DRUGA LIGA grupa południowa
miejsce | klub | rozegrane spotkania | zdobyte punkty | bilans bramkowy |
---|---|---|---|---|
1 | Unia Lublin | 12 | 24 | 33-13 |
2 | AZS UJ II Kraków | 12 | 23 | 24-8 |
3 | Czarni II Sosnowiec | 12 | 22 | 51-18 |
4 | MOSIR Lubartów | 12 | 21 | 27-15 |
5 | TS ROW Rybnik | 12 | 20 | 20-34 |
6 | MKS Myszków | 12 | 17 | 31-18 |
7 | Wanda Kraków | 12 | 16 | 20-17 |
8 | Repekt Myślenice | 12 | 15 | 15-21 |
9 | Dąb Zabierzów Bocheński | 12 | 12 | 17-25 |
10 | Rolnik Biedrzychowice | 12 | 12 | 14-45 |
11 | PTC Pabianice | 12 | 11 | 8-18 |
12 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 12 | 5 | 11-39 |
Kolejka 1 – 19/20 sierpnia
Czarni II Sosnowiec – PTC Pabianice 1:2
MOSiR Lubartów – AZS UJ II Kraków 1:2
MKS Myszków – ROW Rybnik przełożono
Wanda Kraków – Dąb Zabierzów Bocheński 2:0
Respekt Myślenice – Rolnik Biedrzychowice 1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna – Unia Lublin 2:4
Kolejka 2 – 26/27 sierpnia
PTC Pabianice – Unia Lublin 0:2
Rolnik Biedrzychowice – Sokół Kolbuszowa Dolna 4.11
Dąb Zabierzów Bocheński – Respekt Myślenice 2:0
ROW Rybnik – Wanda Kraków 2:2
AZS UJ II Kraków – MKS Myszków 2:0
Czarni II Sosnowiec – MOSiR Lubartów 6:3
Kolejka 3 – 2/3 września
MOSiR Lubartów – PTC Pabianice 2:0
MKS Myszków – Czarni II Sosnowiec 3:3
Wanda Kraków – AZS UJ II Kraków 1:1
Respekt Myślenice – ROW Rybnik 1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna – Dąb Zabierzów Bocheński 2:1
Unia Lublin – Rolnik Biedrzychowice 10:0
Kolejka 4 – 9/10 września
PTC Pabianice – Rolnik Biedrzychowice 0:1
Dąb Zabierzów Bocheński – Unia Lublin 3:3
ROW Rybnik – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:1
AZS UJ II Kraków – Respekt Myślenice 5:0
Czarni II Sosnowiec – Wanda Kraków 1:2
MOSiR Lubartów – MKS Myszków 4:0
Kolejka 5 – 16/17 września
MKS Myszków – PTC Pabianice 5:1
Wanda Kraków – MOSiR Lubartów 0:4
Respekt Myślenice – Czarni II Sosnowiec 1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna – AZS UJ II Kraków 2:2
Unia Lublin – ROW Rybnik 2:1
Rolnik Biedrzychowice – Dąb Zabierzów Bocheński 1:6
Kolejka 6 – 23/24 września
PTC Pabianice – Dąb Zabierzów Bocheński 0:1
ROW Rybnik – Rolnik Biedrzychowice 2:1
AZS UJ II Kraków – Unia Lublin 0:0
Czarni II Sosnowiec – Sokół Kolbuszowa Dolna 8:2
MOSiR Lubartów – Respekt Myślenice 1:1
MKS Myszków – Wanda Kraków 2:2
Kolejka 7 – 30 września/1 października
Wanda Kraków – PTC Pabianice 0:1
Respekt Myślenice – MKS Myszków 0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna – MOSiR Lubartów 0:2
Unia Lublin – Czarni II Sosnowiec 1:3
Rolnik Biedrzychowice – AZS UJ II Kraków 1:2
Dąb Zabierzów Bocheński – ROW Rybnik 0:4
Kolejka 8 – 7/8 października
PTC Pabianice – ROW Rybnik 0:1
AZS UJ II Kraków – Dąb Zabierzów Bocheński 5:0
Rolnik Biedrzychowice – Czarni II Sosnowiec 1:12
MOSiR Lubartów – Unia Lublin 0:1
MKS Myszków – Sokół Kolbuszowa Dolna 4:0
Wanda Kraków – Respekt Myślenice 5:1
Kolejka 9 – 14/15 października
Respekt Myślenice – PTC Pabianice 2:0
Sokół Kolbuszowa Dolna – Wanda Kraków 0:4
Unia Lublin – MKS Myszków 1:1
Rolnik Biedrzychowice – MOSiR Lubartów 1:5
Dąb Zabierzów Bocheński – Czarni II Sosnowiec 1:4
ROW Rybnik – AZS UJ II Kraków 0:3 VO
Kolejka 10 – 21/22 października
PTC Pabianice – AZS UJ II Kraków 1:0
Czarni II Sosnowiec – ROW Rybnik 11:0
MOSiR Lubartów – Dąb Zabierzów Bocheński 1:0
MKS Myszków – Rolnik Biedrzychowice 3:0
Wanda Kraków – Unia Lublin 1:3
Respekt Myślenice – Sokół Kolbuszowa Dolna 3:0
Kolejka 11 – 28/29 października
Sokół Kolbuszowa Dolna – PTC Pabianice 1:1
Unia Lublin – Respekt Myślenice 1:2
Rolnik Biedrzychowice – Wanda Kraków 1:0
Dąb Zabierzów Bocheński – MKS Myszków 1:1
ROW Rybnik – MOSiR Lubartów 2:2
AZS UJ II Kraków – Czarni II Sosnowiec 0:0
Kolejka 12 – 16/17.03.2024
PTC Pabianice – Czarni II Sosnowiec 2:2
AZS UJ II Kraków – MOSiR Lubartów 2:2
ROW Rybnik – MKS Myszków 0:9
Dąb Zabierzów Bocheński – Wanda Kraków 1:1
Rolnik Biedrzychowice – Respekt Myślenice 0:3
Unia Lublin – Sokół Kolbuszowa Dolna 5:0
Kolejka 13 – 23/24.03.2024
Unia Lublin – PTC Pabianice
Sokół Kolbuszowa Dolna – Rolnik Biedrzychowice
Respekt Myślenice – Dąb Zabierzów Bocheński
Wanda Kraków – ROW Rybnik
MKS Myszków – AZS UJ II Kraków
MOSiR Lubartów – Czarni II Sosnowiec
Kolejka 14
PTC Pabianice – MOSiR Lubartów
Czarni II Sosnowiec – MKS Myszków
AZS UJ II Kraków – Wanda Kraków
ROW Rybnik – Respekt Myślenice
Dąb Zabierzów Bocheński – Sokół Kolbuszowa Dolna
Rolnik Biedrzychowice – Unia Lublin
Kolejka 15
Rolnik Biedrzychowice – PTC Pabianice
Unia Lublin – Dąb Zabierzów Bocheński
Sokół Kolbuszowa Dolna – ROW Rybnik
Respekt Myślenice – AZS UJ II Kraków
Wanda Kraków – Czarni II Sosnowiec
MKS Myszków – MOSiR Lubartów
Kolejka 16
PTC Pabianice – MKS Myszków
MOSiR Lubartów – Wanda Kraków
Czarni II Sosnowiec – Respekt Myślenice
AZS UJ II Kraków – Sokół Kolbuszowa Dolna
ROW Rybnik – Unia Lublin
Dąb Zabierzów Bocheński – Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 17
Dąb Zabierzów Bocheński – PTC Pabianice
Rolnik Biedrzychowice – ROW Rybnik
Unia Lublin – AZS UJ II Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna – Czarni II Sosnowiec
Respekt Myślenice – MOSiR Lubartów
Wanda Kraków – MKS Myszków
Kolejka 18
PTC Pabianice – Wanda Kraków
MKS Myszków – Respekt Myślenice
MOSiR Lubartów – Sokół Kolbuszowa Dolna
Czarni II Sosnowiec – Unia Lublin
AZS UJ II Kraków – Rolnik Biedrzychowice
ROW Rybnik – Dąb Zabierzów Bocheński
Kolejka 19
ROW Rybnik – PTC Pabianice
Dąb Zabierzów Bocheński – AZS UJ II Kraków
Rolnik Biedrzychowice – Czarni II Sosnowiec
Unia Lublin – MOSiR Lubartów
Sokół Kolbuszowa Dolna – MKS Myszków
Respekt Myślenice – Wanda Kraków
Kolejka 20
PTC Pabianice – Respekt Myślenice
Wanda Kraków – Sokół Kolbuszowa Dolna
MKS Myszków – Unia Lublin
MOSiR Lubartów – Rolnik Biedrzychowice
Czarni II Sosnowiec – Dąb Zabierzów Bocheński
AZS UJ II Kraków – ROW Rybnik
Kolejka 21
AZS UJ II Kraków – PTC Pabianice
ROW Rybnik – Czarni II Sosnowiec
Dąb Zabierzów Bocheński – MOSiR Lubartów
Rolnik Biedrzychowice – MKS Myszków
Unia Lublin – Wanda Kraków
Sokół Kolbuszowa Dolna – Respekt Myślenice
Kolejka 22
PTC Pabianice – Sokół Kolbuszowa Dolna
Respekt Myślenice – Unia Lublin
Wanda Kraków – Rolnik Biedrzychowice
MKS Myszków – Dąb Zabierzów Bocheński
MOSiR Lubartów – ROW Rybnik
Czarni II Sosnowiec – AZS UJ II Kraków