I liga grupa północa

 klubrozegrane spotkaniazdobyte punktybilans bramkowy
2Unifreeze Górzno102220:10
1Polonia Poznań102215:5
3Medyk II Konin102018:5
4KKP Stomilanki Visacom Olsztyn10178:9
5Błękitni Stargard101420:18
6UKS SMS II Łódź101321:17
7Kobiecy KP Bydgoszcz10129:7
8MUKS Praga Warszawa10720:19
9KS Raszyn1054:19
10TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski1055:31
 

Kolejka 1 – 27-28 sierpnia

UKS SMS II Łódź 8-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 28 sierpnia, 11:00
Polonia Poznań 3-1 Unifreeze Górzno 28 sierpnia, 12:00
Praga Warszawa 1-2 Medyk II Konin 28 sierpnia, 12:00
KKP Stomilanki Olsztyn 0-2 KKP Bydgoszcz 27 sierpnia, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Błękitni Stargard 3-0 KS Raszyn 28 sierpnia, 11:00
 

Kolejka 2 – 3-4 września

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-0 KS Raszyn 31 sierpnia, 12:00
KKP Bydgoszcz 1-1 Błękitni Stargard 4 września, 13:00
Medyk II Konin 4-0 KKP Stomilanki Olsztyn 3 września, 16:00
Unifreeze Górzno 5-2 Praga Warszawa 4 września, 13:00
UKS SMS II Łódź 1-1 Polonia Poznań 4 września, 11:00
 

Kolejka 3 – 10-11 września

Polonia Poznań 3-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 11 września, 12:00
Praga Warszawa 2-3 UKS SMS II Łódź 7 września, 17:30
KKP Stomilanki Olsztyn 0-1 Unifreeze Górzno 10 września, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Błękitni Stargard 1-1 Medyk II Konin 10 września, 12:00
KS Raszyn 0-2 KKP Bydgoszcz 10 września, 11:00
 

Kolejka 4 – 24-25 września

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-1 KKP Bydgoszcz 25 września, 15:00
Medyk II Konin 0-0 KS Raszyn 24 września, 16:00
Unifreeze Górzno 4-0 Błękitni Stargard 25 września, 11:00
UKS SMS II Łódź 0-2 KKP Stomilanki Olsztyn 25 września, 12:00
Polonia Poznań 1-0 Praga Warszawa 25 września, 12:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
 

Kolejka 5 – 1-2 października

Praga Warszawa 7-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 2 października, 12:00
KKP Stomilanki Olsztyn 0-0 Polonia Poznań 1 października, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Błękitni Stargard 4-3 UKS SMS II Łódź 1 października, 11:00
KS Raszyn 0-1 Unifreeze Górzno 1 października, 11:00
KKP Bydgoszcz 1-1 Medyk II Konin 1 października, 13:00
 

Kolejka 6 – 15-16 października

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 Medyk II Konin 16 października, 15:00
Unifreeze Górzno 2-1 KKP Bydgoszcz 16 października, 11:00
UKS SMS II Łódź 3-0 KS Raszyn 16 października, 11:00
Polonia Poznań 3-2 Błękitni Stargard 16 października, 12:00
Praga Warszawa 1-2 KKP Stomilanki Olsztyn 15 października, 15:00
 

Kolejka 7 – 22-23 października

KKP Stomilanki Olsztyn 1-0 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 22 października, 11:00
Błękitni Stargard 2-1 Praga Warszawa 23 października, 11:00
KS Raszyn 1-3 Polonia Poznań 22 października, 11:00
KKP Bydgoszcz 1-2 UKS SMS II Łódź 23 października, 13:00
Medyk II Konin 1-1 Unifreeze Górzno 22 października, 13:00
 

Kolejka 8 – 29-30 października

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-3 Unifreeze Górzno 30 października, 12:00
UKS SMS II Łódź 0-3 Medyk II Konin 29 października, 14:00
Polonia Poznań 0-0 KKP Bydgoszcz 30 października, 12:00
Praga Warszawa 5-1 KS Raszyn 29 października, 12:00
KKP Stomilanki Olsztyn 2-1 Błękitni Stargard 29 października, 11:00
 

Kolejka 9 – 5-6 listopada

Błękitni Stargard 5-1 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 5 listopada, 17:00
KS Raszyn 0-1 KKP Stomilanki Olsztyn 5 listopada, 13:00
KKP Bydgoszcz 0-0 Praga Warszawa 5 listopada, 13:00
Medyk II Konin 0-0 Polonia Poznań 6 listopada, 11:00
Unifreeze Górzno 2-1 UKS SMS II Łódź 5 listopada, 11:00

 

 

Kolejka 10 – 25-26 marca

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 UKS SMS II Łódź 26 marca, 14:00
Unifreeze Górzno 0-1 Polonia Poznań 25 marca, 11:00
Medyk II Konin 3-1 Praga Warszawa 25 marca, 14:00
KKP Bydgoszcz 0-0 KKP Stomilanki Olsztyn 26 marca, 11:00
KS Raszyn 2-1 Błękitni Stargard 26 marca, 13:00
 

Kolejka 11 – 1-2 kwietnia

KS Raszyn ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1 kwietnia, 18:00
Błękitni Stargard KKP Bydgoszcz 2 kwietnia, 17:30
KKP Stomilanki Olsztyn Medyk II Konin 1 kwietnia, 11:00
Praga Warszawa Unifreeze Górzno 1 kwietnia, 12:00
Polonia Poznań UKS SMS II Łódź 2 kwietnia, 11:00
 

Kolejka 12 – 13 kwietnia

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Polonia Poznań
UKS SMS II Łódź Praga Warszawa
Unifreeze Górzno KKP Stomilanki Olsztyn
Medyk II Konin Błękitni Stargard
KKP Bydgoszcz KS Raszyn
 

Kolejka 13 – 22-23 kwietnia

KKP Bydgoszcz ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
KS Raszyn Medyk II Konin
Błękitni Stargard Unifreeze Górzno
KKP Stomilanki Olsztyn UKS SMS II Łódź
Praga Warszawa Polonia Poznań
 

Kolejka 14 – 29-30 kwietnia

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Praga Warszawa
Polonia Poznań KKP Stomilanki Olsztyn
UKS SMS II Łódź Błękitni Stargard
Unifreeze Górzno KS Raszyn
Medyk II Konin KKP Bydgoszcz
 

Kolejka 15 – 6-7 maja

Medyk II Konin ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
KKP Bydgoszcz Unifreeze Górzno
KS Raszyn UKS SMS II Łódź
Błękitni Stargard Polonia Poznań
KKP Stomilanki Olsztyn Praga Warszawa
 

Kolejka 16 – 13-14 maja

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski KKP Stomilanki Olsztyn
Praga Warszawa Błękitni Stargard
Polonia Poznań KS Raszyn
UKS SMS II Łódź KKP Bydgoszcz
Unifreeze Górzno Medyk II Konin
 

Kolejka 17 – 20-21 maja

Unifreeze Górzno ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
Medyk II Konin UKS SMS II Łódź
KKP Bydgoszcz Polonia Poznań
KS Raszyn Praga Warszawa
Błękitni Stargard KKP Stomilanki Olsztyn
 

Kolejka 18 – 27-28 maja

ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski Błękitni Stargard
KKP Stomilanki Olsztyn KS Raszyn
Praga Warszawa KKP Bydgoszcz
Polonia Poznań Medyk II Konin
UKS SMS II Łódź Unifreeze Górzno