Powrót Patrycji Balcerzak, cudowny gol Wedemeyer
Frauen Bundesliga Ligi Polska

10 kolejka Bundesligi została zdemolowana przez pandemię. Aż dwa spotkania musiały zostać odwołane przez pozytywne wyniki w zespołach.

Na późniejszy termin przełożono mecze Turbine Potsdam z Werderem Brema i Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen.

Czyste konto zachowała Katarzyna Kiedrzynek, a jej Wolfsburg pokonał Eintracht Frankfurt 3-0. Ozdobą meczu była bramka Joelle Wedemeyer.

Po kontuzji wróciła do składu Sand Patrycja Balcerzak. W spotkaniu z Meppen weszła na boisko w 55 minucie, ale jej zespół przegrał 1-2. 90 minut u gości zagrała Agnieszka Winczo.

Dzisiaj zostały rozlosowane pary 1/16 finału Ligi Mistrzyń. Wolfsburg zmierzy się z serbską Suboticą, a Bayern z Ajaxem Amsterdam.