Połączyła ich piłka

 Dla ludzi futbolu trwa sezon urlopowy i przygotowawczy. Nie gra ani męska Ekstraklasa, ani kobiece rozgrywki ligowe. Przebywająca obecnie na urlopie w Tajlandii Karolina Bojar na swoim Instagramie pochwaliła się pięknym wydarzeniem.

 Urodziwa pani arbiter przyjęła oświadczyny od Daniela Stefańskiego. 42-latek na co dzień jest sędzią międzynarodowym oraz prowadzi spotkania w PKO BP Ekstraklasie. Karolina natomiast prowadzi spotkania w niższych klasach rozgrywkowych oraz w Pierwszej Lidze kobiet.

O związku sędziowskiej pary mówiło się od jakiegoś czasu. Oboje najpierw zaprzeczali, jednak polecieli razem do Tajlandii.

Życzymy szczęścia!

View this post on Instagram

We want to share our happiness with you! I said YES in the unreal stunning Pileh Lagoon in Phi Phi Island 💍♥️ I’m so lucky to know that our love, exceptional friendship, trainings and long discussions about match situations will last forever 🥰 Love you @danielstefanski_official! Chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem! Powiedziałam TAK w przepięknej, szmaragdowej wodzie laguny Pileh na wyspach Phi Phi 💍♥️ Jestem szczęśliwa na myśl, że nasza miłość, wyjątkowa przyjaźń, wspólne treningi i dyskusje o boiskowych kontro będą trwały wiecznie 🥰 Kocham Cię @danielstefanski_official! #engagement #engagementring #Isaidyes #proposal #magicmoment #love #fiance #PhiPhiIsland #PilehLagoon #Thailand #loveofmylife #holiday #couplegoals #referees #myman #engaged #wedidit

A post shared by Karolina Bojar (@bojarmeow) on

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.