Polski wieczór w Bremie!
Frauen Bundesliga Ligi

W zaległym meczu Werder Brema pokonał SV Meppen 2-1. Dla Bremy to pierwsze punkty w tym sezonie i dzięki temu beniaminek wydostał się ze strefy spadkowej. Teraz czerwoną latarnią jest beniaminek z Meppen.

Prowadzenie dla Werderu w 34 minucie zdobyła Margarita Gidion przepięknym strzałem zza pola karnego. Meppen ambitnie dążyło do wyrównania i w 71 minucie się udało. Po dośrodkowaniu z rożnego wyrównała Agnieszka Winczo, dla której była to druga bramka w tym sezonie.

W 87 minucie Agata Tarczyńska wywalczyła rzut karny i pewnym strzałem go wykorzystała. Dla Tarczyńskiej to również drugi gol w sezonie. Nasze reprezentantki idą łeb w łeb.

Zwycięstwo Werderu było idealnym prezentem dla trenera Alexandra Kluge, który dzisiaj obchodzi 34. urodziny.