Turnieje eliminacyjne w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-16 kobiet odbędą się 21 lub 22 grudnia 2019r Z dziewięciu grup eliminacyjnych awans uzyska najlepsza drużyna z każdej grupy plus pięć z najlepszym współczynnikiem z drugich miejsc z założeniem:
– punkty będą liczone od równej ilości rozegranych meczy to jest 4mecze (w grupach gdzie będzie 5 zespołów odrzuca się wynik z ostatnią drużyną w tabeli)
– w przypadku kiedy w grupie zagrają tylko 3 drużyny (wycofanie lub nie przystąpienie do turnieju) to z takiej grupy drużyna z 3 miejsca nie będzie liczona do możliwego awansu.
– tabela drużyn z trzecich miejsc będzie liczona na następujących zasadach:
a) większa liczba zdobytych punktów;
b) lepszy bilans (większa różnica) bramek zdobytych i straconych;
c) większa liczba bramek zdobytych
Do 14 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego – Rolnik Głogówek i Mistrz Polski z poprzedniego sezonu Praga Warszawa.
Grupa 1: gospodarz turnieju – Pogoń Tczew.
- 1. Victoria Sianów.
- 2. Kotwica Kołobrzeg.
- 3. Pogoń Tczew.
- 4. AP Lechia Gdańsk.
Grupa 2: gospodarz turnieju – Stomilanki Olsztyn.
- 1.Jedynka Aleksandrów Kujawski.
- 2. FC Gwiazda Toruń.
- 3. Stomilanki Olsztyn.
- 4. AP Stomil Olsztyn.
- 5. Stomil Olsztyn S.A
Grupa 3: gospodarz turnieju – AZS PW Biała Podlaska.
- 1. AZS UW Warszawa.
- 2. UKS Ząbkovia Ząbki.
- 3. Piastovia Piastów.
- 4. Legia Warszawa.
- 5. AZS PW Biała Podlaska.
Grupa 4: gospodarz turnieju – Bielawianka Bielawa.
- 1. AZS UAM Poznań.
- 2. Ślęza Wrocław.
- 3. KA 4 resPect.
- 4. Bielawianka Bielawa.
Grupa 5: gospodarz turnieju LUKS Astoria Junior Szczerców.
- 1. LUKS Astoria Junior Szczerców.
- 2. Grabka Grabica.
- 3. Unia Opole.
- 4. Plon Błotnica Strzelecka.
- 5. KSP Kielce.
Grupa 6: gospodarz turnieju – BTS Rekord Bielsko-Biała.
- 1. Zantka Chorzów.
- 2. KSB Lędziny.
- 3. BTS Rekord Bielsko-Biała.
- 4. Rozbark Bytom.
- 5. Polonia Tychy.
Grupa 7: gospodarz turnieju –ROW Rybnik.
- 1.ROW Rybnik.
- 2. UKS Istebna.
- 3. GKS Katowice.
- 4. SWD Wodzisław Śląski.
- 5. KKS Wisła Skoczów.
Grupa 8: gospodarz turnieju – Prądniczanka Kraków.
- 1. Pogorzanka Pogorzyce.
- 2. Prądniczanka Kraków.
- 3. Wierzbowianka Wierzbno.
- 4. Wanda Kraków.
- 5. FSA Kraków.
Grupa 9: gospodarz turnieju – Respekt Myślenice.
- 1. Olimpia Osieczany.
- 2. Naprzód Sobolów.
- 3. Respekt Myślenice.
- 4. Staszkówka Jelna.
- 5. Resovia Rzeszów.