AMP : Czas na futsalowe święto w Poznaniu

 Zaczyna się futsalowe święto -finał AMPów, czyli to co wszystkie futsalistki kochają najbardziej. Szesnaście akademickich ekip powalczy w zbliżający się weekend o triumf w Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet. Tytułu broni Uniwersytet Jagielloński, a gospodarzem jest AZS UAM Poznań.

Co bardzo ciekawe na cały turniej oficjalne piłki stworzyła firma MASITA, która dostarcza również piłki na rozgrywki Ekstraligi Futsalu Kobiet.

 


GRUPA A

1. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
2. Uniwersytet Gdański
3. Uniwersytet Marii Curie– Skłodowskiej w Lublinie
4. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

GRUPA B

1. Uniwersytet Szczeciński
2. Politechnika Śląska w Gliwicach
3. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
4. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

GRUPA C

1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
2. Uniwersytet Warszawski
3. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
4. Politechnika Poznańska

GRUPA D

1. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
2. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
3. Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu
4. Politechnika Wrocławska

 

Adresy:

Sala sportowa UAM Ul. Zagajnikowa 9 (grupa A i D, mecze finałowe)
Sala sportowa UP Ul. Dojazd 7 (grupa B i C, mecze o miejsca)


Harmonogram gier

Piątek 21.02.2020 
Hala UAM ul. Zagajnikowa

GodzinaNrMeczWynik
    
9.001UEK Kraków – SGGW Warszawa 
10:003UG Gdańsk – UMCS Lublin 
11.305UJ Kraków – PW Wrocław 
12.307UAM Poznań – AWF Poznań 
13.309SGGW Warszawa – UMCS Lublin 
14.3011UEK Kraków – UG Gdańsk 
15.3013PW Wrocław – AWF Poznań 
16.3015UJ Kraków – UAM Poznań 

 

Piątek 21.02.2020
Hala UP ul. Dojazd

GodzinaNrMeczWynik
    
9.002Usz Szczecin – UJK Kielce 
10.004PŚ Gliwice – PWSZ Tarnów 
11.006PWSZ Wałbrzych – PP Poznań 
12.008UW Warszawa – UWM Olsztyn 
13.0010UJK Kielce – PWSZ Tarnów 
14.0012Usz Szczecin – PŚ Gliwice 
15.0014PP Poznań – UWM Olsztyn 
16.0016PWSZ Wałbrzych – UW Warszawa 

Sobota 22.02.2020
Hala UAM ul. Zagajnikowa

GodzinaNrMeczWynik
    
10.0017UG Gdańsk – SGGW Warszawa 
11.0019UAM Poznań – PW Wrocław 
12.0021UMCS Lublin – UEK Kraków 
13.0023AWF Poznań – UJ Kraków 
15.0025III A – III D 
16.0027I A – II D 
17.0029I D – II A 
18.00 Ewentualny mecze w typach 

 

Sobota 22.02.2020
Hala UP ul. Dojazd

GodzinaNrMeczWynik
    
10.0018PŚ Gliwice – UJK Kielce 
11.0020UW Warszawa – PP Poznań 
12.0022PWZS Tarnów – Usz Szczecin 
13.0024UWM Olsztyn – PWSZ Wałbrzych 
15.0026III B – III C 
16.0028I C – II B 
17.0030I B II C 
18.00 Ewentualny mecze w typach 

 

Niedziela 23.02.2020
Hala UAM ul. Zagajnikowa

GodzinaNrMeczWynik
    
10.0036Wygrani (IA – IID) –( IC – IIB) 
11.0037Wygrani (ID – IIA)-(IB – IIC) 
13.0038Mecz o IXm (wygrani 25 i 26) 
14.0039Mecz o III Miejsce 
15.0040FINAŁ 

 

Niedziela 23.02.2020
Hala UP ul. Dojazd

GodzinaNrMeczWynik
    
9.0031Przegrani (IA – IID) – ( IC – IIB) 
10.0032Przegrani (ID – IIA) – (IB – IIC) 
11.0033Mecz o XIm (przegr. 25 i 26) 
12.0034Mecz o VII m (przegr. z 33 i 34) 
13.0035Mecz o V m (wygr. z 33 i 34) 

 

Grupa „A”

 UEK
Kraków
UG
Gdańsk
UMCS
Lublin
SGGW
Warszawa
Punkty
Bramki
Miejsce
UEK
Kraków
———-     
UG
Gdańsk
 ———-    
UMCS
Lublin
  ———-   
SGGW
Warszawa
   ———-  

 

Grupa „B”

 Usz
Szczecin

Gliwice
PWSZ
Tarnów
UJK
Kielce
Punkty
Bramki
Miejsce
Usz
Szczecin
———-     

Gliwice
 ———-    
PWSZ
Tarnów
  ———-   
UJK
Kielce
   ———-  

 

Grupa „C”

 PWSZ
Wałbrzych
UW
Warszawa
UWM
Olsztyn
PP
Poznań
Punkty
Bramki
Miejsce
PWSZ
Wałbrzych
 ———-     
UW
Warszawa
  ———-    
UWM
Olsztyn
   ———-   
PP
Poznań
    ———-  

 

Grupa „D”

 UJ
Kraków
UAM
Poznań
AWF
Poznań
PW
Wrocław
Punkty
Bramki
Miejsce
UJ
Kraków
 ———-     
UAM
Poznań
  ———-    
AWF
Poznań
   ———-   
PW
Wrocław
    ———-  

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.