Dzień otwarty w Akademii Piłkarskiej LG

– fot. Anna Langowska

Akademia Piłkarska LG zaprasza dziewczęta z roczników 2004-2008 z całej Polski na dzień otwarty klubu. Już w najbliższy poniedziałek (2.03) od 9:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Traugutta 29 chętne zawodniczki oraz ich rodzice będą mogli zobaczyć jak funkcjonuje jedna znajwiększych kobiecych akademii piłkarskich w północy kraju.

Plan dnia otwartego:

  • 9:30 Uroczyste otwarcie przez dyrektora Akademii, Tomasza Bocheńskiego
  • 10:00-11:30 Trening
  • 12:30* Wizyta w szkole i internacie
  • 17:30 Obserwacja treningu pierwszego zespołu

*Dla chętnych

Trening zostanie przeprowadzony przez Karola Złonkiewicza i Macieja Gościniaka. Są to trenerzy zespołów, które występują na co dzień w Centralnej Lidze Juniorek U15 i U17. Tworzymy w klubie środowisko, gdzie wszyscy wzajemnie starają się sobie pomagać, ale również gdzie rywalizacja napędza piłkarki do rozwoju, do tego by z dnia na dzień stawać się lepszą – mówi trener Gościniak – Więc jeśli kochasz piłkę i chcesz w przyszłości zostać profesjonalną piłkarką, APLG jest idealnym miejscem gdzie możesz spełniać swoje marzenia – dodaje.

– fot. Anna Langowska

Po treningu chętnie zawodniczki wraz z rodzicami będą mogły udać się do szkoły, aby zobaczyć jak podopieczne APLG uczą się w klasie sportowej.
Jestem bardzo zadowolona z wyboru, którego dokonałam w ubiegłym roku – mówi Julia Formela – APLG jest najlepszym klubem zajmującym się trenowaniem dziewcząt w piłce nożnej. Treningi odbywają się w godzinach, które nie kolidują z zajęciami w szkole. Dzięki przynależności do APLG mam możliwość uczenia się i robienia tego co kocham, czyli trenowania piłki nożnej – chwali
reprezentantka Polski do lat 17.

Chętne dziewczęta, które chciałyby wziąć udział w dniu otwartym zapraszamy do kontaktu z klubem: biuro@aplg.pl

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.