26 września 2022

 W niedzielnym wywiadzie dla nas selekcjoner Wojciech Weiss powiedział – Praktycznie cały sezon za nami, a do rozegrania pozostał jedynie turniej Final Four oraz mecze barażowe o utrzymanie w Ekstralidze, czyli tak naprawdę potrzebujemy jednego weekendu, aby całkowicie dokończyć sezon. Dostaliśmy oficjalną informację z PZPN, że Final Four możemy rozegrać do 31 października, natomiast jeśli się to nie uda w sezonie 2019/2020 nie zostanie wyłoniony Mistrz Polski. Jednak mam ogromną nadzieję, że uda się rozegrać turniej finałowy i wyłonić medalistów, może jeszcze w czerwcu! –

Tym tropem szedł PZPN, chcąc jeszcze w czerwcu dokończyć rozgrywki futsalowe. Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się zgodę na czerwcowe Final Four wyraziły trzy zespoły : AZS UEK Wanda Słomniczanka Słomniki, AZS UAM Poznań i AZS UJ Kraków. Niestety według naszych informacji nawet tutaj zgody nie ma, bo na dokończenie rozgrywek w czerwcu nie zgadza się Rolnik Głogówek.

Wszystko więc może przeciągnąć się do października … albo ostatecznie turniej finałowy może nie zostać rozegrany, a medale nie przyznane. Przykre, ale prawdziwe.

 

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: