I liga grupa południowa 

 klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
1LUKS Sportowa Czwórka Radom102322:6
2LKS Goczałkowice Zdrój101916:5
3LKS Rolnik Głogówek101622:17
4KS Rysy Bukowina Tatrzańska101422:22
5MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna101313:14
6AZS II Wrocław101216:18
7ULKS Bogdańczowice10129:14
8Resovia Rzeszów101213:9
9Wanda Kraków10810:20
10ISD AJD Gol Częstochowa1085:23
Kolejka 1 – 27-28 sierpnia
AZS II Wrocław 2-0 Gol Częstochowa 28 sierpnia, 15:00
Wanda Kraków 1-6 Resovia 28 sierpnia, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój 28 sierpnia, 13:00
KKS Bogdańczowice 2-1 Rolnik Biedrzychowice 18 września, 15:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 3-4 Sportowa Czwórka Radom 28 sierpnia, 16:00
 

Kolejka 2 – 3-4 września

Gol Częstochowa 0-5 Sportowa Czwórka Radom 3 września, 16:00
Rolnik Biedrzychowice 3-3 Rysy Bukowina Tatrzańska 4 września, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój 4-0 KKS Bogdańczowice 4 września, 16:00
Resovia 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 września, 12:00
AZS II Wrocław 1-1 Wanda Kraków 4 września, 11:00
Kolejka 3 – 10-11 września
Wanda Kraków 2-0 Gol Częstochowa 10 września, 17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-3 AZS II Wrocław 10 września, 11:00
KKS Bogdańczowice 0-0 Resovia 10 września, 19:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój 11 września, 12:00
Sportowa Czwórka Radom 1-1 Rolnik Biedrzychowice 10 września, 11:00
 

Kolejka 4 – 24-25 września

Gol Częstochowa 0-4 Rolnik Biedrzychowice 25 września, 14:30
LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 Sportowa Czwórka Radom 22 września, 16:30
Resovia 1-1 Rysy Bukowina Tatrzańska 25 września, 12:00
AZS II Wrocław 2-2 KKS Bogdańczowice 25 września, 11:00
Wanda Kraków 0-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 24 września, 16:00
 

Kolejka 5 – 1-2 października

Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Gol Częstochowa 2 października, 14:00
KKS Bogdańczowice 2-0 Wanda Kraków 1 października, 15:00
Rysy Bukowina Tatrzańska 4-1 AZS II Wrocław 1 października, 15:00
Sportowa Czwórka Radom 1-0 Resovia 1 października, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 2 października, 14:00
 

Kolejka 6 – 15-16 października

Gol Częstochowa 0-3 LKS Goczałkowice Zdrój 15 października, 11:00
Resovia 1-1 Rolnik Biedrzychowice 16 października, 12:00
AZS II Wrocław 0-1 Sportowa Czwórka Radom 8 października, 10:00
Wanda Kraków 3-1 Rysy Bukowina Tatrzańska 16 października, 11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-0 KKS Bogdańczowice 15 października, 14:00
 

Kolejka 7 – 22-23 października

KKS Bogdańczowice 0-0 Gol Częstochowa 22 października, 16:30
Rysy Bukowina Tatrzańska 3-2 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 października, 14:00
Sportowa Czwórka Radom 1-0 Wanda Kraków 22 października, 11:00
na bocznym boisku stadionu MOSiR
Rolnik Biedrzychowice 3-2 AZS II Wrocław 23 października, 14:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-1 Resovia 23 października, 14:00
 

Kolejka 8 – 29-30 października

Gol Częstochowa 1-0 Resovia 30 października, 13:00
AZS II Wrocław 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój 29 października, 11:00
Wanda Kraków 1-4 Rolnik Biedrzychowice 29 października, 14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna 0-2 Sportowa Czwórka Radom 29 października, 14:00
KKS Bogdańczowice 0-3 Rysy Bukowina Tatrzańska 29 października, 11:00
 

Kolejka 9 – 5-6 listopada

Rysy Bukowina Tatrzańska 4-0 Gol Częstochowa 6 listopada, 13:00
Sportowa Czwórka Radom 1-2 KKS Bogdańczowice 5 listopada, 11:00
Rolnik Biedrzychowice 2-5 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 listopada, 12:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2-2 Wanda Kraków 6 listopada, 13:00
Resovia 2-3 AZS II Wrocław 5 listopada, 12:00

 

 

Kolejka 10 – 25-26 marca
Gol Częstochowa 2-2 AZS II Wrocław 25 marca, 13:00
Resovia 2-0 Wanda Kraków 26 marca, 11:30
LKS Goczałkowice Zdrój 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna 26 marca, 16:00
Rolnik Biedrzychowice 2-1 KKS Bogdańczowice 26 marca, 15:00
Sportowa Czwórka Radom 6-0 Rysy Bukowina Tatrzańska 25 marca, 11:00
 

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia

Sportowa Czwórka Radom Gol Częstochowa 1 kwietnia, 11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska Rolnik Biedrzychowice 2 kwietnia, 13:00
KKS Bogdańczowice LKS Goczałkowice Zdrój 2 kwietnia, 15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna Resovia 2 kwietnia, 15:00
Wanda Kraków AZS II Wrocław 1 kwietnia, 16:00
 

Kolejka 12 – 13 kwietnia

Gol Częstochowa Wanda Kraków
AZS II Wrocław Sokół Kolbuszowa Dolna
Resovia KKS Bogdańczowice
LKS Goczałkowice Zdrój Rysy Bukowina Tatrzańska
Rolnik Biedrzychowice Sportowa Czwórka Radom
 

Kolejka 13 – 22-23 kwietnia

Rolnik Biedrzychowice Gol Częstochowa
Sportowa Czwórka Radom LKS Goczałkowice Zdrój
Rysy Bukowina Tatrzańska Resovia
KKS Bogdańczowice AZS II Wrocław
Sokół Kolbuszowa Dolna Wanda Kraków
 

Kolejka 14 – 29-30 kwietnia

Gol Częstochowa Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Kraków KKS Bogdańczowice
AZS II Wrocław Rysy Bukowina Tatrzańska
Resovia Sportowa Czwórka Radom
LKS Goczałkowice Zdrój Rolnik Biedrzychowice
 

Kolejka 15 – 6-7 maja

LKS Goczałkowice Zdrój Gol Częstochowa
Rolnik Biedrzychowice Resovia
Sportowa Czwórka Radom AZS II Wrocław
Rysy Bukowina Tatrzańska Wanda Kraków
KKS Bogdańczowice Sokół Kolbuszowa Dolna
 

Kolejka 16 – 13-14 maja

Gol Częstochowa KKS Bogdańczowice
Sokół Kolbuszowa Dolna Rysy Bukowina Tatrzańska
Wanda Kraków Sportowa Czwórka Radom
AZS II Wrocław Rolnik Biedrzychowice
Resovia LKS Goczałkowice Zdrój
 

Kolejka 17 – 20-21 maja

Resovia Gol Częstochowa
LKS Goczałkowice Zdrój AZS II Wrocław
Rolnik Biedrzychowice Wanda Kraków
Sportowa Czwórka Radom Sokół Kolbuszowa Dolna
Rysy Bukowina Tatrzańska KKS Bogdańczowice
 

Kolejka 18 – 27-28 maja

Gol Częstochowa Rysy Bukowina Tatrzańska
KKS Bogdańczowice Sportowa Czwórka Radom
Sokół Kolbuszowa Dolna Rolnik Biedrzychowice
Wanda Kraków LKS Goczałkowice Zdrój
AZS II Wrocław Resovia