Oświadczenie Zarządu klubu KKS Czarni Sosnowiec

Szanowni Państwo,

Zarząd Kolejowego Klubu Sportowego „Czarni” w Sosnowcu w świetle jednostronnych i oburzających ataków ze strony Prezesa Klubu Sportowego AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego p. Konrada Wełpy, godzących w dobre imię naszego Klubu, zmuszony jest do zajęcia oficjalnego stanowiska.

Stanowczo wzywamy do natychmiastowego zaprzestania naruszania renomy naszego Klubu poprzez kłamliwe, sprzeczne z rzeczywistością wypowiedzi medialne dotyczące rzekomego cyt. „wysoko postawionego działacza Czarnych Sosnowiec zasiadającego w PZPN” i załatwiania przez niego jakichkolwiek korzyści dla naszego klubu.

Informujemy, że żaden działacz naszego klubu nie zasiada obecnie w strukturach PZPN ani też nasz klub nie ma nic wspólnego z podejmowanymi przez PZPN decyzjami związanymi z układem tabeli końcowej Ekstraligi kobiet w sezonie 2019/2020 oraz dokończeniem rozgrywek Pucharu Polski kobiet w obecnym sezonie.

Oczekujemy zatem od wyżej zainteresowanego niezwłocznego sprostowania jego ostatnich medialnych wypowiedzi, które zawierały powyższe, naruszające dobra osobiste Klubu treści. Pojawiające się od kilku dni w mediach informacje, rozpowszechniane głównie przez Prezesa Klubu Sportowego AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Apelujemy do władz Klubu Sportowego AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego aby ich opinie i związane z obecną sytuacją, niezadowolenie wyrażane było na podstawie i w granicach prawa, z zachowaniem ogólno przyjętych norm społecznych, a także i przede wszystkim, przyjętych w naszym środowisku sportowym. Dalsze naruszenia dóbr osobistych Klubu spotkają się ze zdecydowaną reakcją i stosownymi krokami prawnymi.

Z poważaniem Zarząd KKS Czarni Sosnowiec

 

One Reply to “Oświadczenie Zarządu klubu KKS Czarni Sosnowiec”

  1. Wszyscy musicie zacząć się leczyć!! Ten płacze bo to, tamtem płacze bo tamto, a ten z tego pKp bydgoszcz to już wogóle z kosmosu spadł i płacze bo ledwo jakiś punkt zebrał w tylu meczach i on mówi, że on powinien zostać a nie spadać z ligi, no jajca jak berety. To właśnie przez takich egoistów, płaczków i dziwnych typów w piłce kobiecej to my kobiety i piłka kobieca jak tak szanowana jak ją wszyscy szanują czyli zero!! Odejdzie od tej piłki kobiecej lamusy i zostawcie nas w świętym spokoju. Kto ma spaść niech spada, kto ma grać niech gra, a nas pseudo działaczyki zostawcie w spokoju i dajcie grać!!!! Chore ambicje pseudo działaczyków kompromitują naszą piłkę kobiecą. Zajmijcie się czym innym i wara od naszej piłki.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.