Agata Tarczyńska z kolejną bramką!
Frauen Bundesliga Ligi

Tradycyjne zestawienie występów Polek na niemieckich boiskach 🙂

Ewa Pajor zagrała 78 minut w wygranym przez Wolfsburg 4-0 meczu z Sand. Wilczyce dalej niepokonane. W zespole pokonanych cały mecz rozegrała Patrycja Balcerzak, a 89 minut Agnieszka Winczo.

Małgorzata Mesjasz tradycyjnie od deski do deski dla Turbine Potsdam, a jej zespół w doliczonym czasie gry wyciągnął wynik na 4-3 z Frankfurtem i wskoczył na piąte miejsce w tabeli.

Julia Matuschewski poza kadrą meczową Saarbrücken, a jej drużyna poległa w Bremie aż 1-5.

Kolejnego gola strzeliła Agata Tarczyńska. Polka zagrała cały mecz dla rezerw Wolfsburga z Andernach, który zakończył się wynikiem 1-1. To już szósta bramka reprezentantki Polski, która jest najlepszym strzelcem drużyny.