#futsal : IPA Poznań z wielkopolskim Pucharem Polski (foto)
Futsal kobiet III liga IV liga Młodzieżowe Mistrzostwa Futsalu Polska

W sobotę (21.12) w Poznaniu na hali Campusu Morasko rozegrano turniej finałowy Pucharu Polski w futsalu na szczeblu województwa wielkopolskiego. Po zaciętym turnieju zwyciężyła drużyna IPA Poznań (reprezentacja Policji), która pokonała w finale LZS Juna Trans Stare Oborzyska 4:1.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Paulina Kwiatkowska (IPA Poznań), najlepszą bramkarką Marta Sobkowik (Juna Trans), a Królową Strzelczyń z dziewięcioma golami na koncie została Dominika Kubka (LFA Turek).

Triumfator otrzymał okazały Puchar oraz voucher o wartości 1000 zł na sprzęt sportowy firmy Macron. Już w styczniu IPA Poznań będzie reprezentowała Wielkopolskę na szczeblu międzywojewódzkim.