Frauen Bundesliga Kadra A Reprezentacje Świat

Bez Pajor do końca eliminacji ?

 Jak już pisaliśmy w ubiegłym tygodniu Ewa Pajor ma problemy z lewym kolanem i będzie musiała przyjść operację. Oznacza, to że przynajmniej dwa miesiące nie zagra w piłkę. Wiąże się to z całą pewnością, że niestety będziemy musieli radzić sobie w kluczowych meczach eliminacji Mistrzostw Europy bez naszej gwiazdy. Jeśli wszystko się powiedzie powinna wrócić na ostatni mecz eliminacji 1 grudnia z Hiszpanią

Miłosza Stępińskiego czeka bardzo trudne zadanie, poukładania naszego składu bez napastniczki Wolfsburga. Kto powinien zastąpić Pajor ? Z całą pewnością powołanie powinna dostać będąca w życiowej formie napastniczka Czarnych Dżesika Jaszek.


Już 18 września w czeskim Chomutovie zagramy z gospodyniami na Letnim Stadionie. Cztery dni później (22 września (wtorek)) na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej reprezentacja Polski rozegra spotkanie eliminacji Mistrzostw Europy z Czeszkami. Oba mecze będzie transmitowała stacja TVP Sport.

W październiku zmierzymy z Azerbejdżanem (na Polonii w Warszawie) i Mołdawią. Na zakończenie eliminacji 1 grudnia polecimy do Hiszpanii. Ewentualne spotkania barażowe mają odbyć się w kwietniu 2021, a turniej finałowy w Mistrzostw Europy odbędzie się latem 2022 roku na angielskich boiskach.

18.09.2020 – Czechy vs Polska (Chomutov)
22.09.2020 – Polska vs Czechy (Bielsko-Biała)
23.10.2020 – Polska vs Azerbejdżan (Warszawa)
27.10.2020 – Mołdawia vs Polska
1.12.2020 – Hiszpania vs Polska

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: