W siedzibie PZPN odbyło się losowanie par 1/16 finału Pucharu Polski. Do gry wchodzą zespoły z Ekstraligi.
Spotkania zostaną rozegrane 23 listopada 2019 (sobota).
V RUNDA
1. Polonia Środa Wlkp. – KKS Czarni Sosnowiec
2. TS ROW Rybnik – KKPK Medyk Konin
3. KA 4 resPect Krobia – TS Mitech Żywiec
4. KS Rysy Bukowina Tatrzańska – AZS Wrocław
5. BTS Rekord Bielsko-Biała – AZS PWSZ Wałbrzych
6. UKS Ząbkovia Ząbki – MKS Olimpia Szczecin
7. UKS SMS II Łódź – AZS UJ Kraków
8. KSP Kielce – TME GROT SMS Łódź
9. ISD-UJD Częstochowa – LKS Rolnik B. Głogówek
10. MUKS Sokół Kolbuszowa – GKS Górnik Łęczna
11. WAP Włocławek – KKP Bydgoszcz
12. MGUKS Pogoń Zduńska Wola – GKS Katowice
13. KS Skra Częstochowa – SMS Resovia Rzeszów
14. UKS Bielawianka Bielawa – LKS Respekt Myślenice
15. Dargfil Tomaszów Maz. – Hydrotruck Radom
16. AP Kotwica Kołobrzeg – MKS Tarnovia Tarnów
WYNIKI IV RUNDY
8.11.2019 (piątek)
- KA 4 resPect Krobia – Akademia Piłkarska LG 3:2
11.11.2019 (poniedziałek)
- PKS Piastovia Piastów – KS Polonia Środa Wlkp. 2:3 pd
12.11.2019 (wtorek)
- KS Prądniczanka Kraków – BTS Rekord Bielsko-Biała 1:4
13.11.2019 (środa)
- KKP Stomilanki Olsztyn – MKS Tarnovia Tarnów 2:2 pd k. 3:4
- MUKS Sokół Kolbuszowa – MUKS Praga Warszawa 9:1
- 1. KS Ślęza Wrocław – Hydrotruck Radom 1:4
- KS AZS II Wrocław – KS Rysy Bukowina Tatrzańska 1:8
- KSP Kielce – TS Polonia Poznań 4:0
- UKS 3 Staszkówka Jelna – CWKS Resovia Rzeszów 2:4
- LKS Naprzód Sobolów – ISD-UJD Częstochowa 0:3
- AS Stomil Olsztyn – AP Kotwica Kołobrzeg 2:3
- WAP Włocławek – KS Raszyn 7:1
- TP Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – TS ROW Rybnik 2:8
- MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – UKS Sparta Daleszyce 4:0
- MGUKS Pogoń Zduńska Wola – KKPK Medyk II Konin 1:0
- KS SWD Wodzisław Śląski – UKS SMS II Łódź 3:5
- UKS Bielawianka Bielawa – KS Unifreeze Górzno 3:2
- KS Skra Częstochowa – KS Wanda Kraków 2:0
- KS Zamłynie Radom – UKS Ząbkovia Ząbki 1:3
14.11.2019 (czwartek)
- KS Pogoń ‚Gościniec nad Wisłą’Tczew – LKS Respekt Myślenice 2:3
NAGRODY FINANSOWE