Bundesliga – polski raport
Frauen Bundesliga Ligi

Runda jesienna za nami. W tym roku czeka nas jeszcze jedna kolejka i zimowa przerwa. Na podsumowanie przyjdzie jeszcze czas, a na razie tradycyjne podsumowanie występów polskich reprezentantek.

Katarzyna Kiedrzynek wprawdzie nie zachowała czystego konta, ale jej Wolfsburg gładko wygrał 5-1 na wyjeździe z Werderem. W drużynie pokonanych 81 minut zagrała Agata Tarczyńska.

Bayer Leverkusen pokonał 2-1 SC Sand kończąc rundę na wysokim piątym miejscu. Sylwia Matysik 90 minut. Patrycja Balcerzak z Sand poza kadrą.

Małgorzata Mesjasz cały mecz, a jej Turbine Potsdam wygrało na wyjeździe z Essen 2-1.

SV Meppen przegrało 0-1 z Freiburgiem, a Agnieszka Winczo na boisku spędziła 86 minut.