Nabór do Lechii Gdańsk

 

Trwa nabór do zespołu Lechii Gdańsk kobiet. Biało-Zielone są liderkami no10.pl III Ligi Kobiet. W najbliższym czasie pojawi się niepowtarzalna okazja dołączenia do drużyny, walczącej o awans do II Ligi!

Lechia Gdańsk otworzyła sekcję kobiecą przed sezonem 2019/2020. Żeńska drużyna już w pierwszych miesiącach gry z herbem klubu ekstraklasowego na piersi znakomicie radzi sobie w no10.pl III Lidze Kobiet. Po rundzie jesiennej Lechistki przewodzą tabeli i mają duże szanse na udział w barażu o awans do II Ligi. 

– Bycie kapitanem jest fajnym uczuciem, a już w ogóle Lechii Gdańsk. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt. Cały Gdańsk żyje piłką, więc jestem dumna, kiedy w dniu meczowym widzę wszędzie flagi Lechii – powiedziała kapitan Lechii Lidia Zakrzewska. 

– Poszukujemy zawodniczek na dobrym poziomie, chcących się rozwijać i grać w klubie z tradycjami. Od niedawna tworzymy historię piłki kobiecej w Lechii. Pojawiła się okazja, aby stać się jej częścią. W połowie sezonu prowadzimy w tabeli. W rundzie wiosennej chcemy być jeszcze lepsi, dlatego budujemy silną drużynę – skomentował trener Lechii Robert Bandrowski.

Po przerwie zimowej Lechistki wznowią treningi 7 stycznia. Aby mieć możliwość udziału w treningu z piłkarkami Lechii należy skontaktować się z Trenerem Robertem Bandrowskim (nr tel. 603 797 263). Zawodniczki Lechii trenują na boisku przy ulicy Traugutta 29. 

 

 

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.