Nabór do Lechii Gdańsk

 

Trwa nabór do zespołu Lechii Gdańsk kobiet. Biało-Zielone są liderkami no10.pl III Ligi Kobiet. W najbliższym czasie pojawi się niepowtarzalna okazja dołączenia do drużyny, walczącej o awans do II Ligi!

Lechia Gdańsk otworzyła sekcję kobiecą przed sezonem 2019/2020. Żeńska drużyna już w pierwszych miesiącach gry z herbem klubu ekstraklasowego na piersi znakomicie radzi sobie w no10.pl III Lidze Kobiet. Po rundzie jesiennej Lechistki przewodzą tabeli i mają duże szanse na udział w barażu o awans do II Ligi. 

– Bycie kapitanem jest fajnym uczuciem, a już w ogóle Lechii Gdańsk. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt. Cały Gdańsk żyje piłką, więc jestem dumna, kiedy w dniu meczowym widzę wszędzie flagi Lechii – powiedziała kapitan Lechii Lidia Zakrzewska. 

– Poszukujemy zawodniczek na dobrym poziomie, chcących się rozwijać i grać w klubie z tradycjami. Od niedawna tworzymy historię piłki kobiecej w Lechii. Pojawiła się okazja, aby stać się jej częścią. W połowie sezonu prowadzimy w tabeli. W rundzie wiosennej chcemy być jeszcze lepsi, dlatego budujemy silną drużynę – skomentował trener Lechii Robert Bandrowski.

Po przerwie zimowej Lechistki wznowią treningi 7 stycznia. Aby mieć możliwość udziału w treningu z piłkarkami Lechii należy skontaktować się z Trenerem Robertem Bandrowskim (nr tel. 603 797 263). Zawodniczki Lechii trenują na boisku przy ulicy Traugutta 29. 

 

 

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.