26 września 2022

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet panowie pracujący z piłkarkami zapragnęli z naszym pośrednictwem złożyć Paniom życzenia.

 

MARCIN KASPROWICZ – selekcjoner KADRY U17 :

To Wy dajecie nam tak wiele niezwykłej energii,
wspaniałych kolorów i nadzwyczajnego czaru.
W dniu Waszego Święta życzę Wam wszelkich wspaniałości,
Byście realizowały swoje marzenia i nadawały rytm naszej codzienności.

 

 SEBASTIAN STEMPLEWSKI – trener Czarnych Sosnowiec

Z okazji dzisiejszego święta chciałbym za pośrednictwom portalu złożyć – najserdeczniejsze życzenia zawodniczkom trenerkom działaczkom, by ten dzień trwał cały rok.


 TOMASZ AFTAŃSKI – trener AZS UG GDAŃSK

 Życzę Wam drogie Panie wiele radości z grania w piłkę i wiary w to, że możecie osiągnąć każdy cel! Niech wykładnikiem sukcesu nie będzie tylko wynik sportowy, a przeogromna garść wspomnień i chwile emocjonalnych uniesień. Jesteście wspaniałe i praca z Wami to wspaniała przygoda, za którą dziękuję.


DARIUSZ MALESZEWSKI – prezes STOMILANEK OLSZTYN

 Z okazji tego szczególnego dnia chciałbym wszystkim Paniom życzyć wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich marzeń zarówno tych malutkich, jak i troszkę większych.

Życzę pogody ducha, spełnienia pragnień, samych cudownych chwil, miłości, zrozumienia i dążenia do wyznaczonych sobie celów. Wszystkiego dobrego Drogie Panie!


 KAMIL JASIŃSKI – trener AZS PWSZ WAŁBRZYCH

 Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Zawodniczkom Trenerkom, Kibickom, oraz wszystkim Paniom związanym z Piłką Nożną życzę zadowolenia z realizacji swojej pasji, samych pozytywnych chwil w życiu prywatnym, jak i zawodowym, oraz by zdrowie was nigdy nie opuszczało.


 WOJCIECH WEISS selekcjoner FUTSALOWEJ REPREZENTACJI POLSKI,

 Wszystkim zawodniczkom trenerkom, sędziom i piłkarskim działaczkom życzę w tym wyjątkowym dniu samych pięknych piłkarskich chwil. Spełnienia w swoich sportowych działaniach i licznych sukcesów na parkietach i boiskach trawiastych


WOJCIECH PAWŁOWSKI trener HYDROTruck Radom

Zdrówka dla wszystkich piłkarek oraz wytrwałości i cierpliwości w dążeniu do swoich celów zarówno w sporcie, jak i w życiu codziennym.


SAMUEL JANIA – trener REKORDU BIELSKO-BIAŁA

 Wszystkim Panią związanym z piłką z okazji dnia kobiet życzę wszystkiego najlepszego nie tylko na parkietach i murawach, ale również w życiu prywatnym. Wiem ile poświęcacie, aby piłka kobiet szła do przodu i za to w tym szczególnym dniu również słowa podziękowania ! Piękniejsza strona piłki należy do Was !
A panowie niech pamiętają, żeby Dzień Kobiet trwał cały rok !


JANUSZ DYSZKOWSKI – kierownik CZARNYCH SOSNOWIEC

 Wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu dla naszych wspaniałych piłkarek, dzięki którym piłka nożna stała się jeszcze bardziej atrakcyjna, niż tą którą znam z młodzieńczych lat. Samych sukcesów i wytrwałości Wam życzę, dzięki Wam ten sport poznaję od nowa!

Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet!


 

Dawid Gordecki

0 0 votes
Article Rating

Skomentuj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
error: Content is protected !!
%d bloggers like this: