RUNDA MIĘDZYWOJEWÓDZKA

17.10.2018 r. (środa)

  • Grupa 2 : Stilon Gorzów Wielkopolski vs Medyk II Konin 2:3
  • Grupa 4 : Olimpia II Szczecin vs Pogoń „Gościniec nad Wisłą” Tczew 1:1 k.4:3
  • Grupa 5 : Sokół Kolbuszowa Dolna vs AZS PSW Biała Podlaska 1:1 k.5:3
  • Grupa 7 : Rolnik Głogówek vs AZS Wrocław 2:1
  • Grupa 8 : UKS II Łódź vs GKS GieKSa Katowice 1:2

 

24.10.2018 r. (środa)

  • Grupa 1 : Włókniarz Białystok vs Praga Warszawa 3:0 vo ( na boisku 0:1)
  • Grupa 3 : KKP Bydgoszcz vs Stomilanki Olsztyn 1:1 k.4:3
  • Grupa 6 : KSP Kielce vs Rysy Bukowina Tatrzańska 0:6

 


1/8 FINAŁU

  7 listopada (środa)

  • KS Rysy Bukowina Tatrzańska – AZS UJ Kraków 3:4
  • MKS Olimpia II Szczecin – KKPK Medyk Konin 1:15

  10 listopada (sobota)

  • LKS Rolnik B. Głogówek – TS Mitech Żywiec 1:1 4:5

28 listopada (środa)

  • Włókniarz Białystok – UKS SMS Łódź
  • KKPK Medyk II Konin – AZS PWSZ Wałbrzych
  • KKP Bydgoszcz – MKS Olimpia Szczecin
  • MUKS Sokół Kolbuszowa – GKS Górnik Łęczna
  • GKS GieKSa Katowice – KKS Czarni Sosnowiec

 


TERMINARZ

  • 1/4 finału: 16/17 lutego 2019
  • 1/2 finału: 5 maja 2019
  • finał Pucharu Polski : 21 czerwca 2019

FINAŁY REGIONALNE

Dolnośląskie

AZS Wrocław – Orlik Jelenia Góra 4:1

Kujawsko-pomorskie

KKP Bydgoszcz – Gwiazda Kania Toruń 4:1

Lubelskie

AZS PSW Biała Podlaska – Górnika II Łęczna 7:0

Lubuskie

Stilon Gorzów Wielkopolski – MUKS 11 Zielona Góra 4:0

Łódzkie

UKS SMS II Łódź – Dargfil Tomaszów Mazowiecki 12:0

Małopolskie

Rysy Bukowina Tatrzańska – Starówka Nowy Sącz 2:0

Mazowieckie

Ząbkovia Ząbki – Praga Warszawa 0:3

Opolskie

Rolnik Głogówek – Plon Błotnica Strzelecka 6:0

Podkarpackie

Sokół Kolbuszowa Dolna – Resovia Rzeszów 2:1

Podlaskie

Forty Piątnica – Włókniarz Białystok 1:2

Pomorskie

Pogoń „Gościniec nad Wisłą” Tczew – Akademia Piłkarska LG Gdańsk 2:1

Śląskie

Gol Częstochowa – GKS GieKSa Katowice 0:3

Świętokrzyskie

KSP Kielce – Łysica Bodzentyn 2:0

Warmińsko-mazurskie

Stomilanki Olsztyn – GKS LZS Wikielec 9:0

Wielkopolskie

Medyk II Konin – Kotwica Kórnik 3:0

Zachodniopomorskie

Olimpia II Szczecin – UKS Victoria SP2 Sianów 2:0