Trzeci mecz Ekstraligi zagrożony przez pandemię ?

 Na początku tygodnia gruchnęła wiadomość, że mecz 10. kolejki Sportisu KKP Bydgoszcz z Rolnikiem Głogówek został na ten moment odwołany. Wszystko to, ze względu wykrytych aż ośmiu zakażeń koronawirusem w zespole Sportisu, co za tym idzie – większość zespołu pozostaje w izolacji bez wspólnych treningów. Na ten moment nie wiadomo, kiedy i czy ogóle ten mecz dojdzie do skutku.

Dziś już wiemy, że nie odbędzie się mecz Olimpii Szczecin z Górnikiem Łęczna. Wszytko to, ze względu oficjalnie meczu Mistrza Polski w eliminacjach Ligi Mistrzyń. Wiemy tutaj jednak, że w zespole pojawiły się problemy związane z izolacją i kwarantanną kluczowych zawodniczek.

To jednak nie jest koniec. Według naszej wiedzy GKS Katowice wysłał oficjalne pisma do PZPN-u z prośbą o przełożenie spotkania z Czarnymi Sosnowiec. Oficjalnie klub z Górnego Śląska argumentował izolacją covidovą większości zawodniczek. Według naszej wiedzy prośba została odrzucona. Nie wiadomo także, które zawodniczki GieKSy przechodzą kwarantannę, czy są zarażone.
 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.