Marcowe Szaleństwo 2020 – Matchday 1

Przed wami wyniki pierwszej kolejki spotkań w rozmaitych turniejach towarzyskich oraz w kwalifikacjach IO Tokio 2020 i eliminacjach do EURO 2021. Piłkarki nie szczędziły nam pięknych trafień, wśród których szczególnie polecam obejrzeć:

  • bajeczną bramkę Many Iwabuchi w meczu z Hiszpanią
  • „rogala” Christen Press w spotkaniu z Anglią
  • atomowy strzał Ajary Nchout przeciwko Zambii
  • oraz precyzjnie wykonany przez Viviane Asseyi rzut wolny w meczu z Kanadą 

Kwalifikacje Olimpijskie Tokio2020

AFC

Australia 5 – 0 Wietnam

(Kerr 10′ 80′(k), Logarzo 27′, van Egmond 38′, Polkinghorne 67′)

11 marca rewanż

Korea Południowa – Chiny

przełożony na 4 czerwca, rewanż na 9 czerwca.

 

CAF

Kamerun 3 – 2 Zambia

(Nchout 41′, Onguene 71′ 89′ = Chanda 35′ 74′)

Kapitalne spotkanie obfitujące w bramki i dramaturgię.

10 marca rewanż


Eliminacje EURO 2021

Grupa B

Bośnia i H. 1 – 0 Izrael

(Nikolić 64′)

Malta 2 – 1 Gruzja

(Cuschieri 17′, Bugeja 46′ – Tchkonya 76′)

Grupa I

Irlandia 1 – 0 Grecja

(Caldwell 45′)

Grupa A

Kosowo 0 – 5 Rosja

(Shala 1′ (sam.), Korovkina 33′, Smirnova 47′ 53′, Fedorova 50′)

Grupa G

Serbia 8 – 1 Płn. Macedonia

(Poljak 4′ 8′, Filipović 45′ 53′, Damjanović 49′, Čanković 52′ 90+2′, Radojičić 72′ – Rochi 14′)

7 marca 

Grupa D Polska – Mołdawia


Tournoi de France

Niderlandy 0 – 0 Brazylia

Francja 1 – 0 Kanada

(Asseyi 54′)

Tabela – matchday 1

SheBelieves Cup

Hiszpania 3 – 1 Japonia

(Putellas 8′, L. Garcia 48′ 78′ – Iwabuchi 44′)

USA 2 – 0 Anglia

(Press 53′, Lloyd 55′)

Tabela – matchday 1

Algarve Cup

Dania 1 – 2 Norwegia

(Harder 7′ – Thorsnes 13′, Jensen 90+3′)

Niemcy 1 – 0 Szwecja

(Huth 34′)

Nowa Zelandia 1 – 1 Belgia (k. 7-6)

(Chance 37′ – Velde 89′)

Portugalia 1 – 2 Włochy

(Silva 34′ – Linari 75′, Girelli 90+4′)

Algarve Cup 2020 – półfinały

Pinatar Cup

Irlandia Północna 0 – 1 Islandia

(Brynjarsdottir 23′)

Ukraina 0 – 3 Szkocja

(Thomas 22′ 72′, Emslie 77′)

|1| Szkocja………………..| 1m | 3p | 3 – 0 |

|2| Islandia……………….| 1m | 3p | 1 – 0 |

|3| Irlandia Płn………..| 1m | 0p | 0 – 1 |

|4| Ukraina………………| 1m | 0p | 0 – 3 |


Turkish Womens Cup

Grupa A

Węgry 2 – 1 BIIK Kazygurt

(Zagor 22′, Nemeth 77′ – Ihezuo 38′)

Rumunia 4 – 1 Hong Kong

(Papp 8′, Predoi 29′, Rus 67′, Spanu 75′ – Sneha Limbu 21′)

 

|1| Rumunia……………….| 1m | 3p | 4 – 1 |

|2| Węgry……………………| 1m | 3p | 2 – 1 |

|3| BIIK Kazygurt……..| 1m | 0p | 1 – 2 |

|4| Hong Kong…………..| 1m | 0p | 1 – 4 |

 

Grupa B

Chile 3 – 0 Ghana

(Araya 54′(k), Saez 56′, Pardo 71′)

Kenia 2 – 0 Irlandia Północna U19

(Bundi 62′, Shikangwa 75′)

 

|1| Chile………………………….| 1m | 3p | 3 – 0 |

|2| Kenia…………………………| 1m | 3p | 2 – 0 |

|3| Irlandia Płn U19……..| 1m | 0p | 0 – 2 |

|4| Ghana……………………….| 1m | 0p | 0 – 3 |


Cyprus Cup

Chorwacja 1 – 1 Meksyk

(Lojna 20′ – Franco 3′)

Czechy 1 – 1 Finlandia

(Westerlund 48′ (sam.) – Collin 68′)

Słowacjapauzuje


Towarzyskie

Armenia 1 – 1 Litwa

Szwajcaria 1 – 1 Austria 

(Megroz 87′ – Aigbogun 8′(sam.)) 

Walia 2 – 0 Estonia

(Wynne 70′, Lawrence)

 

 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.