Gol Agnieszki Winczo – przegląd występów Polek w Bundeslidze
Frauen Bundesliga Ligi

Druga kolejka Bundesligi za nami i tradycyjne podsumowanie występów naszych reprezentantek.

Katarzyna Kiedrzynek cały mecz w bramce, a Wolfsburg wygrał wyjazdowy mecz w Sinsheim 4-1. Polka zaliczyła dwie kapitalne interwencje przy “sam na sam”, a przy straconej bramce nie miała nic do powiedzenia. Komentator wprawdzie już nie ma problemów z nazwiskiem naszej reprezentantki, ale wciąż woli mówić Kasia niż Katarzyna.

Sylwia Matysik z Bayeru Leverkusen pełne 90 minut na boisku, a jej drużyna wygrała domowy mecz z Duisburgiem 2-0. Po dwóch kolejkach Leverkusen z kompletem zwycięstw.

W “polskim” meczu remis. SV Meppen zremisowało z Turbine Potsdam 2-2. Agnieszka Winczo 90 minut i bramka na 2-0. Po drugiej stronie naturalnie również 90 minut Małgorzaty Mesjasz.

Agata Tarczyńska cały mecz na boisku, ale przeciwko monachijskiej maszynie nie miała żadnych szans i Werder uległ Bayernowi aż 0-4.

Patrycja Balcerzak z SC Sand zagrała 45 minut w meczu przeciwko Freiburgowi. Została zmieniina w przerwie gdy mecz już był rozstrzygnięty (0-3).