FAZA GRUPOWA

7- 13 sierpnia 2018

 

GRUPA 1

  1. Ajax (NED)  7
  2. Thór/KA (ISL) 7
  3. Linfield (NIR, gospodynie) 3
  4. Wexford Youths (IRL), 0

 

Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018

  • Ajax vs Wexford Youths 4:1
  • Thór/KA vs Linfield 2:0

Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018

  • Ajax vs Linfield 2:0
  • Wexford Youths vs Thór/KA 0:3

Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018

  • Linfield vs Wexford Youths 2:3
  • Thór/KA vs Ajax 0:0

GRUPA 2

 

  1. Somatio Barcelona FA (CYP), 9
  2. FC Minsk (BLR), 6
  3. Slovan Bratislava (SVK) 3
  4. Olimpija Ljubljana (SVN, gospodynie), 0

 

Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018

  • FC Minsk vs Olimpija Ljubljana 6:0
  • Somatio Barcelona FA vs Slovan Bratislava 2:0

Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018

  • FC Minsk vs Slovan Bratislava 1:0
  • Olimpija Ljubljana vs Somatio Barcelona FA 0:6

Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018

  • Slovan Bratislava vs Olimpija Ljubljana 1:0
  • Somatio Barcelona FA vs FC Minsk 2:0

GRUPA 3

 

  1. Glasgow City (SCO, gospodynie)  6
  2. Anderlecht (BEL)  6
  3. Górnik Łęczna (POL) 6
  4. Martve (GEO) 0

 

Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018

  • Glasgow City vs Anderlecht 1:2
  • Górnik Łęczna vs FC Martve 12:0

Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018

  • Glasgow City vs FC Martve 7:0
  • Anderlecht vs Górnik Łęczna 0:1

Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018

  • FC Martve vs Anderlecht 0:10
  • Górnik Łęczna vs Glasgow City 0:2

GRUPA 4

 

  1. Slavia Praha (CZE)  9
  2. MTK Hungária (HUN, gospodynie)  4
  3. Ataşehir Belediyespor (TUR)  4
  4. Mitrovica (KOS)  0

 

Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018

  • MTK Hungária vs Mitrovica 6:1
  • Slavia Praha vs Ataşehir Belediyespor 7:2

Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018

  • Ataşehir Belediyespor vs MTK Hungária 2:2
  • Slavia Praha vs Mitrovica 4:0

Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018

  • Mitrovica vs Ataşehir Belediyespor 1:6
  • MTK Hungária vs Slavia Praha 1:4

GRUPA 5

  1. ŽFK Spartak (SRB) 9
  2. FC Basel (SUI) 6
  3. Pandor Qiryat Gat (ISR)  1
  4. Breznica Pljevlja (MNE, gospodynie)  1

 

Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018

  • FC Basel vs Breznica Pljevlja 4:0
  • ŽFK Spartak vs Pandor Qiryat Gat 1:0

Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018

  • Pandor Qiryat Gat vs FC Basel 0:3
  • ŽFK Spartak vs Breznica Pljevlja 4:0

Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018

  • Breznica Pljevlja vs Pandor Qiryat Gat 4:4
  • FC Basel vs ŽFK Spartak 0:5

GRUPA 6

 

  1. WFC Khakhiv (UKR, gospodynie)  9
  2. Olimpia Cluj (ROU)  6
  3. Cardiff Met (WAL)  1
  4. Birkirkara (MLT)  1

 

Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018

  • Olimpia Cluj vs Cardiff Met 3:2
  • WFC Khakhiv vs Birkirkara 8:0

Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018

  • Olimia Cluj vs Birkirkara 6:1
  • Cardiff Mept vs WFC Khakhiv 2:5

Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018

  • Birkirkara vs Cardiff Met 2:2
  • WFC Khakhiv vs Olimpia Cluj 3:1

GRUPA 7

 

  1. BIIK-Kazygurt (KAZ)  9
  2. Akadimia Elpides Karditsas (GRE)  6
  3. Austria Wien (AUT)  3
  4. Rigas Futbola skola (LVA, gospodynie)  0

 

Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018

  • BIIK-Kazygurt vs Akadimia Elpides Karditsas 2:1
  • Austria Wien vs Rigas Futbola skola 2:1

Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018

  • Akadimia Elpides Karditsas vs Austria Wien 3:1
  • BIIK-Kazygurt vs Rigas Futbola skola 5:0

Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018

  • Rigas Futbola skola vs Akadimia Elpides Karditsas 1:2
  • Austria Wien vs BIIK-Kazygurt 0:2

GRUPA 8

 

  1. SFK 2000 Sarajevo (BIH, gospodynie)  9
  2. Vllaznia (ALB)  6
  3. Pärnu (EST)  3
  4. Agarista – SS Anenii Noi (MDA)  0

 

Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018

  • Pärnu vs Agarista – SS Anenii Noi 2:0
  • SFK 2000 Sarajevo vs Vllaznia 5:0

Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018

  • Pärnu vs Vllaznia 1:3
  • SFK 2000 Sarajevo vs Agarista – SS Anenii Noi 5:0

Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018

  • Agarista – SS Anenii Noi vs Vllaznia 1:4
  • Pärnu vs SFK 2000 Sarajevo 1:2

GRUPA 9

 

  1. Gintra Universitetas (LTU, gospodynie) 7
  2. Honka (FIN) 7
  3. NSA Sofia (BUL) 3
  4. EBS/Skála (FRO) 0

 

 

Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018

  • NSA Sofia vs EBS/Skála 3:0
  • Gintra Universitetas vs FC Honka 1:1

Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018

  • FC Honka vs NSA Sofia 5:0
  • Gintra Universitetas vs EBS/Skála 7:0

Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018

  • EBS/Skála vs FC Honka 0:7
  • NSA Sofia vs Gintra Universitetas 0:9

GRUPA 10

 

  1. Avaldsnes IL (NOR) 9
  2. Sporting CP (POR) 6
  3. ŽNK Osijek (CRO, gospodynie) 4
  4. ŽFK Dragon 2014 (MKD) 0

 

Kolejka 1 – 7 sierpnia 2018

  • Avaldsnes IL vs Sporting CP 3:2
  • ŽNK Osijek vs ŽFK Dragon 2014 13:0

Kolejka 2 – 10 sierpnia 2018

  • Avaldsnes IL vs ŽFK Dragon 2014 3:0
  • Sporting CP vs ŽNK Osijek 3:0

Kolejka 3 – 13 sierpnia 2018

  • ŽFK Dragon 2014 vs Sporting CP 0:4
  • ŽNK Osijek vs Avaldsnes IL 2:2

 




 

ZACZNĄ OD 1/16 FINAŁU 

1 Lyon (FRA, obrońca tytułu) 111.740
2 Wolfsburg (GER) 125.390
3 Paris Saint-Germain (FRA) 84.740
4 Barcelona (ESP) 80.170
5 FC Rosengård (SWE) 77.470
6 Manchester City (ENG) 57.470
7 Bayern München (GER) 48.380
8 Fortuna Hjørring (DEN) 50.045
9 Chelsea (ENG) 47.470
10 Brøndby (DEN) 47.075
11 FC Zürich (SUI) 43.890
12 Linköping (SWE) 41.470
13 Zvezda-2005 (RUS) 37.395
14 Sparta Praha (CZE) 32.550
15 LSK Kvinner (NOR) 31.920
16 Atlético Madrid (ESP) 25.170
17 St. Pölten (AUT) 23.415
18 Fiorentina (ITA) 19.385
19 Ryazan-VDV (RUS) 13.395
20 Juventus (ITA) 11.385

KALENDARZ 

losowanie 1/16 finału: 17 sierpnia
1/16 finału : 12/13 i 26/27 września
losowanie 1/8 finału: 1 października
1/8 finału : 16/17 października i 31 października / 1 listopada
losowanie 1/4 i 1/2 finału : 9 listopada
1.4 finału : 20/21 i 27/28 marca
PÓŁFINAŁY: 20/21 i 27/28 kwietnia
FINAŁ: 18 maja 2019, Ferencváros Stadium, Budapeszt