Wiemy, kto poprowadzi mecze z Azerbejdżanem i Mołdawią

 Czas na kolejne mecze eliminacji Mistrzostw Europy. W 23 października zmierzymy z Azerbejdżanem (na Polonii w Warszawie), a cztery dni później z Mołdawią.  Początek zgrupowania już 18 października w Kępie koło Sochacina.

Mecz na stadionie warszawskiej Polonii poprowadzi sędzia Tanja Subotič, a asystować jej będą jej rodaczki ze Słowenii Staša Špur, Helena Buh. Sędzią technicznym będzie Tjaša Misja (Słowenia).

Trzy dni później w Kiszyniowie będzie przewodniczyć również tercet z Bałkan, tym razem z Macedonii Północnej. Sędzią głównym będzie Ivana Projkovska, asystować jej będą Elena Soklevska-Ilievski i Vjolca Izeiri, a arbitrem technicznym będzie Irena Velevačkoska.

Transmisja meczu z Azerbejdżanem w TVP Sport, bój w Kiszyniowie z Mołdawią powinniśmy zobaczyć na kanale YouTube tamtejszej federacji.

Na zakończenie eliminacji 1 grudnia polecimy do Hiszpanii. Ewentualne spotkania barażowe mają odbyć się w kwietniu 2021, a turniej finałowy w Mistrzostw Europy odbędzie się latem 2022 roku na angielskich boiskach.

23.10.2020 – (17:00) Polska vs Azerbejdżan (Warszawa) 
27.10.2020 – (14:00) Mołdawia vs Polska (Kiszynów)
1.12.2020 – Hiszpania vs Polska

Powołania na Azerbejdżan i Mołdawię

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.