Liga Iberdrola : Wygrane faworytów, przegrana Sevilli i Deportivo, minuty Zdunek (wideo)
Liga F Ligi Polki na Świecie Świat

Tuż przed przerwą reprezentacyjną w Hiszpanii rozegrano ósmą kolejkę ligowych zmagań. Oczywiście pewnie, bo aż 5:0 swój mecz wygrała FC Barcelona i dalej lideruje w tabeli.

Tuż za nią jest Atletico Madyt, które pokonało w niedzielę 4:1 dotąd niepokonane Deportivo La Coruna. Zapunktował przyszły Real Madryt, który zremisował 1:1 z Betisem Sevilla po golu Babett Petter. Przegrała niestety 1:2 Sevilla FC z Realem Sosiedad San Sebastian. Zagrała Emilia Zdunek, wyszła co prawda w pierwszym składzie, lecz została zmieniona w 58. minucie spotkanie przez Annę Franco.

grafika : pl.women.soccerway.com