Beniaminek z Gdańska wypunktował ROW [WIDEO]

W starciu beniaminków Ekstraligi górą był dziś Lotos, który boleśnie wypunktował przetrzebiony kontuzjami ROW w Rybniku aż 4:0.

Gospodynie w kadrze mają prawdziwy szpital. Trener Mariusz Adaszek nie miał nawet kogo wpuścić na zmianę. Lotos za to punktował każdy błąd ROW-u. Zaczęło się już w 8. minucie, kiedy to Karolina Wierzbicka pokonała Patrycję Dulak. Przeciwniczki jednak się nie poddawały i próbowały kreować okazję, niestety nie wiele wychodziło.

Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. Po faulu na Kindze Bużan, jedenastkę wykorzystała Valentyna Tarakanova. Dziesięć minut później podwyższyła Jagoda Szewczuk. Już było wiadomo, że trzy punkty pojadą do Gdańska. Wynik ustaliła w doliczonym czasie gry Viktoria Kuhda po dograniu swojej rodaczki z Ukrainy Tarakanovej.

Za tydzień ROW zagra w Koninie z Medykiem, a Lotos podejmie SMS Łódź.