#AMP : Wyniki z pierwszego dnia turnieju w Krakowie


 

 

Grupa APWSZ TarnówPWSZ Nowy SączPWr
Wrocław
PktMiejsce
PWSZ TarnówX13:06:261
PWSZ Nowy Sącz0:13X1:203
PWr Wrocław2:62:1X32

 

Grupa BUJ Kraków UP Kraków PRz Rzeszów UWr Wrocław PktMiejsce
UJ KrakówX3:0 13:06 
UP Kraków0:3X4:2 3 
PRz Rzeszów 2:4X3:31 
UWr Wrocław0:13 3:3X1 

 

Grupa CPO Opole UEK KrakówUR Rzeszów AWF Kraków PktMiejsce
PO OpoleX 6:28:36 
UEK Kraków X6:16:16 
UR Rzeszów2:61:6X   
AWF Kraków3:81:6 X  

 

Grupa DUJD Częstochowa UMCS Lublin UŚ Katowice Pkt Miejsce 
UJD CzęstochowaX0:22:032
UMCS Lublin2:0X1:061
UŚ Katowice0:20:1X03

 

Grupa EAGH Kraków AWF WrocławAWF Katowice PŚ Gliwice Pkt Miejsce 
AGH KrakówX0:2 0:2  
AWF Wrocław2:0X3:5 3 
AWF Katowice 5:3X0:63 
PŚ Gliwice2:0 6:0X6 

 

Grupa FPWSZ Wałbrzych PL Lublin UJK Kielce UM Lublin Pkt Miejsce 
PWSZ WałbrzychX 8:17:06 
PL Lublin X2:20:21 
UJK Kielce1:82:2X 1 
UM Lublin0:72:0 X3 

 

Piątek – 24.01.2020

Godzina UEK – grupa C i EWynik AWF -grupa D i FWynik SA PSP – grupy A i BWynik
9:00EPŚ Gliwice –
AWF Katowice
6:0DUMCS Lublin –
UŚ Katowice
1:0UJ Kraków –
UP Kraków
3:0
10:00EAGH Kraków –
AWF Wrocław
0:2FPL Lublin –
UM Lublin
0:2APWSZ Tarnów – PWSZ Nowy Sącz13:0
11:00CUEK Kraków –
AWF Kraków
6:1FUJK Kielce –
PWSZ Wałbrzych
1:8BUWr Wrocław –
PRz Rzeszów
3:3
12:00CUR Rzeszów –
PO Opole
2:6DUJD Częstochowa – UMCS Lublin0:2APWSZ Nowy Sącz – PWr Wrocław1:2
13:00EAGH Kraków –
PŚ Gliwice
0:2FPWSZ Wałbrzych – UM Lublin7:0BUJ Kraków –
UWr Wrocław
13:0
14:00EAWF Wrocław –
AWF Katowice
3:5FPL Lublin –
UJK Kielce
2:2BUP Kraków –
PRz Rzeszów
4:2
15:00CPO Opole –
AWF Kraków
8:3DUŚ Katowice –
UJD Częstochowa
0:2APWr Wrocław – PWSZ Tarnów2:6
16:00CUEK Kraków –
UR Rzeszów
6:1      

 

Sobota 25.01.2020

Godzina UEKWynik AWFWynik SA PSPWynik
9:00EAWF Wrocław –
PŚ Gliwice
 FUM Lublin –
UJK Kielce
 BUP Kraków –
UWr Wrocław
 
10:00EAWF Katowice – AGH Kraków FPWSZ Wałbrzych –
PL Lublin
 BPRz Rzeszów –
UJ Kraków
 
11:00CPO Opole –
UEK Kraków
 CAWF Kraków –
UR Rzeszów
    
2 ETAP
13:00 1A – 1E  3E – 3A  2D – 1B 
14:00 2A – 2E  3B – 3D  1D – 2B 
15:00 2C – 1A  3C – 3E  1F – 2D 
16:00 1C – 2A  3F – 3B  2F – 1D 
17:00 1E – 2C  3A – 3C  1B – 1F 
18:00 2E – 1C  3D – 3F  2B -2F 

 

Niedziela 26.01.2020

GodzinaUEKWynikSA PSPWynik
9:00Półfinał 1 Mecz o miejsca 5-8 
10:00Półfinał 2 Mecz o miejsca 5-8 
11:00Mecz o miejsca 9-12 Mecz o miejsca 9-12 
12:00Mecz o 3 miejsce Mecz o 7 miejsce 
13:00Finał Mecz o 5 miejsce 
14:00Zakończenie turniejuMecz o 9 miejsce 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.