12 sierpnia 2022

 W czasie gdy Instagram wyznacza w Polsce i na Świecie trendy posiadanie konta na tym portalu przez piłkarki stało się konieczne, także w celach wizerunkowych i nie tylko. Daleko nam jeszcze do zachodu, czy zawodniczek z innych dyscyplin. Tylko trzy polskie piłkarki – Ewa Pajor, Katarzyna Kiedrzynek i Paulina Dudek przekraczają próg dziesięć tysięcy obserwujących. Pierwsze dwie już mają ich nawet trzy razy więcej. Nic tutaj dziwnego, bo występują w telewizji i grają w czołowych klubach zagranicznych. 

Najpopularniejszą piłkarką obecnie grającą w Ekstralidze jest Weronika Zawistowska z Czarnych Sosnowiec, która zbliża się do dziesięciu tysięcy. 

Łącznie naliczyliśmy dwadzieścia polskich piłkarek powyżej dwóch tysięcy obserwujących. Jeśli ich jeszcze nie obserwujesz to linki do ich profili znajdują się poniżej zaraz po liczbie obserwujących. Polecamy!

 


NAJPOPULARNIESZE POLSKIE PIŁKARKI NA INSTAGRAMIE 

#INSTArank notowanie pierwsze 

  1. Ewa Pajor – 33,6 tys  @ewa_pajor17
  2. Katarzyna Kiedrzynek – 31,9 tys  @kasia_kiedrzynek
  3. Paulina Dudek – 10,8 tys  @dudi4_
  4. Weronika Zawistowska – 9366  @w_zawistowska10
  5. Ewelina Kamczyk – 8675  @kamczyk.8
  6. Agnieszka Jędrzejewicz – 7560  @jedrzejewicz_
  7. Dżesika Jaszek – 5262  @d.jaszek
  8. Dominika Grabowska – 5171  @dominikaa9814
  9. Kinga Kozak – 4514  @kingakozak_
  10. Kasandra Parczewska – 4370   @kasandra_parczewska
  11. Agata Tarczyńska – 3846  @agatarczynska
  12. Małgorzata Grec – 3541  @gosiagrec
  13. Wiktoria Kiszkis – 2723  @kiszkis
  14. Klaudia Dymińska – 2635  @najpierw_masa_potem_masa
  15. Sylwia Matysik – 2596  @s.matysik
  16. Adriana Achcińska  – 2271  @achcik_11
  17. Nikola Karczewska – 2257  @n.karczewska
  18. Anna Król – 2140  @krolik99k
  19. Emilia Zdunek – 2104  @zduneky
  20. Patrycja Falborska – 2053  @patrycjafalborska 

 


UWAGA : stan obserwujących na 20:00 27.12

Progiem dostania się na listę było minimum dwa tysiące obserwujących. Jest to pierwsze notowanie i będą kolejne. Więc jeśli kogoś przegapiliśmy zgłoś nam, na pewno w kolejnym notowaniu już się pojawi!

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: