#Ekstraliga : Sparingowy weekend (22- 24.01)

 Za nami kolejny sparingowy weekend. Wszystkie zespoły Ekstraligi rozgrywały sparingi lub gry wewnętrzne. Jak im poszło ? 


KKS Czarni Sosnowiec

  • 16 stycznia –  TME UKS SMS Łódź 1:4 (Alicja Materek)
  • 23 stycznia –  gra wewnętrzna 
  • 30 stycznia – KA 4 resPect Krobia
  • 30 stycznia – Skra Częstochowa
  • 06 lutego – TME UKS SMS Łódź
  • 13 lutego – Śląsk Wrocław
  • 20 lutego – Prądniczanka Kraków
  • 27 lutego – TS ROW Rybnik

TME UKS SMS Łódź

  • 16 stycznia – KKS Czarni Sosnowiec 4:1 (Katarzyna Konat, Dominika Gąsieniec, Julia Mordel, Marta Miś)
  • 24 stycznia –  GKS Górnik Łęczna 2:3 (Adrianna Achcińska, Katarzyna Konat)
  • 6 lutego –  Czarni Sosnowiec 
  • 13 lutego –  AZS UJ Kraków 
  • 20lutego – Śląsk Wrocław
  • 27 lutego – GKS Katowice 

Medyk POLOmarket Konin 

  • 16 stycznia – Polonia Środa Wielkopolska 2:3 (Julia Maskiewicz, Kinga Połatyńska)
  • 23 stycznia – gry wewnętrzne 
  • 31 stycznia – Slavia Praga 
  • 7 lutego – Rolnik Głogówek
  • 14 lutego – Olimpia Szczecin 
  • 21 lutego – Włókniarz Białystok 
  • 25 lutego – Gintra Universitetas
  • 27 lutego – Gintra Universitetas

WKS Śląsk Wrocław 

  • 16 stycznia – gra wewnętrzna
  • 23 stycznia – Ząbkovia Ząbki  16:1 (Wiktoria Kiszkis x4, Aleksandra Przelicka x3, Joanna Wróblewska x2, Martyna Buś x2, Klaudia Homa , Marcelina Buś , Paulina Pompa , Maja Jurczenko , Justyna Chudzik )
  • 30 stycznia – Ślęza Wrocław (dom, 17:30)
  • 6 lutego –  SMS Łódź II (dom, 13:00)
  • 13 lutego –  Czarni Sosnowiec (wyjazd,13:00)
  • 20 lutego –  TME UKS SMS Łódź (wyjazd, 12:00)
  • 27 lutego –  SWD Wodzisław Śląski (dom, 13:00)

 GKS Górnik Łęczna 

  • 24 stycznia – SMS Łódź 3:2 (Patricia Hmirova, Ewelina Kamczyk x2)
  • 30 stycznia – GKS Katowice (w Kielcach)
  • 13 lutego – UKS Ząbkovia Ząbki 
  • 27 lutego – TME UKS SMS Łódź 

GKS GieKSa Katowice

  • 24 stycznia –  Baník Ostrawa (Czechy) 9:0 (Klaudia Miłek, Kinga Kozak x4, Zofia Buszewska x2, Weronika Kłoda, Klaudia Maciążka)
  • 30 stycznia – GKS Górnik Łęczna
  • 6 lutego – Spartak Myjava/MŠK Žilina (Słowacja)
  • 13 lutego – TS ROW Rybnik
  • 27 lutego –  Slovan Bratysława (Słowacja)

 

AZS UJ Kraków 

  • 23 stycznia – Resovia Rzeszów 4:2 (Karolina Gec x2, Justyna Maziarz i Aleksandra Nieciąg)
  • 31 stycznia – TS ROW Rybnik 
  • 6 lutego – HydroTruck Radom 
  • 9 lutego – Prądniczanka Kraków 
  • 13 lutego – TME SMS Łódź
  • 21 lutego – Cleparnia Kraków (juniorzy młodsi) 
  • 24 lutego – Tarnovia Tarnów 

Sportis KKP Bydgoszcz

  • 17 stycznia – gra wewnętrzna 
  • 24 stycznia – Polonia Środa Wielkopolska 5:1 (Aleksandra Sudyk, Weronika Helinska, Martyna Bogurzyńska, Reut Revaha, Ana Barjaktarović)
  • 31 stycznia – Viktoria Niemcz 
  • 7 lutego – MKS Olimpia Szczecin 
  • 14 lutego – LFA Szczecin
  • 20 lutego – Rolnik Głogówek
  • 28 lutego – KS Pogoń Dekpol Tczew

 


 

MKS Olimpia Szczecin 

  • 7 lutego – Sportis KKP Bydgoszcz
  • 10 lutego – AP Kotwica Kołobrzeg
  • 14 lutego – Medyk Konin
  • 27/28 lutego – AP Lotos Gdańsk

AP LOTOS Gdańsk 

  • 17 stycznia – gra wewnętrzna
  • 23 stycznia – KS Pogoń Dekpol Tczew 7:0 ( Julia Włodarczyk X2, Jagoda Szewczuk x2, Valentina  Tarakanova, Aneta Plotzka) 
  • 31 stycznia – BPAP Marcus Gdynia
  • 6 lutego – LFA Szczecin
  • 07 lutego -1. FC Union Berlin (Niemcy)
  • 14 lutego – KKP Stomilanki Olsztyn 
  • 20 lutego – Akademia Lechii Gdańsk SA
  • 27/28 lutego – MKS Olimpia Szczecin
     

LKS Rolnik Głogówek 

  • 23 stycznia – TS ROW Rybnik 1:0 (Wiktoria Aumiller)
  • 7 lutego – Medyk Konin 
  • 20 lutego – Sportis KKP Bydgoszcz

TS ROW Rybnik 

  • 23 stycznia – Rolnik Głogówek 0:1
  • 31 stycznia – AZS UJ Kraków (wyjazd)
  • 6 luty – wolny termin (dom)
  • 13 luty – GKS Katowice (dom)
  • 17 luty – Skra Częstochowa (wyjazd)
  • 20 luty – Resovia Rzeszów (dom)
  • 25 luty –  Czarni Sosnowiec (wyjazd)
  • 27 luty –  Rekord Bielsko Biała (wyjazd)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.