AMP : UEK wygrywa w Krakowie. Osiem drużyn w finałach

Zakończył się turniej półfinałowy B Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu kobiet. Turniej w Krakowie zdecydowanie wygrały gospodynie, czyli AZS UEK pokonując w finale 4:0 UMCS Lublin.

Do turnieju finałowego oprócz dwóch wspomnianych drużyn awansowały : PWSZ Wałbrzych, PWSZ Tarnów, UJ Kraków, Politechnika Śląska w Gliwicach, UJK Kielce i Politechnika Wrocławska.

Półfinał północny odbędzie się od 6 do 9 lutego, a organizatorem jest AZS Uniwersytetu Warszawskiego. Najlepsze zespołu awansują do finałów (Poznań, 20-23.02.2020), gdzie już czeka AZS UAM Poznań.

 

Grupa APWSZ TarnówPWSZ Nowy SączPWr
Wrocław
PktMiejsce
PWSZ TarnówX13:06:261
PWSZ Nowy Sącz0:13X1:203
PWr Wrocław2:62:1X32

 

Grupa BUJ Kraków UP Kraków PRz Rzeszów UWr Wrocław PktMiejsce
UJ KrakówX3:03:013:091
UP Kraków0:3X4:21:142
PRz Rzeszów0:32:4X3:314
UWr Wrocław0:131:13:3X23

 

Grupa CPO Opole UEK KrakówUR Rzeszów AWF Kraków PktMiejsce
PO OpoleX2:46:28:362
UEK Kraków4:2X6:16:191
UR Rzeszów2:61:6X3:233
AWF Kraków3:81:62:3X04

 

Grupa DUJD Częstochowa UMCS Lublin UŚ Katowice Pkt Miejsce 
UJD CzęstochowaX0:22:032
UMCS Lublin2:0X1:061
UŚ Katowice0:20:1X03

 

Grupa EAGH Kraków AWF WrocławAWF Katowice PŚ Gliwice Pkt Miejsce 
AGH KrakówX0:21:30:204
AWF Wrocław2:0X3:53:262
AWF Katowice3:15:3X0:663
PŚ Gliwice2:02:36:0X61

 

Grupa FPWSZ Wałbrzych PL Lublin UJK Kielce UM Lublin Pkt Miejsce 
PWSZ WałbrzychX9:08:17:091
PL Lublin0:9X2:20:214
UJK Kielce1:82:2X4:242
UM Lublin0:72:02:4X33

 

drugi etap

Grupa XPWSZ Tarnów PŚ GliwicePO OpolePkt Miejsce 
PWSZ TarnówX6:16:461
PŚ Gliwice1:6X4:232
PO Opole4:62:4X03

 

Grupa YUJ KrakówPWSZ WałbrzychUJD CzęstochowaPkt Miejsce 
UJ KrakówX0:14:032
PWSZ Wałbrzych1:0X6:061
UJD Częstochowa0:40:6X03

 

Grupa ZUEK KrakówPWr WrocławAWF WrocławPkt Miejsce 
UEK KrakówX6:35:061
PWr Wrocław3:6X6:432
AWF Wrocław0:54:6X03

 

Grupa WUMCS LublinUP KrakówUJK KielcePkt Miejsce 
UMCS LublinX0:02:141
UP Kraków0:0X0:413
UJK Kielce1:24:0X32

 

Grupa QPWSZ Nowy SączUR RzeszówAWF KatowicePkt Miejsce 
PWSZ Nowy SączX1:30:503
UR Rzeszów3:1X2:332
AWF Katowice5:03:2X61

 

Grupa RUWr WrocławUŚ KatowiceUM LublinPkt Miejsce 
UWr WrocławX4:24:261
UŚ Katowice2:4X0:01 
UM Lublin2:40:0X1 

 

 

Piątek – 24.01.2020

Godzina UEK – grupa C i EWynik AWF -grupa D i FWynik SA PSP – grupy A i BWynik
9:00EPŚ Gliwice –
AWF Katowice
6:0DUMCS Lublin –
UŚ Katowice
1:0UJ Kraków –
UP Kraków
3:0
10:00EAGH Kraków –
AWF Wrocław
0:2FPL Lublin –
UM Lublin
0:2APWSZ Tarnów – PWSZ Nowy Sącz13:0
11:00CUEK Kraków –
AWF Kraków
6:1FUJK Kielce –
PWSZ Wałbrzych
1:8BUWr Wrocław –
PRz Rzeszów
3:3
12:00CUR Rzeszów –
PO Opole
2:6DUJD Częstochowa – UMCS Lublin0:2APWSZ Nowy Sącz – PWr Wrocław1:2
13:00EAGH Kraków –
PŚ Gliwice
0:2FPWSZ Wałbrzych – UM Lublin7:0BUJ Kraków –
UWr Wrocław
13:0
14:00EAWF Wrocław –
AWF Katowice
3:5FPL Lublin –
UJK Kielce
2:2BUP Kraków –
PRz Rzeszów
4:2
15:00CPO Opole –
AWF Kraków
8:3DUŚ Katowice –
UJD Częstochowa
0:2APWr Wrocław – PWSZ Tarnów2:6
16:00CUEK Kraków –
UR Rzeszów
6:1      

 

Sobota 25.01.2020

Godzina UEKWynik AWFWynik SA PSPWynik
9:00EAWF Wrocław –
PŚ Gliwice
3:2FUM Lublin –
UJK Kielce
2:4BUP Kraków –
UWr Wrocław
1:1
10:00EAWF Katowice – AGH Kraków3:1FPWSZ Wałbrzych –
PL Lublin
9:0BPRz Rzeszów –
UJ Kraków
0:3
11:00CPO Opole –
UEK Kraków
2:4CAWF Kraków –
UR Rzeszów
2:3   
2 ETAP
13:00 X PWSZ Tarnów – PŚ Gliwice (1A – 1E)6:1QAWF Katowice – PWSZ Nowy Sącz (3E – 3A)5:0YUJD Częstochowa – UJ Kraków (2D -1B)0:4
14:00ZPWr Wrocław – AWF Wrocław (2A – 2E)6:4RUWr  Wrocław – UŚ Katowice (3B – 3D)4:2WUMCS Lublin – UP Kraków (1D – 2B)0:0
15:00XPO Opole – PWSZ Tarnów (2C – 1A)4:6QUR Rzeszów – AWF Katowice (3C – 3E)2:3YPWSZ Wałbrzych -UJD Częstochowa (1F – 2D)6:0
16:00ZUEK Kraków – PWr Wrocław (1C – 2A)6:3RUM Lublin – UWr Wrocław (3F – 3B)2:4W UJK Kielce – UMCS Lublin (2F – 1D)1:2
17:00XPŚ Gliwice – PO Opole (1E – 2C)4:2QPWSZ Nowy Sącz – UR Rzeszów (3A – 3C)1:3YUJ Kraków – PWSZ Wałbrzych (1B – 1F)0:1
18:00ZAWF Wrocław – UEK Kraków (2E – 1C)0:5RUŚ Katowice – UM Lublin (3D – 3F)0:0WUP Kraków – UJK Kielce (2B -2F)0:4

 

Niedziela 26.01.2020

GodzinaUEKWynikSA PSPWynik
9:00Półfinał 1 (PWSZ Tarnów – UMCS Lublin)0:1Mecz o miejsca 5-8 (PŚ Gliwice – UJK Kielce)3:0
10:00Półfinał 2 (PWSZ Wałbrzych – UEK Kraków)0:2Mecz o miejsca 5-8 (UJ Kraków – PWr Wrocław)4:0
11:00Mecz o miejsca 9-12 (PO Opole – UP Kraków)7:0Mecz o miejsca 9-12 (UJD Częstochowa – AWF Wrocław)5:0
12:00Mecz o 3 miejsce (PWSZ Tarnów – PWSZ Wałbrzych)2:7Mecz o 7 miejsce (UJK Kielce – PWr Wrocław)1:0
13:00Finał (UMCS Lublin – UEK Kraków)0:4Mecz o 5 miejsce (PŚ Gliwice – UJ Kraków)0:3
14:00Zakończenie turniejuMecz o 9 miejsce (PO Opole – UJD Częstochowa)2:4

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.