Kolejna wygrana SMSu

W drugim sobotnim spotkaniu rozgrywanym w Centrum Sportowym Kłokoczyce we Wrocławiu Śląsk przegrał 1:2 ze SMSem Łódź.

Pierwsza połowa obyła się bez bramek, choć okazje z obu tron były. Bardzo dobrze szczególnie w bramce gospodyń spisywała się Anna Bocian. Skapitulowała dopiero po zmianie stron, kiedy to po dośrodkowaniu Achcińskiej wynik otworzyła Paulina Filipczak. Trzynaście minut później było już 0:2. Tym razem po podaniu Filipczak ładnego gola zdobyła Dominika Gąsieniec.

Śląsk jednak nie składał broni i miał swoje okazje, trener Jagieło musiał znów wprowadzić rezerwowe. Sił starczyło jednak tylko na jednego honorowego gola. W 71. minucie nie kto inny jak Joanna Wróblewska atomowym strzałem pokonała Sowalską. Później pomimo okazji SMS-u swoje szanse jeszcze na remis gospodynie miały, brakło jednak precyzji i odrobiny szczęścia.

Za tydzień SMS podejmie u siebie katowicką GieKSą, a Śląsk zagra w Krakowie z Jagiellonkami.

15.08.2020 (12:00), Wrocław-Psie Pole, Kłokoczycka 5
WKS Śląsk Wrocław vs TME UKS SMS Łódź 1:2 (0:0)
0:1 Paulina Filipczak 46′
0:2 Dominika Gąsieniec 60′
1:2 Joanna Wróblewska 71′

sędzia główna : Angelika Gębka
asystentki : Sabina Czarnecka, Karolina Konsek

• Dominika Gąsieniec (TME UKS SMS) (50%, 18 Votes)
  • Paulina Filipczak (TME UKS SMS) (28%, 10 Votes)