Dwugłos po meczu GOL vs Strzelec — Ciupa vs Sotor
Ekstraliga futsalu Futsal kobiet Grają z TKF Polska Publicystyka Specjalnie dla Nas

Klaudia Ciupa (Gol)
Mecz zaczęłyśmy nerwowo, przeciwniczki od pierwszych minut  narzuciły nam swój styl gry przy którym ciężko nam się grało, w konsekwencji straciłyśmy bramkę w 3 minucie. Pod koniec pierwszej połowy strzeliłyśmy bramkę kontaktową, ale rywalki szybko odpowiedziały bramką na 2:1 do szatni. W drugiej połowie Strzelec dołożył 3 szybkie bramki, trochę za późno zaczęłyśmy odrabiać straty pod koniec spotkania zrobił nam się festiwal przedłużonych rzutów karnych. My nie wykorzystałyśmy swoich sytuacji, a Głogówek zemścił się na nas i dołożył jeszcze dwie bramki ustalając wynik spotkania. Nie wiem z czego to wynikało, że zagrałyśmy najsłabszy mecz w tej rundzie będziemy to analizować dokładnie z trenerem i wyciągniemy wnioski na następny mecz.

Ilona Sotor (Strzelec):
Przed meczem wiedziałyśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie, pomimo iż skład Gola się zmienił to dziewczyny dobrze sobie radzą. Wraz z pierwszym gwizdkiem serce zaczyna mocniej bić, a naszym celem było zbycie trzech ważnych punktów! Pierwsza połowa była dość wyrównana, ale priorytetem było strzelenie jednej bramki więcej od przeciwnika i to się udało. Druga połowa była dość nerwowa, szybkie akcje, faule, trafione oraz nietrafione przedłużone rzuty karne, a przede wszystkim emocje, które towarzyszyły nam do końca meczu! Kolejna wygrana jak najbardziej cieszy i będziemy dalej walczyć o medal, realizować marzenia!