Dwa gole Małgorzaty Mesjasz!
Frauen Bundesliga Ligi

Za nami szalony tydzień w Bundeslidze. Na początek tradycyjne podsumowanie występów polskich piłkarek.

Katarzyna Kiedrzynek (VfL Wolfsburg) dwa mecze po 90 minut. O ile z Sand (4-0) kolejne czyste konto to z Freiburgiem (1-1) już musiała wyjmować piłkę z siatki i to w 94 minucie…

Małgorzata Mesjasz (Turbine Potsdam) ma za sobą bardzo udany tydzień. Dwa mecze po 90 minut i zwycięstwa z Freiburgiem (3-0) i Duisburgiem (3-2). W niedzielnym spotkaniu z MSV Polka zdobyła dwie bramki! Turbine plasuje się obecnie na trzecim miejscu

Agnieszka Winczo (Meppen) na boisku spędziła 90 minut, ale nie uchroniła swojego zespołu od porażki z Essen (1-3).

Patrycja Balcerzak (SC Sand) tradycyjnie wszystko po 90 minut. Najpierw z Wolfsburgiem (0-4), a potem sensacyjne zwycięstwo nad Eintrachtem (3-2).

Agata Tarczyńska (Werder) zagrała 75 minut w meczu z Bayerem (0-3). Jej Werder po pięciu meczach dalej bez choćby punktu.

Sylwia Matysik (Bayer Leverkusen) i Ewa Pajor (Wolfsburg) kontuzjowane.