I edycja turnieju WARMIA MAZURY CUP za nami (foto)

  W niedzielę odbyła się pierwsza edycja turnieju Warmia Mazury Cup 2020. W turnieju wzięło udział pięć zespołów w kategorii U10:
Tucholanka Tuchola, Stomilanki Olsztyn, Akademia Piłkarska LG, Pogoń Tczew, Włókniarz Białystok

oraz osiem w kategorii U12: Akademia Piłkarska LG, Włókniarz Białystok, Tucholanka Tuchola I, Tucholanka Tuchola II, AP Jagiellonia Białystok I. AP Jagiellonia Białystok II, Stomilanki Olsztyn I, Stomilanki Olsztyn II

KATEGORIA U10 WYNIKI:

Stomilanki Olsztyn- Włókniarz Białystok 1-1
Pogoń Tczew- Akademia Piłkarska LG 4-0
Tucholanka Tuchola- Stomilanki Olsztyn 1-1
Włókniarz Białystok- Pogoń Tczew 1-1
Akademia Piłkarska LG- Tucholanka Tuchola 1-0
Stomilanki Olsztyn- Pogoń Tczew 1-0
Włókniarz Białystok- Akademia Piłkarska LG 2-1
Tucholanka Tuchola- Pogoń Tczew 2-0
Stomilanki Olsztyn- Akademia Piłkarska LG 0-1
Włókniarz Białystok- Tucholanka Tuchola 3-1

Mecz o miejsce 4:

Pogoń Tczew- Tucholanka Tuchola 0-1

Mecze o miejsca 1-3:

Włókniarz Białystok- Akademia Piłkarska LG 3-0
Akademia Piłkarska LG- Stomilanki Olsztyn 2-0
Stomilanki Olsztyn- Włókniarz Białystok 0-0

Klasyfikacja końcowa:

1. Włókniarz Białystok
2. Akademia Piłkarska LG
3. Stomilanki Olsztyn
4. Tucholanka Tuchola
5. Pogoń Tczew

Indywidualną nagrodą dla najlepszej bramkarki została wyróżniona piłkarka Stomilanek Nikola Iwańska. Najwięcej bramek strzeliła Dominika Rossek z Tucholanki, a MVP turnieju została Aleksandra Hodujko z Włókniarza Białystok.


KATEGORIA U12 WYNIKI:

Grupa A:

Stomilanki Olsztyn I- Włókniarz Białystok 1-1
Tucholanka Tuchola II- AP Jagiellonia Białystok II 1-0
Stomilanki Olsztyn I- AP Jagiellonia Białystok II 3-0
Włókniarz Białystok- Tucholanka Tuchola II 1-1
Stomilanki Olsztyn I- Tucholanka Tuchola II 0-1
Włókniarz Białystok- AP Jagiellonia Białystok II 4-0

Grupa B:

Stomilanki Olsztyn II- Akademia Piłkarska LG 1-0
Tucholanka Tuchola I- AP Jagiellonia Białystok I 1-0
Stomilanki Olsztyn II- AP Jagiellonia Białystok I 1-1
Stomilanki Olsztyn II- Tucholanka Tuchola I 0-0
Akademia Piłkarska LG- Tucholanka Tuchola I 0-0
Akademia Piłkarska LG- AP Jagiellonia Białystok I 2-3

Mecz o 7 miejsce:

AP Jagiellonia Białystok II- Akademia Piłkarska LG 0-3

Mecz o 5 miejsce:

Stomilanki Olsztyn I- AP Jagiellonia Białystok I 1-0

Półfinały:

Tucholanka Tuchola II- Tucholanka Tuchola I 3-0
Stomilanki Olsztyn II- Włókniarz Białystok 1-0

Mecz o 3 miejsce:

Tucholanka Tuchola I- Włókniarz Białystok 0-1

Finał:

Tucholanka Tuchola II- Stomilanki Olsztyn II 0-2

Klasyfikacja końcowa:

1. Stomilanki Olsztyn II
2. Tucholanki Tuchola II
3. Włókniarz Białystok
4. Tucholanka Tuchola I
5. Stomilanki Olsztyn I
6. AP Jagiellonia Białystok I
7. Akademia Piłkarska LG
8. AP Jagiellonia Białystok II

W tej kategorii nagroda dla najlepszej bramkarki powędrowała do Dominiki Gontar z Włókniarza Białystok, najlepszą strzelczynią została Lena Myszk z Akademii Piłkarskiej LG, a MVP turnieju została zawodniczka Stomilanek Zuzanna Frydrych.

Po meczach grupowych, mecz pokazowy rozegrały piłkarki pierwszej drużyny Stomilanek, które występują w pierwszej lidze.

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.