#AMP : Znamy najlepszą czwórkę Mistrzostw !

 Po dwóch dniach pasjonującego turnieju poznaliśmy najlepszą czwórkę Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu 2020. W niedzielę w poznańskim turnieju o medale zagrają: UJ Kraków, UWM Olsztyn, PWSZ Wałbrzych i UG Gdańsk.

Już w niedzielę w Hali UAM w pierwszym półfinale (10:00) UG Gdańsk podejmie PWSZ Wałbrzych, a UJ Kraków zmierzy się z zespołem ze stolicy Warmii i Mazur (11:00). Mecz o złoto zaplanowano na godzinę 15:00.

 


Sobota 22.02.2020
Hala UAM ul. Zagajnikowa

GodzinaNrMeczWynik
    
10.0017UG Gdańsk – SGGW Warszawa1:0
11.0019UAM Poznań – PWr Wrocław3:0
12.0021UMCS Lublin – UEK Kraków3:1
13.0023AWF Poznań – UJ Kraków 1:3 
15.0025UEK Kraków (III A) – AWF Poznań (III D) 1:3 
16.0027UG Gdańsk (IA) – UAM Poznań (II D) 3:1 
17.0029UJ Kraków (ID) – UMCS Lublin (II A) 7:1 
18.00 PWr Wrocław-PP Poznań (mecz o II miejsce w typie Uczelni technicznych) 4:5 

 

Sobota 22.02.2020
Hala UP ul. Dojazd

GodzinaNrMeczWynik
    
10.0018PŚ Gliwice – UJK Kielce 4:0 
11.0020UW Warszawa – PP Poznań3:2
12.0022PWZS Tarnów – Usz Szczecin3:3
13.0024UWM Olsztyn – PWSZ Wałbrzych 0:9 
15.0026PŚ Gliwice (III B) – UW Warszawa (III C) 2:5 
16.0028PWSZ Wałbrzych (IC) – USZ Szczecin (II B)5:5 k(5:4)
17.0030PWSZ Tarnów (IB) – UWM Olsztyn (IIC) 1:1 k(1:3) 
18.00 Ewentualny mecze w typach 

 

Niedziela 23.02.2020
Hala UAM ul. Zagajnikowa

GodzinaNrMeczWynik
    
10.0036UG Gdańsk – PWSZ Wałbrzych 
11.0037UJ Kraków – UWM Olsztyn 
13.0038AWF Poznań  – UW Warszawa (Mecz o IX m) 
14.0039Mecz o III Miejsce 
15.0040FINAŁ 

 

Niedziela 23.02.2020
Hala UP ul. Dojazd

GodzinaNrMeczWynik
    
9.0031UAM Poznań – USZ Szczecin 
10.0032UMCS Lublin – PWSZ Tarnów 
11.0033UEK Kraków – PŚ Gliwice (Mecz o XI m) 
12.0034Mecz o VII m (przegr. z 31 i 32) 
13.0035Mecz o V m (wygr. z 31 i 32) 

 


 

Piątek 21.02.2020 
Hala UAM ul. Zagajnikowa

GodzinaNrMeczWynik
    
9.001UEK Kraków – SGGW Warszawa 4:1
10:003UG Gdańsk – UMCS Lublin 1:1
11.305UJ Kraków – PWr Wrocław 10:1
12.307UAM Poznań – AWF Poznań 3:0
13.309SGGW Warszawa – UMCS Lublin 4:2
14.3011UEK Kraków – UG Gdańsk  1:3 
15.3013PWr Wrocław – AWF Poznań 2:5
16.3015UJ Kraków – UAM Poznań 3:0

 

Piątek 21.02.2020
Hala UP ul. Dojazd

GodzinaNrMeczWynik
    
9.002Usz Szczecin – UJK Kielce 8:1
10.004PŚ Gliwice – PWSZ Tarnów 0:5
11.006PWSZ Wałbrzych – PP Poznań 5:2
12.008UW Warszawa – UWM Olsztyn 2:4
13.0010UJK Kielce – PWSZ Tarnów  2:8 
14.0012Usz Szczecin – PŚ Gliwice 4:0
15.0014PP Poznań – UWM Olsztyn 2:3
16.0016PWSZ Wałbrzych – UW Warszawa 3:1

 

Grupa „A”

 UEK
Kraków
UG
Gdańsk
UMCS
Lublin
SGGW
Warszawa
BramkiPunktyMiejsce
UEK
Kraków
———-1:31:3 4:1 6 / 7III 
UG
Gdańsk
3:1 ———-1:1 1:05 / 27
UMCS
Lublin
3:1 1:1———- 2:4  6 / 6II 
SGGW
Warszawa
1:4 0:1 4:2 ———- 5 / 7 3IV 

 

Grupa „B”

 Usz
Szczecin

Gliwice
PWSZ
Tarnów
UJK
Kielce
BramkiPunktyMiejsce
Usz
Szczecin
———- 4:03:38:115 / 4 7 II

Gliwice
 0:4———- 0:5 4:0  4 / 93 III
PWSZ
Tarnów
 3:3 5:0———-8:216 / 5  7  I
UJK
Kielce
 1:8 0:4 2:8 ———-3 / 200 IV

 

Grupa „C”

 PWSZ
Wałbrzych
UW
Warszawa
UWM
Olsztyn
PP
Poznań
BramkiPunktyMiejsce
PWSZ
Wałbrzych
 ———-3:1 9:0 5:2  17/3 9 I 
UW
Warszawa
 1:3 ———-2:4 3:2 6 / 93 III
UWM
Olsztyn
 0:94:2 ———- 3:2  7/13 6 II
PP
Poznań
 2:5 2:3 2:3  ———-6 / 11  0  IV

 

Grupa „D”

 UJ
Kraków
UAM
Poznań
AWF
Poznań
PWr
Wrocław
BramkiPunktyMiejsce
UJ
Kraków
 ———- 3:03:1 10:1 16/2  9I
UAM
Poznań
 0:3 ———- 3:03:0  6 / 36 II 
AWF
Poznań
 1:3  0:3  ———-5:2 6/8  3III
PWr
Wrocław
 1:10 0:3 2:5 ———- 3 / 180 IV 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.