Ekstraliga Futsalu Kobiet 


Ekstraliga Futsalu Kobiet 2016/17

 

FAZA PLAY OFF ( 1 mecze – 11/12.02, rewanże – 18/19.02)

  • AZS UG Gdańsk vs AZS UJ Kraków
  • Kotwica Kórnik vs Rolnik B.Głogówek
  • TS ROW Rybnik vs AZS AWF Warszawa
  • Lex Kancelaria Słomniki vs AZS UAM Poznań 1:1

 

BARAŻE O EKSTRALIGĘ

  • Unifreeze Górzno vs Helios Białystok
  • Gol Częstochowa vs Bassau Gwiazda Prószków

AWANS DO EKSTRALIGI

  • Żyrardowianka Żyrardów
  • GTS Bojszowy

SPADEK :

  • AZS Uniwersytetu Warszawskiego
  • AZS Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

 

*********************

klub rozegrane spotkania zdobyte punkty bilans bramkowy zwycięstwaremisyporażki
AZS UAM Poznań 102742:13901
Klub Sportowy AZS-AWF Warszawa 102450:28802
Kotwica Kórnik 101940:19613
AZS UG Gdańsk Futsal 10810:37226
Unifreeze Górzno 10629:45208
AZS KU UNIWERSYTETU Warszawskiego 10413:42118

GR.I (północ)


1. kolejka (19.11.2016)

  • AZS UG GDAŃSK vs AZS UAM POZNAŃ 4:0
  • AZS KU UNIWERSYTETU W-WY vs KOTWICA KÓRNIK 7:1
  • KLUB SPORTOWY AZS-AWF WARSZAWA vs UNIFREEZE GÓRZNO 10:8

2. kolejka (26.11.2016)

  • AZS UAM POZNAŃ vs AZS KU UNIWERSYTETU W-WY 4:0
  • KLUB SPORTOWY AZS-AWF WARSZAWA vs AZS UG GDAŃSK 3:0
  • UNIFREEZE GÓRZNO vs KOTWICA KÓRNIK 0:5 vo (na parkiecie 7:3)

3. kolejka (3.12.2016)

  • AZS KU UNIWERSYTETU W-WY vs KLUB SPORTOWY AZS-AWF WARSZAWA 1:4
  • AZS UG GDAŃSK vs UNIFREEZE GÓRZNO 3:2
  • AZS UAM POZNAŃ  vs KOTWICA KÓRNIK 1:5

4. kolejka (10.12.2016)

  • UNIFREEZE GÓRZNO vs AZS UAM POZNAŃ 1:5
  • KLUB SPORTOWY AZS-AWF WARSZAWA vs KOTWICA KÓRNIK 4:2
  • AZS KU UNIWERSYTETU W-WY vs AZS UG GDAŃSK 3:0

5. kolejka (17.12.2016)

  • AZS KU UNIWERSYTETU W-WY vs UNIFREEZE GÓRZNO  2:4
  • KOTWICA KÓRNIK vs AZS UG GDAŃSK 5:0
  • AZS UAM POZNAŃ vs KLUB SPORTOWY AZS-AWF WARSZAWA 5:2

6. kolejka (7.01.2017)

  • UNIFREEZE GÓRZNO vs KLUB SPORTOWY AZS-AWF WARSZAWA 3:4
  • AZS UG GDAŃSK vs AZS UAM POZNAŃ  1:7
  • KOTWICA KÓRNIK vs AZS KU UNIWERSYTETU W-WY 7:1

7. kolejka (14.01.2017)

  • KOTWICA KÓRNIK vs UNIFREEZE GÓRZNO 5:3
  • AZS KU UNIWERSYTETU W-WY vs AZS UAM POZNAŃ 1:3
  • AZS UG GDAŃSK vs KLUB SPORTOWY AZS-AWF WARSZAWA 0:8

8. kolejka (21.01.2017)

  • KOTWICA KÓRNIK vs AZS UAM POZNAŃ 0:3
  • UNIFREEZE GÓRZNO vs AZS UG GDAŃSK 3:4
  • KLUB SPORTOWY AZS-AWF WARSZAWA vs AZS KU UNIWERSYTETU W-WY 8:2

9. kolejka (28.01.2017)

  • KOTWICA KÓRNIK vs KLUB SPORTOWY AZS-AWF WARSZAWA 3:5
  • AZS UG GDAŃSK vs AZS KU UNIWERSYTETU W-WY 1:1
  • AZS UAM POZNAŃ vs UNIFREEZE GÓRZNO 6:1

10. kolejka (4.02.2017)

  • UNIFREEZE GÓRZNO vs AZS KU UNIWERSYTETU W-WY 4:1
  • AZS UG GDAŃSK vs KOTWICA KÓRNIK 1:1
  • KLUB SPORTOWY AZS-AWF WARSZAWA vs AZS UAM POZNAŃ 2:4

klub rozegrane spotkania zdobyte punkty bilans bramkowy zwycięstwaremisyporażki
AZS Uniwersytet Jagielloński Kraków 102232:13712
Rolnik B. Głogówek102142:24703
TS ROW Rybnik Sp.Z.o.o.101728:18424
Lex Kancelaria Słomniki 101524:16433
ISD AJD GOL Częstochowa 10718:32216
KU AZS Uniwersytetu Śląskiego Katowice
10415:58118

GR.II (południowa )


1. kolejka (19.11.2016)

  • ROLNIK BIEDRZYCHOWICE vs LEX KANCELARIA SŁOMNIKI 3:2
  • ISD – AJD CZĘSTOCHOWA vs KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 5:3
  • AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI vs  TS ROW RYBNIK SP. Z O.O. 1:0

2. kolejka (26.11.2016)

  • LEX KANCELARIA SŁOMNIKI vs KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 2:3
  • AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI vs ISD – AJD CZĘSTOCHOWA 2:0
  • ROLNIK BIEDRZYCHOWICE  vs TS ROW RYBNIK SP. Z O.O. 2:4

3. kolejka (3.12.2016)

  • ISD – AJD CZĘSTOCHOWA vs ROLNIK BIEDRZYCHOWICE 2:6
  • KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO vs AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI 0:8
  • TS ROW RYBNIK SP. Z O.O. vs LEX KANCELARIA SŁOMNIKI 3:2

4. kolejka (10.12.2016)

  • LEX KANCELARIA SŁOMNIKI vs AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI 2:1
  • ROLNIK BIEDRZYCHOWICE vs KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 6:1
  • TS ROW RYBNIK SP. Z O.O. vs ISD – AJD CZĘSTOCHOWA 1:1

5. kolejka (17.12.2016)

  • AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI vs ROLNIK BIEDRZYCHOWICE 2:1
  • KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO vs TS ROW RYBNIK SP. Z O.O. 1:6
  • ISD – AJD CZĘSTOCHOWA vs LEX KANCELARIA SŁOMNIKI 2:7

6. kolejka (7.01.2017)

  • LEX KANCELARIA SŁOMNIKI vs ROLNIK BIEDRZYCHOWICE 4:0
  • TS ROW RYBNIK SP. Z O.O. vs  AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI 2:4
  • KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO vs ISD – AJD CZĘSTOCHOWA 2:3

7. kolejka (14.01.2017)

  • TS ROW RYBNIK SP. Z O.O. vs ROLNIK BIEDRZYCHOWICE 4:8
  • KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO vs LEX KANCELARIA SŁOMNIKI 2:2
  • ISD – AJD CZĘSTOCHOWA vs AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI 0:5

8. kolejka (21.01.2017)

  • AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI vs KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO  6:0
  • ROLNIK BIEDRZYCHOWICE vs ISD – AJD CZĘSTOCHOWA  7:4
  • LEX KANCELARIA SŁOMNIKI vs TS ROW RYBNIK SP. Z O.O. 0:0

9. kolejka (28.01.2017)

  • AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI vs LEX KANCELARIA SŁOMNIKI 1:1
  • KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO vs ROLNIK BIEDRZYCHOWICE 3:9
  • ISD – AJD CZĘSTOCHOWA vs TS ROW RYBNIK SP. Z O.O. 0:3

10. kolejka (4.02.2017)

  • LEX KANCELARIA SŁOMNIKI vs ISD – AJD CZĘSTOCHOWA 2:1
  • ROLNIK BIEDRZYCHOWICE vs AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI 7:2
  • TS ROW RYBNIK SP. Z O.O. vs KU AZS UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO 6:0

Po rozegraniu fazy zasadniczej rozgrywki będą się toczyć w trybie play off z turniejem finałowy z udziałem czterech najlepszych drużyn.