseczno Zły Warszawa
 Kolejka 21
El Pistolero Piaseczno
Zły Warszawa Mazovia II Grodzisk Mazowiecki
Fuks Pułtusk ŁKS Łochów
Husarki Mochowo LKS Ostrówek
KS Łomianki Kurpik Kadzidło
KS II Raszyn Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)
 Kolejka 22
KS II Raszyn
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) KS Łomianki
Kurpik Kadzidło Husarki Mochowo
LKS Ostrówek Fuks Pułtusk
ŁKS Łochów Zły Warszawa
Mazovia II Grodzisk Mazowiecki El Pistolero Piaseczno