#3liga : Terminarz rundy jesiennej grupy trzeciej (lubuskiej)

  Poznaliśmy oficjalny terminarz grupy trzeciej makroregionalnej trzeciej ligi. Poprowadzi ją w najbliższym sezonie Lubuski Związek Piłki Nożnej. Planowane rozpoczęcie sezonu już pod koniec sierpnia.

 

 

Kolejka 1 – 29/30 sierpnia
Ślęza WrocławUnia Opole 
Warta Gorzów WielkopolskiKKS Zabrze 
MUKS Kostrzyn nad OdrąJaskółki Chorzów 
Polonia ŚwidnicaPromień Żary 
Polonia PrószkówPlon Błotnica Strzelecka 
Czarni II SosnowiecZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 
 
 Kolejka 2 – 5/6 września
Unia OpoleZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 
Plon Błotnica StrzeleckaCzarni II Sosnowiec 
Promień ŻaryPolonia Prószków 
Jaskółki ChorzówPolonia Świdnica 
KKS ZabrzeMUKS Kostrzyn nad Odrą 
Ślęza WrocławWarta Gorzów Wielkopolski 

 

 Kolejka 3 – 12/13 września
Warta Gorzów WielkopolskiUnia Opole 
MUKS Kostrzyn nad OdrąŚlęza Wrocław 
Polonia ŚwidnicaKKS Zabrze 
Polonia PrószkówJaskółki Chorzów 
Czarni II SosnowiecPromień Żary 
ZTKKF Stilon Gorzów WielkopolskiPlon Błotnica Strzelecka 

 

 Kolejka 4 – 19/20 września
Unia OpolePlon Błotnica Strzelecka 
Promień ŻaryZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 
Jaskółki ChorzówCzarni II Sosnowiec 
KKS ZabrzePolonia Prószków 
Ślęza WrocławPolonia Świdnica 
Warta Gorzów WielkopolskiMUKS Kostrzyn nad Odrą 

 

 Kolejka 5 – 26/27 września
MUKS Kostrzyn nad OdrąUnia Opole 
Polonia ŚwidnicaWarta Gorzów Wielkopolski 
Polonia PrószkówŚlęza Wrocław 
Czarni II SosnowiecKKS Zabrze 
ZTKKF Stilon Gorzów WielkopolskiJaskółki Chorzów 
Plon Błotnica StrzeleckaPromień Żary 

 

 Kolejka 6 – 3/4 października
Unia OpolePromień Żary 
Jaskółki ChorzówPlon Błotnica Strzelecka 
KKS ZabrzeZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 
Ślęza WrocławCzarni II Sosnowiec 
Warta Gorzów WielkopolskiPolonia Prószków 
MUKS Kostrzyn nad OdrąPolonia Świdnica 

 

 Kolejka 7 – 10/11 października
Polonia ŚwidnicaUnia Opole 
Polonia PrószkówMUKS Kostrzyn nad Odrą 
Czarni II SosnowiecWarta Gorzów Wielkopolski 
ZTKKF Stilon Gorzów WielkopolskiŚlęza Wrocław 
Plon Błotnica StrzeleckaKKS Zabrze 
Promień ŻaryJaskółki Chorzów 

 

 Kolejka 8 – 17/18 października
Unia OpoleJaskółki Chorzów 
KKS ZabrzePromień Żary 
Ślęza WrocławPlon Błotnica Strzelecka 
Warta Gorzów WielkopolskiZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 
MUKS Kostrzyn nad OdrąCzarni II Sosnowiec 
Polonia ŚwidnicaPolonia Prószków 

 

 Kolejka 9 – 24/25 października
Polonia PrószkówUnia Opole 
Czarni II SosnowiecPolonia Świdnica 
ZTKKF Stilon Gorzów WielkopolskiMUKS Kostrzyn nad Odrą 
Plon Błotnica StrzeleckaWarta Gorzów Wielkopolski 
Promień ŻaryŚlęza Wrocław 
Jaskółki ChorzówKKS Zabrze 

 

 Kolejka 10 – 31 października
Unia OpoleKKS Zabrze 
Ślęza WrocławJaskółki Chorzów 
Warta Gorzów WielkopolskiPromień Żary 
MUKS Kostrzyn nad OdrąPlon Błotnica Strzelecka 
Polonia ŚwidnicaZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 
Polonia PrószkówCzarni II Sosnowiec 

 

 Kolejka 11 – 7/8 listopada
Czarni II SosnowiecUnia Opole 
ZTKKF Stilon Gorzów WielkopolskiPolonia Prószków 
Plon Błotnica StrzeleckaPolonia Świdnica 
Promień ŻaryMUKS Kostrzyn nad Odrą 
Jaskółki ChorzówWarta Gorzów Wielkopolski 
KKS ZabrzeŚlęza Wrocław

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.