Problemy w Wolfsburgu

Została już tylko jedna drużyna z kompletem zwycięstw i na dodatek dalej z czystym kontem. Sezon układa się na razie wybornie dla Bayernu Monachium, ale weryfikacja dopiero przed nim. Już w weeekend mecz z Turbine Potsdam, które zachwyca w tym sezonie walecznością.

A Wolfsburg? Pierwsza strata punktów i to w takich okolicznościach… W doliczonym czasie gry amatorskie zachowanie obrony Wilczyc. Strzał z piątego metra jeszcze fenomenalnie wybroniła Kiedrzynek, ale przy ponownym dośrodkowaniu i strzale głową Kayikci Polka była już bezradne. Remis absolutnie na własne życzenie.

Wolfsburg ma ogromne problemy kadrowe. Ewa Pajor kontuzjowana i w tym roku już nie zagra. Więzadło zerwała Pauline Bremer i powrót w tym sezonie jest mało prawdopodobny. Złych wiadomości nigdy dosyć… W meczu z Freiburgiem urazu stopy doznała Alexandra Popp. Na pewno nie zagra w następnym ligowym meczu.

Dwie bramki w meczu z Duisburgiem zdobyła Małgorzata Mesjasz. Dwa razy świetnie główkowała i to dzięki Polce Turbine wywiozło trzy punkty z Duisburga. Zespół z Poczdamu notuje na razie świetny sezon i trzyma się w czołówce. A przypominam, że trzecie miejsce da Ligę Mistrzyń. Poważny sprawdzian dla Mesjasz i spółki już w niedzielę w meczu z Bayernem.

Wszystkie skróty można obejrzeć na youtube i stronie DFB.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.