Oficjalnie : Mamy podział piątej ligi w Małopolsce. Wyżej mogą być zmiany

 Podczas poniedziałkowego (20.07) spotkania Wydziału Gier MZPN i Komisji ds. Piłkarstwa Kobiecego MZPN dokonany został podział drużyn do obu grup piątej ligi.

Grupa wschodnia (organ prowadzący to Podokręg Bochnia): Piast Łapanów, Szreniawa Nowy Wiśnicz, Dunajec Nowy Sącz, Podgórze II Kraków, Wawel Kraków, Novi Narama.

Grupa zachodnia (organ prowadzący to Podokręg Wadowice): AKF Wisła Brzeźnica, Zielonka Wrząsowice, Victoria Gaj, Skawinka Skawina, Jedynka Krzeszowice, Filkówka Barwałd Średni.

W każdej grupie rozegrane zostaną cztery rundy (po dwie jesienią i wiosną). Start zaplanowany został na 29/30 sierpnia, a zakończenie na 31 października.


 Na dzisiaj nie wiadomo jak będą wyglądały trzecie ligi makroregionalne po wycofaniu się kilku drużyn spoza Małopolski. Jest prawdopodobne, że oprócz Podgórza Kraków awans uzyskają Dąb Zabierzów Bocheński i Tarnovia II. W tej chwili nie ma wyłonionego związku, który będzie prowadził rozgrywki, stąd nie ma możliwości wygenerowania terminarza IV ligi małopolskiej. Planowany start z udziałem 11-12 drużyn to 22/23 sierpnia 2020 r.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.